ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تفاوت حلقه نامزدی و انگشتر ازدواج؟ چگونه بهترین انتخاب را در خرید نشان های ازدواج و نامزدی داشته باشیم؟

حلقه ست استیل


انواع مدل انگشترها از نظر جنس رکاب:

(یادآوری: برای ورود به بحث این انتخاب بزرگ برای نامزدی لازم است مقدمه ایی هر چن خلاصه در این راستا بیان شود بنابراین خلاصه ای مختصر در مورد تنوع مختلف این زیور بیان می شود.)

1) رکاب طلا
2) با رکاب نقره
3) با رکاب استیل
4) با رکاب مس
5) با رکاب برنج
6) با رکاب پلاستیکی
اینجا فعلا به رکاب های نقره و طلا آبکاری می پردازیم و در ادمه همین مقاله نیز لینک ورود به گالری خرید و عکس انگشتر نقره قرار داده خواهد شد.

انواع انگشتر با رکاب نقره:

1) مدل دست ساز و مدل ریختگری دو نمونه بارز ساخت این زیورآلات هستند. در این گالری قرار است مجموعه ایی یکی پارچه از انواع انگشترهای نقره مردانه گردآوری شود و در دسترس فراموش کاران (☺️) عزیز شود.

انگشتر نقره نامزدی مدل ایران باستان

2) انگشتر نامزدی: همانطور که می دانید حلقه عروسی یک مدل انگشتر عادی نبوده و بهانه ایی برای یک وفاداری چندین ساله می باشد. که قرار است برای خاطر نشان کردن یک تعهد دوست داشتنی به همگان همواره آن را در دست داشته باشیم.

لذا از این نقطه و منظر خریداران انگشترهای نامزدی به دو یا شاید سه دسته تقسیم می شوند.

انگشتر نامزدی مدل ماه و ستاره

دسته اول: کسانی که فکر می کنند سالیانه باید این عشق و تعهد تجدید گردد و از این رو خیال شان بابت کیفیت راحت هست چرا که قرار است سال آینده یک نمونه جدید آن خرید و هدیه شود.

به همین دلیل است که سعی می کنند حلقه نامزدی هرچند ارزان تهیه کنند و به صورت دوره ایی سالیان یا نهایتا چند سال یک بار نمونه جدید آن تهیه شود.

دسته دوم: کسانی که بر این عقیه هستند که انتخاب عشق یکی، خدا یکی و حلقه نامزدی هم یکی، لذا سعی می کنند یا کیفیت ترین و شیک ترین انگشتر ممکنه را پیدا کرده و خرید نمایند تا بیشترین ارزش ممکنه را به عش خود گذاشته باشند.

انگستر ایران باستان مدل نامزدی

شاید برای این افراد همان یک حلقه نامزدی برای همیشه کافی باشد و هیچگاه دیگر سراغ خرید مدل های جدید نروند، از اینرو است که باید به دنبال یک گارنتی و تضمین پایدار برای مدل های انگشترهای نامزدی که می خاهند خرید کنند باشند.

تا بتوانند با خیال راحت به اصالت و کیفیت آن حلقه خرید شده اطمینان کرده و خود را برای یک تعهد بی نهایت و مدل انگشتر دوستی و وفاداری 30 - 40 ساله آماده کنند.

انگشتر نامزدی عقیق مردانه شیک

دسته سوم: کسانی هستند که ترکیبی از آن دو دسته بالا هستند و اعتقاد راسخ به اولین انگشتر نامزدی یا همان حلقه ازدواج دارند و بر این باورند که این حلقه بایستی در بهترین کیفیت و شیک ترین مدل ممکنه انتخاب و خرید شود.

تا به صورت دائم یادواره خاطرات دوران نامزدی را به یاد شان آورد و به همین دلیل است که یک انگشتر نامزدی با کیفیت انتخاب می کنند.

(انتخاب سرویس های زیورآلات)

انگشتر نامزدی مدل ذولفقار

از طرفی همین افراد برای تجدید عشق و تعهد خود به صورت سالیانه نیز اقدام به خرید حلقه های نامزدی جدید تر و البته سبک تر و در عین حال ارزان تر می کنند.

تا تعهد خود را از این طریق نیز به خوانده و معشوقه خود اعلام کرده و موج بات وفاداری بیشتر را ایجاد نمایند.

البته گاهی بهتر است یک تفکیک و جدایی بین دو اصطلاح حلقه نامزدی و انگشتر ازدواج ایجاد کنیم تا کمی واضح تر شود که کار هر کدام چیست.

حلقه ازدواج: چرا حلقه ازدواج ساده و بدون نگین است؟

انگشتر استیل نامزدی اسپرت

معمولا یک حلقه ساده و بدون هیچگونه سنگ و نگینی انتخاب می باشد. شاید علت این انتخاب که ریشه در اعماق تاریخ دارد این است که یک عشق ساده و بی آلایش و بدون هر گونه زیر و بم و پنهان کاری را با انتخاب این مدل های ساده به طرف مقابل خود هدیه می دهند و سادگی آن به پاکی و بی آلایشی عشق طرفین اشاره می کند.

این حلقه در جشنی که برای ایراد خطبه عقد گرفته می شود بین طرفین رد و بدل می شود و نشانه رسمی تعهد طرفین به یکدیگر را به همه حاضرین اعلام می کند.

انگشتر ازدواج نقره

انگشتر ازدواج / نامزدی:

این انگشتر می تواند نگین داشته باشد یا نه ،می تواند فانتزی تری نیز باشد، توسط عروس و داماد قبل از رسیده به مراحل نهایی ازدواج برای یک دیگر خرید می شود. در گذشته به طور معمول مدل های نگین دار تک نگین برای عروس خرید می شد و کمتر اقدام به خرید آن برای داماد انجام می شد، زیر خیلی مهم تلقی نمی شد.

انگشتر ایران قدیم ازدواج

انگشتر نشان:

معمولا انگشتر است و نه حلقه ، مختص عروس است نا داماد، معمولا خانواده های ایرانی وقتی به صورت ضمنی تاییدیه و جواب بله را از یک دختر برای پسرشان می گیرند برای اینکه اعلام کنند دختر فلانی را نشان کرده ایم برای پسرمان یک انگشتر تهیه و به دست عروس آینده خودشان می کنند.

انگشتر و حلقه ازدواج نقره:

اما یک نکته مهم و در واقع یک واقعیت مهم و ناگوار که این روزها زندگی خانواده های ایرانی را به شدت تحت تاثیر قرار داده گران شدن بی رویه دلار و طلا می باشد.

انگشتر نقره ویژه نامزدی

این روزها فلز گران بهای طلا چنان با ارزش و قیمت ش آن قدر به مرزهای بی نهایت خود نزدیک می شود که خرید زیورآلات طلا به شدت دوشواره و کاری نا ممکن برای خیلی ها شده است.

از آنجایی که این گران شدن های بی رویه از سال ها پیش شروع به آغاز شدن کرده و تا کنون ادامه یافته و تا کجا نیز ادامه یابد مشخص نیست، رسم و رسومات ایرانی خرید حلقه، انگشتر و سایر زیورآلات ازدواج نیز به طرز فجیعی تحت تاثیر منفی این موضوع قرار گرفته است و ممکن های آسان میسر گذشته های نه چندان دور را به نا ممکن های امروزی بدل کرده است. لذا رسومات قدیمی نیز در حال تغییر شکل هستند.

حلقه ازدواج نامزدی

به همین سبب است که انگشتر های ازدواج طلا در حال تبدیل شدن به حلقه ها و انگشترهای نقره هستند. چرا که از نظر قیمتی به شدت تفاوت داشته و و از نظر کیفی و خواص نیز تنها فلزی گران بها است که می تواند جایگزین مناسبی برای جواهرات طلا باشند.

از این رو در این پیج قرار است یک گالری بی نهایت از انگشترهای ازدواج نقره فراهم شود که تعداد زیادی انگشتر را یک گرد آمده در اختیار انتخاب کنندگان عزیز قرار دهد.

حلقه ازدواج خرید

نتیجه گیری:

حلقه ها و انگشترها مدل های مختلفی دارند و از جنس های متفاوت و به روش های گوناگونی ساخته می شوند. کاربردهای متفاوتی دارند و یکی از این کاربردهای به عنواع نشان های ازدواج و عهد پیمان زناشویی است.

در گذشته معمولا انگشترهای ازدواج از سایر کاربردهای آن از جنس طلا ساخته می شدند ولی در سال های اخیر مدل های نقره و استیل آبکاری طلای آن بسیار محبوب شده اند و مورد توجه تمام سطوح جامعه از کمترین درآمد ها تا بالاترین درآمدها قرار گرفته اند.

در سایت باستان گوهر یک گالری برای ارائه انواع حلقه ها و انگشترهای ازدواج فراهم شده که در زیر لینک آن برای ورود و انتخاب مدل مناسب قرار داده شده است.

لینک ورود به گالری (در حال ایجاد....)

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test