ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


10حالت مختلف تفسیر رویای گوشواره - اگر دوش در خواب شیرین خود رویایی دیده ایی و نمی دانی چه اتفاقی قرار است بیفتد! تا پایان با ما باش.

همه چیز در مورد تعبیر خواب گوشواره

این روزها دوباره برگشتی به اصول اولیه متافیزیک انجام شده و تفاسیری از قبیل تعبیر رویاها نیز در این مقوله جای دارد و به الطبع از کانون های توجه می باشد.

اما در علم متافیزیکی تعبیر رویاها نیز دسته بندی ها و شاخه های متفاوتی وجود دارد، از جمله این دسته ها می توان به تعبیر خواب انواع جواهرات اشاره کرد که خود نیز نیز به زیر گروهای کوچکتری تقسیم شده و هر قطعه زیورآلات تفسیر رویای خاص خود را دارد.

مدل گوشواره هندی


برای مثال گوشواره یکی از این تکه اکسسوری می باشد که دیدن آن در خواب و رویا می تواند تفاسیری متفاوت در حالات مختلف خود داشته باشد. به طور عمومی تعبیر خواب گوشواره نیز می تواند معانی گوناگونی بسته به شرایط و حالت دیدن خواب داشته باشد.

به همین دلیل و بر همین اساس است که در صورتی که فردی رویای گوشواره را در خواب دیشب خود دیده است باید به خوبی نوع و شرایط خواب خود را به یاد آورد تا به تواند تعبیری درست برای آن دریافت کند.

همچنین جنس گوشواره که در خواب می بینید نیز می تواند تاثیر زیادی در تعبیر آن داشته باشد، به عنوان مثال لازم است ذکر شود که تفسیر خواب هایی که در آن ها گوشواره طلا است با تعبیر خواب های نقره فرق می کند.

تعبیر کردن خواب این قطعه از زیورآلات می تواند بر اساس آرزوها و ترس های خواب بیننده باشد. همچنین اگر شما خواب گوشواره را دیده اید باید نوع فلز آن را به یاد آورید تا تعبیری دقیق تر برای آن حاصل شود.

گوشواره قلبی بدل

نگاهی کلی به تعبیر خواب این زیور

اگر بخواهیم به طور کلی تفسیری برای دیدن خواب گوشواره بیان کنیم اینگونه می توان گفت که دیدن این رویا نمادی از اطلاعات جدید و یادگیری می باشد.

همچنین تعبیر دیگر مربوط به این قطه زیورآلات می تواند نشانه دریافت هدیه و کادو از جانب کسی که می تواند کمی دوست داشتنی باشد، است.

اگر اگر بیننده خواب یک بانوی مجرد است و در خواب خود رویای گوشواره دیده است، این خواب می تواند به معنی جشن ومراسم ازدواج و یا مهمانی های مرتبط با آن باشد.

اما اگر یک بانوی متاهل همسردار هستید می تواند به معنی باردار شدن آن را تفسیر کرد، که در نتیجه آن در آینده ی نزدیکی می توانید کودکی به دنیا به جهان معرفی کنید.

انواع تعابیر خواب گوشواره

هر یک از انواع و حالات مختلف تعابیر و تفاسیر خواب گوشواره که می توانند در خواب دیده شوند در قالب 10 دسته بندی زیر تقسیم و تعریف می شوند:

گوشواره جنیفر لوپز

1) خواب گوشواره گوش کردن

اگر در خواب شیرین خود دوش دیده اید که که در حال به گوش انداختن گوشواره یی هستید، بسته به شرایطی که در آن بوده اید تعبیرات متفاوتی می توان برای آن در نظر گرفت.

🌲 اگر شما در خواب و رویای خود ببینید که گوشواره های خود را گوش می کنید، تعبیر آن می تواند به غفلت، فراموشی و بی توجهی از سوی فرد و یا افراد دیگری که در اطرافتان هستند تفسیر گردد.

🌲 اگر پای یک آینه نیز در میان است و گوشواره های خود را در مقابل آن در گوش های خود قرار می دهید، تفسیر آن می توان به برملا شدن یک راز پنهان اشاره نماید، یا اینکه اطلاعاتی به شما ارائه خواهد شد که تا به امروز بر شما پوشیده بوده است.

گوشواره بلند مجلسی

🌲 همچنین خواب گوشواره در مقابل آینه گوش کردن می تواند تفسیر دیگری نیز داشته باشد و آن این است که، این رویا می ‌تواند نشانی بر این باشد که خواب بیننده در هنگام مکالمات دو و یا چند نفره توجه چندانی به طرف های مقابل نمی کند و خیلی حرف های آنان را گوش نمی کند.

بنابرای در راستای رفع چنین حالاتی باید تلاش کرد که شنونده خوبی بود.

2) خواب گوشواره طلا

🌷 تعبیر خواب گوشواره هایی که از جنس متریال طلا ساخته شده اند از آنجایی که ارزش این فلز به شدت گران تر از سایرین می باشد، با تفسیر روسای گوشواره های دیگر که نقره یا بدلیجات می باشند تفاوت های کم و بیشی می تواند داشته باشد.

🌷 اگر خواب بیننده (کسی که رویا را دیده) یک بانوی جوان باردار می باشد و در خواب خود گوشواره طلا ببینید مفهوم آن می تواند به آبستن بودن به یک فرزند پسر اشاره نماید، یعنی از قرار روزگار به یک فرزند پسر بر خورده است.

گوشواره کارتیر

🌷 اگر بیننده رویا بانوی مجردی جوان می باشد و در خواب خود گوشواره طلا دیده است، تعبیر تعبیر آن می تواند به ازدواج وی به زودی باشد.

در این حالت با دیدن خواب گوشواره طلا بایستی سپاسگذار فراوان باشید، شاد و دل انگیز چراکه یکی از بهترین حالات ممکنه می تواند رخ دهد.

🌷 همچنین اگر در رویای خود یک جفت گوشواره طلا را دیده اید و خواب خوشی داشته اید نشانی بر ان می تواند باشد که رزق و روزی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

3) خواب گوشواره نقره

تفاوت هایی اساسی در برخی موارد می تواند بین تفسیر رویای گوشواره نقره با خواب گوشواره طلا وجود داشته باشد.

اگر بانوی بارداری در رویای خود گوشواره نقره دیده است، و یا اینکه در حال اقدام کردن برای بچه دار شدن می باشد، گوشواره نقره به فرزندی دختر اشاره می کند که می توانید به آن آبستن شوید.

گوشواره بدل زیبا

به طور کلی از طریق این خواب خبری در حال رسیدن به به شما می باشد که یک نوزاد دختر در راه رسیدن و افزدون به خانواده شما می باشد.

4) تعبیر خواب گوشواره در گوش فرد آشنا

یکی دیگر از انواع حالات مختلف این تعبیر خواب این است که بیننده خواب، یک گوشواره ایی را در گوش فردی آشنا یا فامیل مشاهده نماید.

به احتمال زیاد آن فرد خیلی به حرف های شما گوش نخواهد کرد و خیلی شما را قبول نخواهد داشت.

به عبارت دیگر اگر در تلاش برای ایجاد تغییر و تاثیر بر روی شخصی هستید و در رویای خود گوشواره در گوش وی دیده اید، خیلی به تلاش خود ادامه ندهید چرا که او آبی در گوش خود فرو نمی کند و به صحبت های شما کاملا بی توجه است.

5) خواب گوشواره ساده

اگر در خواب خود رویای مدل های ساده این گونه زیورآالات ساده دیده اید، نشانه هی خوبی می تواند برای شما داشته باشد، چرا که سادگی همواره خیلی خوب بوده است و طرفداران زیادی در همه زمینه ها داشته است.

گوشواره خاص زنانه بدلیجات

به تعبیر واضح تر دیدن گوشواره ساده در خواب نشانه خبرهای خوبی است که به زودی می آیند. همچنین نشان می دهد بسیاری از مشکلات شما در آینده نزدیک مرتفع خواهند شد.

6) تعبیر خواب مربوط به گوشواره و پیدا کردن آن

تفسیر رویای پیدا کردن گوشواره این احتمال را گانه می ند که یک احتمال و امکان وجود دارد که فرد خواب بیننده می تواند موجب ایجاد شرایط بدی برای شخص دیگری شوید. برخی از معبرین بر این اعتقاد هستند که  تعبیر خواب گوشواره پیدا شده به از هم پایشده شدن یک خانواده می انجامد که بسته به نوع خواب می تواند یکی از افراد موجود در خواب باشد.

نوعی دیگر نیز از این حالت رویا دیدن وجود دارد که اگر بیننده ببیند در خواب خود مشغول پاک کردن و گرد زدایی شئی هست که پیدا کرده یک شرایط خوشایند برای شما پیش خواهد آمد.

7) خواب گوشواره های بدلی

اگر خواب بیننده در خواب خود ببیند که گوشواره های بدلیجات دارد یا اینکه سنگ و نگین های غیر اصل و مصنوعی به احتمال زیاد درگیر یک شرایط خواهید شد که در آن پای فریب کاری و دوز و کلک در میان است و بایستی حواستان باشد سرتان کلاهی گشاد نرود.

گوشواره ونوس سه قلب پیاپی

به عبارت دیگر با دیدن این رویا باید بدانید که فردی یا افرادی تحت شرایطی به شما راست یک جریان را نمی گوید و باید حواستان باشد.

8) تعبیر خواب مربوط به گوشواره های گران قیمت

یکی دیگر از انواع و حالات تعبیر خواب گوشواره مربوط به گوشواره هایی با نگین ها و سنگ های قیمتی و با ارزش می باشد. که به این موضوع اشاره می کند که  در یک شرایط احساسی عشقی و دوست داشتن وارد می شوید، امکان دارد که فردی شما را دوست داشته باشد و تصمیم به اقدام خاصی بگیرد.

9) خواب خرید گوشواره

اگر فردی دوش در خواب خود دیده باشد که در حال گوشواره خریدن می باشد نشان از آن دارد که یعنی یک سری نامتعادلی ها و به هم ریختگی در زندگی وی وجود دارد که می توانند باعث آشفتگی روحی وی شده باشند بعد از این رویا می توانند بیشتر شوند.

10) تعبیر خواب مربوط به گوشواره انداختن به گوش

در تعبیر خواب گوشواره حالتی وجود دارد که بیننده خواب یا شخصی در حال گوشواره گوش کردن می باشد که خیلی نشانه خوبی نیست و نامیدی را اشاره می کند. به احتمال زیاد با دیدن این چنین رویا و خوابی پلن ها و برنامه ‌های بیننده خواب به هم می ریزد و حالت نا خوشایندی پی می آیند.

البته بزرگی خدوند یکتا را هیچگاه نباید فراموش کرد همواره می تواند بدترین شرایط را به بهترین ها تبدیل کند.

 

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test