ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


چگونه می توان با استفاده از انواع جواهرات زیبایی خود را افزایش داد؟ ست بودن را همواره در نظر داشته باشید.

هنر افزایش زیبایی با استفاده از جواهرات

دیباچه

جواهرات به خصوص زیورآلاتی که از توسط برندهای معتبر دنیا با استفاده از سنگ ها و فلزات گرانبها و قیمتی ساخته شده و می شوند.

در صورتی که به درستی و به جا استفاده گردند، به عبارت واضح تر دقیق و آگاهانه پوشیده شوند، به شدت می توانند به زیبایی زنان، مردان، دختران و پسرانی که آن ها را می پوشند بی افزایند.

البته در راستای انتخاب اکسسوری و بدن آویزها بایستی به نکات مهمی توجه داشت که به این زیبایی می افزایند، یکی از آن موارد مهم که بایستی به درستی به آن توجه گردد، انتخاب براساس سن و سال می باشد.

انگشتر بدل دخترانه طرح طلا سفید


در حقیقت، زمانی استفاده از اکسسوری بر زیبایی استال شما تاثیر بالا و مثبتی می گذارد که به تناسب آن با سن فرد پوشنده دقت شده باشد.

ارزش بدن آویزها در گذشته

در زمان های قدیم و دوران گذشته جواهرات گرانبها، به عنوان ثروت زنان و مردان محسوب می شدند.

آنها غالبا در گاوصندوق ها و جعبه های قفل دار نگهداری می شدند و تنها در رویدادهای اجتماعی بسیار مهم (جشن ها، عروسی ها و مهمانی ها) چندان مورد استفاده قرار نمی گرفتند.

همواره دارندگان آن ها اطمینان حاصل می کردند که آن زیورآلات ساخته شده از فلزات گرانبها وجود دارند و سالم هستند، و معمولا بیشتر از اینکه در بدن آویز باشند در گاوصندوق ها خاک می خوردند.

بعدها با افزایش درآمدها و میزان دارایی خانواده ها کمی استفاده از این زیورآلات گرانبها بیشتر شد، به نحوی که در کوچه و خیابان ها نیز استفاده می شدند، چرا که برای مثال قیمت طلا ارزان می بود و همه می توانستند یک طلا خرید و در دست کنند.

نیم ست قلب قفلی

چگونه ترندها تغییر می کنند؟

ولی در ادامه تاریخ و گذر روزگاران دوباره مسیر عوض شد و در واقع در حال تغییر است، با گران تر شدن هرچه بیشتر طلا، دوباره جواهرات در حال کوچ کردن به پستوی خانه ها و گاوهای صندوق آهنین هستند، زیراکه به شدت گرانبها شده و به صرفه اقتصادی نیست یک گردنبند 200 میلیون تومانی را پوشید و در معرض عموم قرار گرفت. البته خطرناک بودن نیز دلیلی بر آن شده است.

در گذشته وجود آن جواهرات هم باعث افتخار و هم مایه آرامش زنان خانه بود، (وقتی زنی دو تا النگو داخل در خانه پنهان شده داشت، گویی نصفی از خاورمیانه را در پشت سر خود پنهان کرده بود 😊😊).

البته امروزه نگهداری جواهرات با ارزش در جعبه ها و گاوصندوق ها خیلی کار وسوسه کننده ایی هست چرا که نمی شود داشت و نپوشید 😊😊. البته اکنون با پذیرش ریسک سرقت، زنان می توانند انگشترهای الماس خود را حتی زمانی که سر کار می روند به دست کنند.

حلقه نامزدی استیل اهواز

رواج زیورآلات در مناطق مختلف دنیا

 اما لازم است بدانیم در برخی نقاط جهان استفاده از جواهرات به اندازه پوشیدن کفش و لباس رایج شده است. بنابراین در دنیایی که چنین رواجی در پوشش چنین اکسسوری پیدا شده است، انتخاب تصادفی آنها توسط خانم ها نیز یک عمل اشتباه است.

همانطور که قبلا نیز بیان شد، درست مانند لباس یا کفش، انواع زیورآلات نیز باید با سن و سبک زندگی زنان و مردان پوشنده مطابقت داشته باشد.

قطعا جواهرات و زیورآلاتی که یک زن جوان 20 ساله می تواند از آنها استفاده کند و بپوشد با اکسسوری که مادربزرگ وی درس 60 سالگی می خواهد استفاده کند، باید با یکدیگر تفاوت های زیادی داشته باشند.

اگر می خواهید کمی تجربه در این زمینه که چه نوع اکسسوری بپوشید بدست آورید تا مناسب سن خود انتخاب و خرید کنید، کمی مطالعه نمایید و نگاهی بیندازید به نظرات سازندگان مشهور جواهرات در سراسر جهان درمورد انتخاب زیورآلات با توجه به سن خانم ها!

نیم ست قلب و قفلی برنزی

ضمن اینکه مقدار پولی که در چیب دارید و حاضر هستید برای خرید زیورآلات خود هزینه کنید ممکن است بر نوع جنسی که می خواهید بخرید تاثیر داشته باشد و شما را مجبور کند در انتخاب آنها دقت بیشتری داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

اینکه در کدام دهه سنی خود هستید را تعیین کنید زیرا همسالان شما به طرز زیادی شما را در انتخاب تان کمک و راهنمایی خواهند کرد. اگر چهره تان جوان تر به نظر می رسد می توانید یک دهه خود را کوچک تر تصور نمایید.

جواهرات مناسب دهه 20 تا 30 سالگی

یکی از اشتباه ترین اعتقادات و باورها این است که ادعا کنیم دختران و بانوان جوان 20 ساله به دلیل جوانی و داشتن زیبایی طبیعی که در خود دارند دیگر نیازی به انواع جواهرات ندارند.

یک دختر جوان ظریف با گردن بلند باریک می تواند از گردنبندهایی استفاده کند که دور گردن وی می پیچند و بدون کوچکترین تردیدی زیبایی و جوانی او را بیشتر از پیش نمایان می کنند.

حلقه ازدواج رولکس استیل

شایان ذکر است حتما لازم نیست این گردنبندها و زیورآلات از فلزات و سنگ های گران قیمت ساخته شوند. گردنبندهایی که با مهره های کریستالی انیکس رنگی تزیین شده اند به گردن افراد جوان زیبایی بی وصفی می دهند.

البته باید بگوییم که استفاده از سنگ های بسیار قیمتی برای یک دختر جوان در این سن می تواند کمی عجیب باشد.

زیورآلات برای دهه 30 و 40 سالگی

شاید ساده ترین مدل جواهرات را باید در دهه 30 تا 40 انتخاب کنید، چرا که سنگینی و متانت یک بانوی جوان را تنها سادگی ست که به رخ بینندگان می کشد.

مثال بارزی که به توان در خصوص متولدین این دهه زد این است که مناسب ترین دوره برای استفاده از زیورآلات نقره دهه 30 سالگی است.

شاید به توان با کمی قطعیت بیان کرد، انگشتر، گوشواره و گردنبند نقره به خانم های این سن خیلی بیشتر می آید.

حلقه ها و گوشواره های تزئین شده با سنگ های قیمتی کوچک نیز برای حاضرین در این سن زیاد عجیب نیستند و می توانند برای این افراد این دهه سنی مناسب باشند.

از آنجا که دستبندهای استیل نقره ایی رنگ ظاهر بسیار زیبایی ایجاد می کنند، می توانند مورد استفاده قرار گیرند. گوشواره های آویزان نقره ای زنان این سن و سال را بالغ تر و زیباتر از قبل نشان می دهند.

انگشتر گل بدل اهواز

اما و اما، سنی که خانم های آن می خواهند خیلی و خیلی شیک و چشمگیرتر به نظر برسند دهه 40 است. در این گستره سنی تمام تلاش ها برای تأثیرگذاری بر دیگران انجام می شود.

در این دوره می توان از گردنبندهای مروارید، زمرد، یاقوت سرخ و زیورآلات توپاز از سنگ های رنگارنگ و قیمتی استفاده کرد.

ست های متشکل از گردنبند، گوشواره، انگشتر و دستبند مناسب خانم هایی است که به سن بلوغ رسیده اند. منظور از بلوغ در اینجا بلوغ عقلی است که بعد از 40 سالگی حاصل می شود.

بعد از 60 سالگی به جواهرات کمتری نیاز دارید

زنان در دهه 50 باید مراقب بدن خود باشند. به عبارت دیگر باید در مورد انتخاب گردنبندها و سایر زیورآلات بسیار دقیق باشند. وقتی یک زن به سن 50 سالگی می رسد، چین و چروک هایی روی گردن او ظاهر می شوند.

اگر در این سن قرار دارید برای منحرف کردن توجهات تا حد امکان کمتر از گردنبند استفاده کنید. از طرفی باید روی استفاده از گوشواره در این رنج سنی بیشتر تاکید کرد.

ست انگشتر و دستبند طرح گل

اما وقتی صحبت از 60 سالگی به میان می آید و سنین بالاتر، باید بیان شود که کمتر از آرایش و زیورآلات شاید خیلی بهتر باشد.

نیازی نیست خیلی جلب توجه کرده و به فکر نمود برجسته خود باشید. یک گردنبند مروارید ساده، سنجاق های تزئین شده با سنگ های قیمتی و انگشترهایی با ارزش احساسی برای زنانی که وارد دوره مادربزرگی خود می شوند کافی است .

زیبایی خیره کننده زنان با استفاده از زیورآلات متناسب با چهره طبیعی

به طور عمومی باید گفت که در انتخاب جواهرات و انواع مختلف اکسسوری مردانه و زنانه هر چند که توجه به نکات مهم مذکور لازم است اما این انتخاب، همواره انتخابی کاملا سلیقه ای می باشد، چراکه باید لذت برد از آنچه می پوشیم.

از نظر روانشناختی نیز ثابت شده است که لذت استفاده از جواهرات علاوه بر زیبایی ظاهری بر روحیه خانم ها نیز تاثیر خیلی مثبتی می گذارد.

زیورآلات مورد استفاده یک خانم اعم از طلا، نقره یا انواع بدلیجات می توانند ظاهری با شکوه از او را به نمایش بگذارند، و این در روان او نیز می تواند تاثیری به سزا داشته باشد.

اما این روزها افزارهای زیبایی متفاوت هستند و انواع این ابزارهای مخصوص در مدل های مختلف طراحی و ساخته می شوند. خانم های خوش سلیقه غالبا جواهرات را متناسب با چهره طبیعی و متناسب سن خود انتخاب می کنند.

انتخابی که نشان می دهد از قواعد زیبایی شناسی و کلاسیک اطلاعات لازم را داشته و از زیورآلات به منظور ارتقای ظاهر خود استفاده کرده اید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test