ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


سایزگیری انواع النگو و دستبندهای زنانه، دخترانه و بچگانه از راه دور بدون نیاز به حضور در جواهر فروشی

همه چیز در مورد سایزگیری النگو

برای سایزگیری النگو باید ابتدا نوع النگو را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. النگو یکی از انواع زیورآلاتی می باشد که بسیاری از خانم ها به این نمونه از زیورآلات علاقه زیادی دارند و در انواع باریک، پهن و غیره وجود دارد.

اگر شما به درستی اندازه النگو را بررسی نکنید نمی توانید آن را به دستان خود بیندازید. شما به دو شکل می توانید النگو را خریداری کنید. یکی از مدل ها به صورت ساده است و مدل دیگر به صورت تک پوش می باشد.

مدل های ساده ای به گونه ای است که دور تا دورش بسته می باشد. هیچ قفل و شکافی را در این نمونه از النگوها شما مشاهده نمی کنید.

النگو طلا روس خوزستان اهواز

شما از قسمت انگشت خود می توانید این النگو را به دور دستان خود بیندازید. النگوهایی که ساده هستند به صورت طوق های طرح دار می باشند.


یکی از دیگر النگوهایی که زمان سایزگیری النگو با آن مواجه می شوید نمونه های تک پوش می باشد. این نمونه از النگوها دارای قفل می باشند و شما نیازی نیست که برای انداختن آنها به دست خود از انگشتان تان استفاده کنید.

شما با باز کردن قفل این نمونه از النگوها به راحتی می توانید آنها را در دست خود بیندازید. در این حال شما تنها نیاز است که قطر دست خود را بررسی کنید. بر اساس قطر مچ دست تان می توانید یکی از النگوهای تک پوش را خریداری کنید.

سایز استاندارد النگومشخصاتقطر داخلی به میلیمتر
1-8ریز بچگانه38.12
1-10صفر بچگانه41.28
1-12یک بچگانه44.44
1-14دو بچگانه47.6
2-0صفر زنانه50.8
2-2یک زنانه54
2-4دو زنانه57.12
2-6سه زنانه59.32
2-8چهار زنانه60.38
2-10پنج زنانه66
2-12شش زنانه69
2-14هفت زنانه73
3هشت زنانه76

نحوه بررسی و اندازه گیری النگو

ابتدا باید نخ را برای سایزگیری انواع النگو به دور قطورترین بخش دست خود بپیچانید. یک متر باریک از نخ را باید آماده نمایید. انگشت شست تان را روی قسمت سر انگشت تان قرار دهید تا دست تان به شکلی که مایل هستید درآید.

متر و نوار را باید به گونه ای دور دست خود بپیچانید که حلقه بزرگی تشکیل شود. در قسمتی که قیطان و دو سر نخ به یکدیگر می رسند باید آن قسمت را با خودکار و ماژیک علامت بزنید.

روش های سایزگیری النگو

طول نخ را نیاز است که با خط کش اندازه گیری نمایید. نوار به دست آمده را باید در کنار یک خط کش بگذارید و سپس طول آن را بر اساس سانتی متر به دست آورید.

اگر سایز دستبندتان بین دو سایز اصلی می باشد باید بر اساس سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب نمایید. اگر مایل هستید که دستنبندتان جمع و جور باشد می توانید یکی از النگوهای طلا سایز کوچک را انتخاب نمایید.

اگر شما به النگوهای آزاد علاقه زیادی دارید می توانید النگوهای سایز بزرگ تر را انتخاب نمایید. هر یک از طلافروشانی که فروش انواع النگوهای طلا را انجام می دهند بر اساس جدول مشخص شده ای، سایز دست را تعیین می نمایند.

ستون دور مچ دست  (مطابق تصویر شماره 1 اندازه گیری شود.

سایزاستانداردقطر داخلی (میلیمتر)

دور مچ دست 

1S2-25417
2M2-45718
3L2-66019
4XS2-86320

شما می توانید دور دست خود را با یک متر و نوار کاغذی بپیچانید تا سایز النگو دستتان بیاید.

نحوه بررسی و سایزگیری تک پوش و النگو

شما برای به دست آوردن سایزگیری النگو و تک پوش می توانید از نوار کاغذی استفاده نمایید. با استفاده از کاغذ که دارای سانتی متر می باشد می توانید قطر دست خود را اندازه گیری کنید.

اگر از کاغذ استفاده می نمایید باید بخشی از نوار کاغذ را که به ابتدا می رسد علامت بزنید. اندازه هایی که در قسمت بالا می آید، اندازه دست شما می باشد.

جهت تعیین کردن سایز دستبند باید یکی از مقدارهای مشخص شده را به اندازه مچ تان اضافه نمایید. سایزی که جمع و جور است نیم تا یک سانتی متر می باشد. سایزی که راحت می باشد بین دو تا دو و نیم سانتی متر می باشد.

سایز آزاد تا حدود سه سانتی متر می باشد. هر یک از النگوهایی که به عنوان تک پوش هستند به راحتی وارد دست می شوند.

اندازه النگوی بچگانه

اگر قصد خرید اینترنتی النگو برای دختر کوکد خود دارید می توانید بر اساس یکی از روش های گفته شده اقدام نمایید.

یا اینکه مطابق جدول زیر حدود سن و سال آن را با سایز تقریبی دست دخترانه مقایسه کنید و اقدام به خرید نمایید.

سن کودک شماسایز
کمتر از 12 ماه11.5 سانتیمتر
12 تا 24 ماه13 سانتیمتر
2 تا 5 یال14 سانتیمتر
6 تا 8 سال15 سانتیمتر
9 تا 13 سال16 سانتیمتر

به طور کلی مراحل این اندازه گیری برای همه سن و سال ها

شما برای اینکه سایزگیری النگو را به درستی انجام دهید باید مراحل مشخص شده ای را طی نمایید. دو روش کلی برای سایزگیری انواع النگو وجود دارد که این دو روش عبارت است از :

1) روش اول

در این روش باید بر اساس محیط دست اقدام به تعیین کردن سایز النگو نمایید. ابتدا تکه ای نخ و یا روبان را باید انتخاب نمایید. سپس بر اساس اندازه انگشت کوچک و نوک انگشت شست، باید نخ را قرار دهید و علامت بزنید.  

در این مرحله بهتر است که روبان یا تکه ای از نخ را جابجا کنید و به اطراف بکشید. برای اندازه گیری کردن سایز دست کودکان برای النگو باید به همین روش اقدام نمایید.

انگشت شست کودک را روی دستش بگذارید و سپس اندازه گیری را انجام دهید. در مرحله بعدی باید نخی که دور دست خود علامت زدید را باز کنید.

تصویر سایز گیری النگو و انگشتر

با استفاده از خط کش در این مرحله باید برای سایزگیری النگو اقدام نمایید. شماره النگوی شما در این مرحله مشخص می شود. اگر شما از النگوهای قدیمی تان در دسترس ندارید، می توانید از این روش استفاده کنید.

ولی اگر شما النگوی قدیمی ندارید و نمی توانید از این روش استفاده کنید، بهتر است به دنبال روش دیگر باشید. روش دوم برای برخی از افراد آسان تر می باشد که بسیاری از افراد این روش را استفاده می کنند.

2) روش دوم

اگر شما النگوی دیگری داشته باشید می توانید برای سایزگیری النگو از آن استفاده نمایید. در این روش شما هر النگویی که در خانه دارید را باید انتخاب نمایید. سایز النگو باید مطابق دست شما باشد.

قطر النگو را بر اساس قطر مچ دست خود اندازه گیری نمایید. جدولی که برای اندازه گیری مچ دست جهت استفاده از النگو وجود دارد را باید به خوبی بررسی نمایید. در این صورت بدون مشکل قادر خواهید النگوها را در دست خود بیندازید.

بدست آوردن اندازه دستبند

برای این منظور مطابق تصویر زیر اندازه گیری انجام دهید و به فروشنده اعلام کنید تا مناسب دستتان سایزی مشخص شود.

نحوه سایزگیری دستبند زنانه

نتیجه گیری 

این مسئله که شما از چه نوع زیورآلاتی استفاده می کنید مهم نیست، مهم اندازه مناسب زیورآلات می باشد. شما باید به خوبی سایزگیری النگو را انجام دهید تا زیبایی النگو در دستان شما چندین برابر شود.

در صورتی که زیورآلات اندازه دست شما نباشد بدون شک نمی توانید از آنها زیبایی لازم را دریافت کنید. اگر شما می خواهید به صورت اینترنتی خرید النگو را انجام دهید باید به خوبی نحوه اندازه گیری النگو را بررسی نمایید. در غیر این صورت بدون شک النگوی خریداری شده مناسب دست تان نمی شود.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test