ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


برند بدلیجات ایتالیایی، ایرانی و چینی کدام یک بهترین برند بدلیجات است؟ - با کیفیت ترین، رنگ ثابت ترین و ضد حساسیت ترین انواع بدلیجات کدامند؟

بهترین برند بدلیجات چیست؟

شاید قبلا نیز به این موضوع پرداخته شده باشد اما یک یادآوری کوچک در مورد کلمه بدلیجات لازم است. منظور از زیورآلات بدل همه انواع جواهراتی است که از جنس فلزاتی به جز طلا ساخته می شوند.

دستبند زیبای ژوپینگ نقره اییدستبند ژوپینگ


زیورآلات نقره بدل هستند یا نه؟ 

جواهرات نقره را هم گاهی در این دسته قرار داده و آن را بدلیجات می خوانند. این می تواند درست باشد یا نه، بسته به باورهای شما دارد. اما در کشورهای های اروپایی و آمریکایی به هیچ وجه من الوجوه این اصطلاح به این شکل که در کشور ما استفاده می شود به کار گرفته نمی شود.

محصولات ژوپینگپروانه ژوپینگ

بلکه جنس موادی که جواهرات با آنها ساخته می شوند را بیان می کنند برای مثال سرویس جواهرات استیل یا برنج یا غیره، در صورتی که در کشور ما همه این مدل ها به بدلیجات معروف هستند.

جواهرات ژوپینگگلبرگ ژوپینگ

بگذریم از این داستان که سر دراز دارد. قرار است در مورد بهترین برند بدلیجات مستنداتی مستدل ارائه شود که بر اساس آن ها به توان یک برند معتبر را معرفی نموده و کاربران عزیز با خیال راحت جواهرات این مارک را استفاده کنند و لذت آن را ببرند.

سازندگان جواهرات به تعداد فراوان و پر آوازه ایی در جهان وجود دارند که اکنون که ما در حال نوشتن در مورد آن ها هستیم آنها در حال ساخت و طراحی مدرن ترین انواع زیورآلات هستند.

زیورآلات ژوپینگ

از آن جمله می توان به برندهای رولکس، تیفانی، سواروفسکی، مونت بلانک، کارتیر و غیره اشاره کرد. اما همه این ها به سازندگان جواهرات معروف هستند و سازندگان بدلیجات کمی تفاوت دارند. از جمله بهترین سازندگان بدلیجات می توان به برندهای ژوپینگ، برند YSX ، برند ZJ و غیره اشاره کرد.

ویژگی های بهترین برند بدلیجات جهان:

یک جواهر یا زیور چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا سازنده آن به عنوان بهترین سازنده بدلیجات جهان لقب بگیرد؟

1) حساسیت و آلرژی: اولین و مهمترین ویژگی انواع اکسسوری ضد حساسیت و آلرژی بودن آن ها است. اگر شما یک تکه جواهر زیبا داشته باشید که بسیار شیک و لوکس و دل انگیز باشد اما وقتی آن را بپوشید باعث ایجاد خارش، زخم و بثورات پوستی در بدن تان شود! چه به درد شما می خورد؟

گل دسته ژوپینگ

بنابراین یک قطعه زیورآلات هر چند هم که زیبا و دل فریب باشد اگر ضد حساسیت نباشد همه نمی توانند از آن استفاده کنند و خیلی کاربردی نخواهد بود.

پس فاکتور اول برای بهترین برند بدلیجات بودن را به آن شرکت می دهیم که اکسسوری او باعث ایجاد مشکلات پوستی نشوند.

2) دومین اهمیت در ساخت سازندگان جواهرات شیک و زیبا ثبات رنگ محصولات آن ها می باشد‌.

بدن برخی انسان ها دارای عرقی با ترکیبات شیمیایی می باشد که موجب ایجاد واکنش شیمیایی با رنگ بدلیجات شده و رنگ آن ها را اکسیده نموده و از بین می برد.

ژوپینگ بهترین برند بدلیجات

البته نه تنها عرق بدن بلکه مواد شوینده، لوازم آرایشی و بهداشتی، استحمام و سایر مواردی نیز وجود دارند که باعث تغییر رنگ می شوند و بهترین برند بدلیجات بایستی در مقابل این نوع مواد خورنده نیز پایدار و با ثبات رنگ باشند.

3) زیبایی و طراحی دلنشین و شیک:

بهترین برند بدلیجاتی که رنگ ثابت باشند و ضد حساسیت نیز باشند ولی طرح و نقش و نگاره زیبایی نداشته باشند قطعا طرفدارانی نخواهند داشت. به زبان ساده تر بدلیجاتی که زیبایی اش دل نرباید، برندش جایگاهی در بین دوست داران جواهرات پیدا نخواهد کرد.

اکسسوری ژوپینگ

بنابراین زیبا و دلربا بودن از جمله مهمترین فاکتورهای بهترین برندهای بدلیجات به شمار می رود. 

توجه فرمایید زیبایی به اندازه ایی مهم است که برخی افراد با دیدن یک تکه زیورآلات شیک و لوکس، قید دو فاکتور فوق را می زنند تا یک زیور زیبا را به اندازه حداقل چند ساعتی در یک جشن و پایکوبی بپوشند.

4) مدرن و جدید بودن:

مانند خیلی چیزها که به مرور زمان قدیمی می شوند و از چشم می افتند و دیگر استفاده نمی شوند، برخی زیورآلات نیز همین گونه هستند و بعد چند سال یک سری از مدل های جواهرات زنانه و دخترانه قدیمی شده و بهترین برندهای بدلیجات باید به فکر مدل های جدیدتر و مدرن تر باشند.

گل رز ژوپینگ

5) بدلیجات ترند روز (مد):

اصطلاح ترند انگلیسی بوده و به معنی مد است، زیورآلاتی که حتی جدید و مدرن باشند ولی ترند روز نباشند خیلی هوادارانی نخواهند داشت و در گستره بهترین برندهای جواهرات قرار نخواهند گرفت.

6) کیفیت در بدلیجات:

قطعا و حتما بهترین برند بدلیجات دارای بالاترین کیفیت ها در بین تمام مارک ها و سازندگان مشابه می باشند. استفاده از مواد اولیه مرغوب و (مواد اول)، یکی از فاکتورهای است که کیفیت را در هر محصولی بالا می برد.

گل رز ژوپینگ رنگ ثابت

بنابراین کیفیت مواد اولیه نیز که موجب افزایش دوام و پایداری جواهرات می شود یکی از با اهمیت ترین نکاتی هست که سازندگان این صنعت باید در نظر بگیرند.

7) عمر مفید بدلیجات:

اولین سوالی که هر مشتری از یک فروشنده می پرسد این است که این بدلیجات رنگ ثابت هستند؟ اگر جواب مثبت باشد سوال این است: تضمینی؟ هر چه کیفیت آبکاری و جنس مواد خامی که بدلیجات با آن ها ساخته شده اند بهتر باشد عمر مفید اکسسوری آن نیز افزایش یافته و باعث جذب هواداران بیشتر برای خود می شوند.

ژوپینگ

8) استحکام مکانیکی نگین بدلیجات:

بعضی مواقع پیش می آید یک وسیله یا دستگاه با اولین باری که از دست شما می افتد شکسته یا دچار نقصان می شود و کارآیی خود را از دست می دهد و حال شما به شدت گرفته می شود.

سنگ ها و نگین های موجود در بدلیجات نیز یکی از ضربه پذیر ترین قسمت آن ها در چنین مواقعی می باشند، باید استحکام مکانیکی مناسبی داشته باشند تا با هر تکانی لرزه به اندام سان نیفتد. مخراج کاری یکی از هنرهایی است که در این مواقع مورد نیاز می شود.

جواهرات لوکس

بنابراین از این منظر، بهترین برند بدلیجات برندی است که نگین های آن چهار پایه دارند و با چهار ستون به ریشه و رکاب خود محکم می شوند.

9) شباهت به طلا:

برخی از مشتریان و خریداران بدلیجات یا بهتر است بگوییم تقریبا تمام آن ها به دنبال خرید محصولاتی کپی طلا می باشند‌.

ژوپینگ زیباترین برند

یعنی با طلا مو نزنند و کاملا مشابه آن باشند لذا یکی دیگر از فاکتورهای مورد نیاز یک مارک برای تبدیل شدن به بهترین برند بدلیجات شباهت هرچه بیشتر آن به طلا می باشد.

نتیجه گیری:

با توجه به 9 فاکتور بیان شده در مورد خصوصیات بدلیجات خوب، بهترین برند بدلیجات جهان کدام برند است؟

ضد حساسیت ترین بدلیجات در جهان ساخته دست هنرمندان کمپانی ژوپینگ هستند. در خصیصه فوق، جواهرات این برند چنان با کیفیت هستند که آن ها را تضمینی به بازار ارائه می دهند.

گل رز ژوپینگی

در مبحث کیفیت و دوام رنگ نیز باید گفت، رنگ ثابت ترین محصولات جواهر بدل جهان نیز بدلیجات برند ژوپینگ هستند. در واقع هر گاه اصطلاح رنگ ثابت تضمینی را شنیدید و برند بدلیجات معرفی شده ژوپینگ نبود بایستی کمی شک کنید.

تاکنون هیچ شرکتی نتوانسته کیفیت رنگ زیورآلات خود را به پای محصولات شرکت ژوپینگ برساند، بنابراین با قاطعیت هر چه تمام تر در این زمینه نیز می توان ژوپینگ را بهترین برند بدلیجات جهان دانست.

مدرن بودن، ترند بودن، عمر مفید بالا، با کیفیت بودن و مواد اولیه مرغوب نیز تماما از ویژگی های منحصر به فرد این برند می باشند و از این رو است که برند ژوپینگ را بهترین برند بدلیجات در کل جهان می دانند.

آیا ژوپینگ بهترین برند بدلیجات جهان است؟

البته این روزهای برندهای با کیفیت دیگری همچون YSX نیز کیفیت و فاکتورهای بهترین بودن را در محصولات خود ارتقاء داده اند، تا جایی که پیش بینی می شود شاید روزی برسد که نام بهترین برند بدلیجات را از Xuping بگیرند.

جواهرات یلدایی

ولی در حال حاضر آن بهترین قدیمی، همان بهترین جدید امروزی است و هنوز کسی نتوانسته در قلمرو آن در بازار جهانی خللی ایجاد کند. تقریبا تمام کارشناسان متخصص در این زمینه عالی ترین، برترین و بهترین برند بدلیجات جهان را مارک ژوپینگ می دانند.

البته بازاریان و فروشندگان این محصولات و تجربه خریداران و استفاده کنندگان نیز همین موضوع را تاکید کرده و برند ژوپینگ را با کیفیت ترین مارک جهان می دانند.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test