ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تعبیر خواب دستبند می تواند 11 حالت گوناگون داشته باشد - راهنمای کامل و منبعی بی نظیر از انواع این شرایط و تفاسیر را دیان مقاله بیابید.

خلاصه ایی از تفسیر رویای دستبند در خواب

هر یک از 11 حالت مختلف این رویای زیبا در خواب شیرین شما می توانند بسته به شرایطی که خواب بیننده در آن قرار دارد، معنی و مفهوم مشخص شده ای داشته باشند.

از نظر تفسیر کنندگان و مفسران باید بدانید که نشانه ها و معانی متفاوتی برای مفهوم رویای این جواهر  می تواند وجود داشته باشد.

خواب دستبند نشانه اصلی اش سود مالی و پول فراروان می تواند باشد. همچنین گفته می شود اگر شما در خواب یک تکه از این مدل جواهرات را ببینید یعنی فرد متواضعی می باشید.

به خودتان زیاد اهمیت نمی دهید و تنها به فکر خوشحالی دیگران هستید، اشاره به آن دارد که به خویش برگردید و خود را ستایش کنید.

سه عدد دستبند نقره زنجیری سفید

از سوی دیگر گفته می شود معنی خوابی که مربوط به این زیور می باشد به مفهوم اشتیاق و شوق بسیار در زندگی است.

از آنجایی که این مدل جواهر را در خواب خود به صورت متنوع و در حالت مختلفی می توان دید. لذا تفاسیر متفاوت و شگفت انگیزی نیز برای آن بسته با حالات روحی و شرایط متنوعی که خواب بیننده دارد، می توان در نظر گرفت.

برخی از اصلی ترین تعابیر مفهوم خواب دستبند که لازم است با آنها آشنا شوید در ادامه به صورت خلاصه معرفی خواهند شد.


آشنایی با انواع تعبیر خواب دستبند

برخی از مهمترین تعابیری که مربوط به معنی و مفهوم خواب این مدل زیورآلات دست پوش می باشد و کم و بیش همگان ا آن ها آشنا هستند به تفسیر بهتر عبارت است از:

1) در دست داشتن این زیور در خواب

اگر در خواب خود ببینید که یک دستبند در دست دارید تعبیر آن این است که شما به زودی با فردی که به او علاقه دارید دیدار خواهید کرد. به بیان دیگر تعبیر خواب مربوط به این گوهر را در دست داشتن، اشاره به دیدار با فرد مورد علاقه دارد که به زودی می تواند اتفاق بیفتد.

این امکان وجود دارد که فرد مورد علاقه شما دوست و یا خویشاوندان باشد. دیدار شما بعد از مدت ها به وقوع می‌ پیوندد، و خوشی می تواند به زندگی شما روی گردان شود.

2) تعبیر خواب دستبند طلا

تعبیر خواب مربوط به دستبند طلا نشانه یک اتفاق بزرگ می باشد. شما بعد از دیدن این خواب متوجه می شوید که تلاش هایتان بیهوده نبوده و با کمک کردن دیگران می توانید به خواسته هایتان برسید.

به طور کلی اگر شما خواب هر یک از زیورآلات طلا را ببینید یعنی پول و ثروت زیادی به دست می آورید. سیاست و حکومت در تعبیر خواب مربوط به دستبند طلا وجود دارد. از نظر بسیاری از تعبیر کنندگان خواب دستبند طلا بسیار عالی است.

دستبند بدلیجات مشابه طلا

3) تعبیر خواب مربوط به مدل نقره این زیور

 تعبیر خواب دستبند نقره نشانه این است که شما از پاداش و سودی که دریافت کرده‌ اید راضی نمی باشید. شما احساس می‌کنید که لیاقت تان بیشتر از هدیه ‌ای است که دریافت کرده‌ اید.

مایل هستید که قدر شما را بیشتر از آنچه که به شما هدیه داده اند بدانند. تعبیر خواب دستبند نقره از نظر محمد بن سیرین غم و اندوه کم می باشد.

همچنین جابر مغربی گوید اگر فردی در خواب خودش دستبند ‌نقره ببیند تعبیر آن این است که با زحمت مال زیادی به دست می آورد.

دستبند نقره ایتالیایی روکش رادیوم

4) دیدن مدل چرمی این گوهر در خواب

 تعبیر خواب دستبند چرمی این است که شما بسیار آرام می باشید. نگران نادرست بودن اقدامات خود نباشید همیشه سعی کنید که از زندگی لذت ببرید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که شما نابالغ هستید.

اما باید به این نظرات هیچ اهمیتی ندهید. اعتماد به نفس زیادی به دست بیاورید تا بتوانید جایگاه بالایی کسب کنید.

5) تعبیر خواب مربوط به دستبند مروارید و جواهر

 تعبیر خواب مربوط به مدل مروارید نشانه این است که از وضعیت جسمی و سلامتی خوبی برخوردار هستید. این رضایت تا مدت ها همراه شما خواهد بود. تعبیر خواب مربوط به دستبند مروارید برای افرادی که ازدواج نکرده اند نشانه ازدواج می باشد.

دستبند بدل طرح مروارید

همچنین خواب دستبند جواهر نشانه ثروت و پول است. با خواب این جواهر در مروارید تعبیر آن را می‌ توانید بسیار عالی برداشت کنید.

6) خواب مدل های سیلیکونی و چرمی را دیدن

اگر در خواب خود ببینید که فردی مدل چرمی چرمی به شما می دهد تعبیر آن این است که شما را دوست دارد. اما جسارت بیانش را به دست نیاورده است. اگر شما در خواب هدیه دستبند سیلیکونی را ببینید تعبیر آن این است که در آینده اتفاقات بدی را تجربه می کنید.

در صورتی که در خواب ببینید که فردی نمونه سیلیکونی به شما می دهد تعبیر آن این است که به شما حسادت می کند.

7) تعبیر خواب مربوط به دستبند گمشده

تعبیر خواب دستبند گمشده نشانه هرج و مرج می باشد. با دیدن این خواب باید بدانید که احتمالا آینده پر استرسی خواهید داشت. شما نمی‌ توانید با مشکلات به بهترین نحو ممکن مقابله کنید.

دستبند قفلی زنانه طرح کارتیر اسیتل

به فردی نیاز دارید که به حرف‌ های شما گوش دهد. در واقع شما اصلا نمی خواهید که انتقاد بشنوید.

8) پیدا کردن دستبند

تعبیر خواب مربوط به پیدا کردن این جواهر این است که کار درستی انجام می‌ دهید. اعتقاد شما روی این مسئله است که انسانیت وجود دارد و به همین دلیل شما همیشه خوبی می کنید.

9) تعبیر خواب مربوط به دستبند هدیه

 تعبیر خواب دستبند هدیه گرفتن این است که فردی که به او علاقه دارید پیش شما نیست. امکان دارد که در یک رابطه دیگر باشد و به شما اهمیتی ندهد. اگر شما یک خواب هدیه گرفتن دستبند نقره را ببینید، تعبیر آن می تواند این باشد که به زندگیتان سختی وارد می شود.

در این صورت باید خدا را شکر کنید و بر اساس شرایطی که برایتان به وجود آمده است قناعت پیشه نمایید. اگر در خواب خود ببینید که نمونه چرمی هدیه بگیرید تعبیر آن این است که به خاطر رضایت دیگران عقایدتان را تغییر خواهید داد.

دستبند شیک زنانه طرح طلای 18

به عقاید خود بیشتر پایبند باشید و اصلا اجازه ندهید که دیگران عقایدتان را از شما بگیرند. اگر فردی در خواب ببیند که یک پادشاه به وی از این مدل گوهرآلات می‌ دهد نشانه آن این است که صاحب فرزند می ‌شوید.

10) رویای خرید دستبند در خواب چگونه معنی می شود؟

تعبیر خواب دستبند خریدن نشانه عدم توجه شما به دیگران می باشد. شما از شریک زندگی خود فاصله می گیرید و تا مدت زمان زیادی مجرد می مانید. این خواب نشانه‌ تنهایی شما خواهد بود.

تفسیر دیگر مربوط به این خواب ثروت و پول می باشد که شما می توانید بدون کمک دیگران و به تنهایی ثروت را به دست آورید.

دستبند کارتیر آینه ایی

11) تعبیر خواب مربوط به دستبند شکسته

تعبیر خواب مربوط به نمونه شکسته این گوهر نشانگر این است که تمایل دارید شادی و راحتی خودتان را فدای دیگران نمایید.

شما باید برای هر یک از رابطه های خویشاوندی و دوستانه خود قاعده مشخص شده ای را پیش بگیرید. در این صورت می توانید زندگی آسوده تر و آرام تری داشته باشید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test