ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


جامع ترین منبع آموزش و تعبیر خواب جواهرات - تمام حالات دیدن رویای زیورآلات را در این مقاله ی دو جلسه ایی دنبال کنید.

جلسه اول

همه چیز در مورد تعبیر خواب جواهرات

اگر چه دیدن خواب و تفسیر آن در زندگی روزمره این روزها به امری طبیعی و شاید برای بعضی ها بی اهمیت تبدیل شده است، اما یک روزگاری زندگی ها براساس آن ساخته و یا خراب می شد.

خواب ها می توانند در مورد موضوعات مختلفی باشند، اما در این بحث قرار است دیده شدن خواب زیورآلات را به طور کلی در خواب بررسی کنیم از گذشته تاکنون چه مفهومی می توانسته داشته باشد.

ُرویس جواهرات لبنانی


انواع مختلف رویا حالات گوناگونی می توانند داشته باشند که توسط بسیاری از افراد در خواب جواهرات متفاوتی مشاهده می شوند و این حالات می توانند هدیه داده شوند یا به عنوان کادو گرفته شوند، یا خریدرای شوند و غیره.

اگر انسان کنجکاوی هستید و یا اینکه اعتقادی نصه و نیمه در مورد نتایج خواب های مختلف داشته باشید، هر کار و اقدامی که در خوابی که دیشب دیده اید و انجام داده اید را می توان در تعبیر خواب جواهرات مورد بررسی قرار داده تا تفسیر آن رویا را متوجه شد.

زنجیر گرد استیل روکش طلا

تفسیر کلی رویای جواهرات

اما اگر یک تفسیر کلی را بخواهیم ارائه دهیم که در ذهن شما پایه و اساس کار نقش ببندد باید گفت که به طور عمومی تعبیر خواب مربوط به یک تکه جواهر که شما در ذهن و رویای خود دیده اید می تواند در دسته بندی تعبیر خواب های نیکو تقسیم بندی شود.

نیم ست پروانه

تفسیر عمومی رویای دیدن زیورآلات را می توان به این صورت در نظر گرفت که بیننده خواب به کسب و کار و ثروت رسیده است و اصطلاحا از آب و گل (از نظر اقتصادی) در آمده است.

حال آن که اگر خواب بیننده این رویا را در مورد شخص خودش دیده باشد می تواند به این مفهوم باشد که در زندگی اخیرا گذشته خود توانسته اید مقام و موقعیتی کسب نمایید و یا اینکه در آینده نزدیک کسب خواهید کرد.

اما این تنها یک مختصر خلاصه ایی از تفسیر رویای جوهرات بود و اگر به دنبال تعابیر متنوع تر در خصوص این موضوع هستید ادامه این ماجرا را خواننده باشید.

نظر خوابگذاران مشهور دنیا در مورد تعبیر خواب جواهرات

مفسران بزرگی از زمان های دور تا به امروز نظرات متفاوتی در خصوص تعبیر انواع رویاها داشته اند، و برخی از مهمترین مفسرانی که در رابطه با تعبیر خواب زیورآلات اعلام تفسیر کرده اند به شرح ذیل می باشد:

نیم ست گل رز

🍏 حضرت یوسف (یوزارسیف بزرگ) که از جمله بزرگترین معبران باستانی می باشد این مدل خواب ها را تفسیر کرده و از نظر این بزرگوار تفسیر خواب جواهر ثروت انسان ها را زیاد کرده و در کل به افزایش مال و موجودی کسی که خواب در مورد وی دیده می شود.

🍏 آنلی بیتون نیز از دیگر معبران غربی نه چندان قدیمی ولی معتبر علم تفسیر رویا می باشد که از منظر این بزرگ عالی قدر نیز رویای زیورالات به فراوانی و بسیاری در مال و ثروت مرتبط می شود و در کل خوشا به حال کسانی که خوابی در این خصوص در موردشان دیده می شود.

گردنبند ان یکاد انیکس

از نظر این خواب گذار اعظم قرون جدید، استفاده و مزین کردن خود با کمک جواهرات در خواب برای هر چه زیباتر کردن خود، در مورد این موضوع تاکید فراوان می کند که فرد یا افراد خواب بیننده (یا کسانی که خواب در موردشان دیده می شود) به آمال و آرزوهای خود به زودی دسترسی پیدا خواهند کرد.

🍏 همچنین با یک بررسی اجمالی در انواع در کتاب های فرهنگی و تاریخی می توان به وضوح دریافت کرد که تفسیر جواهر نمایانگر و نشانه ثروت و فراوانی می باشد و مسئله ایی ارزشمند در سطح و کیفیت زندگی دنیوی و نیز عزت نفس انسان می باشد.

بر همین اساس در کتاب های مختلف تفسیر رویای انگشتر در خواب به صورتی کاملا اصولی و خردمندانه موضوع تعبیر خواب جواهرات مورد بررسی و دقت نظر قرار گرفته است.

سرویس توربافت شیک و خاص

حالات مختلف تعبیر خواب جواهرات

اگر دیشب را خوابی زیبا یا پریشان دیده اید و دوست دارید ببینید تفسیر آن چه می شود بایستی به خوبی چند و چون نحوه و حالتی که رویای خود را دیده اید را بشناسید، و بدانید که در چه وضعیتی بوده اید تا بتوانید بهترین مفهوم را برای آن پیدا کنید.

اینکه در رویای خود دیده اید که زیورآلات کادو می گیرد، یا می خرید، هدیه می دهید یا می فروشید، یا اینکه وضعیت روحی تان چگونه بوده خوشحال بوده اید یا ناراحت و غیره همگی بسیار مهم هستند.

هر یک از این اقدامات در خواب تعبیرات متفاوتی می توانند داشته باشند. برخی از اصلی ترین دسته بندی های دیدن خواب جواهرات و زیورآلات به شرح ذیل می توانند بیان شوند:

النگو تکپوش دخترانه جدید

1) تعبیر فروختن و خریدن جواهر

اینکه بهایی بابت یک تکه زیور می پردازید یا می گیرید شرایط را کمی متفاوت تر می کند، چرا که در خصوص خریدن و یا فروختن اکسسوری در تعبیر خواب جواهرات نظریه های متعدد و گاهی مشابه و گوناگونی می تواند وجود داشته باشد.

برای این منظور بایستی به نظرات شخصی به نام لوک اویتنهاو مراجعه نماییم که یکی دیگر از خواب گذاران صاحب سبک غربی و نه چندان قدیمی می باشد بیان می کند خریدن و پرداخت بهایی برای جواهرات در خواب نشان دهنده حالت بد و ناخوشایند پیش روی برای شما می باشد.

همچنین محمد بن سیرین یکی از شرقی ترین و نامدارترین معبران تاریخی در این خصوص بیان می دارد که اگر فردی در خواب ببیند طلا می فروشد به مصابه این است که پروردگار جهانیان خیر و نیکی در کار وی آورد.

زنجیر بدلیجات طرح مار

امام جعفر صادق که در علم صادق جعفری سرآمدی بر همه دانشمندان می باشد نیز در این خصوص می گوید اگر یک انسان زاهد و پارسا خواب فروختن و دریافت بهایی برای طلای خد دیده باشد، و خواب فروش جواهراتی با ارزش از جنس متریال گرانبها ببیند به منزله این خواهد بود که دین و دانش بسیار به دست خواهد آورد.

آنلی بیتون که وی نیز در این زمینه شهرتی برای خود کسب کرده و معروف می باشد بیان می کند اگر کسی خواب خرید جواهر ببیند در کارهای خود به موفقیت هایی خواهد رسید که می توانند بسته با ارزش معامله می تواند بزرگ یا کوچک تر باشد.

برای ورود به جلسه دوم تعبیر خواب جواهرات کلیک نمایید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test