ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


 • النگو در خواب دیدن را چگونه می توان تفسیر کرد؟ خوش یمن است یا بد یمن؟

  تعبیر حالات مختلف خواب النگو (Bangle)

  پروردگاری ست بی نهایت در بی کران آسمان ها که چون بخواهیم از رگ گردن به ما نزدیک تر است و چون نجوایش نکنیم از هفت آسمان هم از ما دورتر است.

  آنگاه که خواب نابه هنگام و ناخوشایند دیدیم و تفسیر بدیمنی داشت اوست که می تواند همه چیز را به خوبی بگرداند و چون رویای خوشایندی در خواب خویش دیدیم نیز هم اوست که می تواند چرخ روزگاران را به خوبی یا بدی بگرداند.

  پس در همه حالات خود را به او می سپاریم و معلق در آغوش تقدیر وی در نهایت آرامش خواهیم ماند تا چه آید که خوش آید.

  اگر خواب النگو دیدیم چه کنیم

  از غرب تا شرق دور معبران و خواب گذاران بزرگی در تمام جهان فانی به پیشگویی و تفسیر انواع خواب و رویا پرداخته اند.

  خواب جواهرات نیز یکی از پر بیننده ترین و طرفدارترین خواب ها می باشد و از اینرو تفسیر آن اهمیت زیادی در بین مردم به ویژه خانم ها دارد.

  اما در این مطلب قرار است در مورد تفسیر خواب النگو بحث و گفتگو شود لذا ابتدا به صورت خلاصه برخی از حالات دیدن رویای النگو بیان خواهد شد سپس به تعبیر و توضیح بیشتر در مورد هر کدام پرداخته خواهد شد.

 • تعبیر خواب انگشتر حالات و نشانه های گوناگونی دارد که بسته به وضعیت روحی و شرایط بیننده آن دارد.

  تعبیر آشفته خواب خویش را چگونه تفسیر کنم؟

  جهان در خویشتن چو موج دریا حیران و سرگردان می شود آنگاه که خوابی آشفته، پریشان می کند نرگس ناز نازنینی را در گوشه ایی از این کنج دنج جهان.

  افسانه ایی ست در آسمان که جهان را در خویش چو آینه در بر دارد، به هر بالا و پایین شدنی، ساحل به کرانه و دریا به خشکی طعنه بزرگی زنند، و غافل از آن که این تمام بی نهایت جهان، چو یک قفس در چنگ عقابی بیش نیست.

  و آن که مالک تمام آسمان ها و زمین است، هزاران قفس و صدها عقاب در دست تقدیر خویش دارد.

  فروشگاه انگشتر مردانه نقره جدید و اسپرت

  خویش را تصور کنید در زمینی که در کائنات هستی نقطه ایی بیش نیست، و تو چون ذره ایی ناچیز در این نقطه ی کوچک دوش را آشفته از خواب بیدار شدی و به خواب آشفته خویش دیده که تمام جهان بر هم می ریزد؟

  اگر درست تر ببنیم خواهیم فهمید آن خواب و این من و این دنیای کوچک اگر تمام ش نیز از بین رود یک ذره ناچیز در یک نقطه کوچک بیش نیستند.

  خواب انگشتر دیدن نیز خوابی ست که رواج بی نهایت داشته و توسط بزرگان بسیاری تعبیر شده است.

  همانطور که احتمالا از قبل نیز میدانید معبران زیادی در سراسر جهان وجود داشته و دارند که از زمان های گذاشته تاکنون اقدام به تعبیر خواب، خواب زدگان می کرده و می کنند.

 • جامع ترین منبع آموزش و تعبیر خواب جواهرات - تمام حالات دیدن رویای زیورآلات را در این مقاله ی دو جلسه ایی دنبال کنید.

  جلسه اول

  همه چیز در مورد تعبیر خواب جواهرات

  اگر چه دیدن خواب و تفسیر آن در زندگی روزمره این روزها به امری طبیعی و شاید برای بعضی ها بی اهمیت تبدیل شده است، اما یک روزگاری زندگی ها براساس آن ساخته و یا خراب می شد.

  خواب ها می توانند در مورد موضوعات مختلفی باشند، اما در این بحث قرار است دیده شدن خواب زیورآلات را به طور کلی در خواب بررسی کنیم از گذشته تاکنون چه مفهومی می توانسته داشته باشد.

  ُرویس جواهرات لبنانی

 • حالات مختلف تفسیر رویای جواهرات در خواب 

  جلسه دوم

  برای ورود به جلسه اول این آموزش کلیک نمایید

  در ادامه جلسه قبلی این آموزش حالات دیگری مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت که شما را به بهترین وجه ممکن در جریان ماجرای خواب دیدن قرار می دهد.

  2) تعبیر خواب کادو دادن و کادو گرفتن طلا و جواهر

  حالتی دیگر برای این مدل رویا هدیه دادن یا گرفتن است که می تواند تفاسیر متفاوتی را برای خواب بیننده داشته باشد.

  در خصوص تعبیر خواب جواهرات برای حالاتی که کادو داده و یا گرفته می شود، نظریه های متفاوتی وجود دارد و بزرگان این علم در این خصوص مفاهیمی را بیان کرده اند.

  سرویس جواهرات بدل کلکته

 • 10حالت مختلف تفسیر رویای گوشواره - اگر دوش در خواب شیرین خود رویایی دیده ایی و نمی دانی چه اتفاقی قرار است بیفتد! تا پایان با ما باش.

  همه چیز در مورد تعبیر خواب گوشواره

  این روزها دوباره برگشتی به اصول اولیه متافیزیک انجام شده و تفاسیری از قبیل تعبیر رویاها نیز در این مقوله جای دارد و به الطبع از کانون های توجه می باشد.

  اما در علم متافیزیکی تعبیر رویاها نیز دسته بندی ها و شاخه های متفاوتی وجود دارد، از جمله این دسته ها می توان به تعبیر خواب انواع جواهرات اشاره کرد که خود نیز نیز به زیر گروهای کوچکتری تقسیم شده و هر قطعه زیورآلات تفسیر رویای خاص خود را دارد.

  مدل گوشواره هندی

 • تعبیر خواب گردنبند چه مفهومی دارد؟ - بزرگان علم تفسیر رویا در این باره چه می گویند؟

  دیدن رویای گردن آویز خوب است یا بد؟

  تعابیر متفاوتی در خصوص تعبیر خواب گردنبند در کتب مختلف از گذشته تاکنون وجود داشته و دارد.

  نمادها و نشانه‌ های متعدد و زیادی می توانند حالات مختلفی را در این خواب ایجاد نمایند که هر یک از آنها با توجه به شرایط موجود بررسی می گردند.

  به طور کلی اگر فردی، شخصی، یا شما یک گردن آویز را در رویای ببینید نشانه هایی از  عشق و محبتی جدید و شانس بسیار در زندگی وی ایجاد خواهد شد.

  اگر بخواهیم یک علامت کلی برای این مدل خواب ها در نظر بگیریم، باید گفت برای دختران جوان، یا بانوانی که به دنبال عض و شادی و نشاط هستند می تواند بسیار خوش یمن باشند.

  گردنبند بدل طرح طلا

 • تعبیر خواب دستبند می تواند 11 حالت گوناگون داشته باشد - راهنمای کامل و منبعی بی نظیر از انواع این شرایط و تفاسیر را دیان مقاله بیابید.

  خلاصه ایی از تفسیر رویای دستبند در خواب

  هر یک از 11 حالت مختلف این رویای زیبا در خواب شیرین شما می توانند بسته به شرایطی که خواب بیننده در آن قرار دارد، معنی و مفهوم مشخص شده ای داشته باشند.

  از نظر تفسیر کنندگان و مفسران باید بدانید که نشانه ها و معانی متفاوتی برای مفهوم رویای این جواهر  می تواند وجود داشته باشد.

  خواب دستبند نشانه اصلی اش سود مالی و پول فراروان می تواند باشد. همچنین گفته می شود اگر شما در خواب یک تکه از این مدل جواهرات را ببینید یعنی فرد متواضعی می باشید.

  به خودتان زیاد اهمیت نمی دهید و تنها به فکر خوشحالی دیگران هستید، اشاره به آن دارد که به خویش برگردید و خود را ستایش کنید.

  سه عدد دستبند نقره زنجیری سفید

  از سوی دیگر گفته می شود معنی خوابی که مربوط به این زیور می باشد به مفهوم اشتیاق و شوق بسیار در زندگی است.

  از آنجایی که این مدل جواهر را در خواب خود به صورت متنوع و در حالت مختلفی می توان دید. لذا تفاسیر متفاوت و شگفت انگیزی نیز برای آن بسته با حالات روحی و شرایط متنوعی که خواب بیننده دارد، می توان در نظر گرفت.

  برخی از اصلی ترین تعابیر مفهوم خواب دستبند که لازم است با آنها آشنا شوید در ادامه به صورت خلاصه معرفی خواهند شد.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test