ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


آیا بدلیجات همان جواهرات فیک هستند؟ چه تفاوتی بین جواهرات اصل، فیک و بدلیجات وجود دارد؟

دیباچه ایی بر بدلیجات و زیورآلات فیک

🌹بدلیجات فیک و جواهرات اصل چه فرقی با یکدیگر دارند؟ این یک سوال است که اگرچه ممکن است قبلا نیز در مورد آن توضیحاتی ارائه شده باشد، ولی امروز و برای شروع این موضوع لازم است به زبان دیگر به آن پرداخته شود.

انگشتر ست زنانه تک نگین سوراوسکی

🌹 اصطلاح بدلیجات از کجا آمده و چگونه تفسیر می شود؟ ترکیبی از دو بخش بدل و جات که به طور کلی برای اشیائ و اجناسی که اصل نیستند ولی بسیار مشابه نمونه اصل خود هستند استفاده می شود.

🌹 در تمام جهان این اصطلاح با نام Imitation Jewelry به معنی جواهرات غیر اصل شناخته می شوند.


🌹 و در قالب و تحت همین عنوان بزرگترین برندهای بدلیجات دنیا چشم به جهان گشوده و اعتباری بعضا بیشتر از برندهای اصل ساز جواهرات و زیورآلات اصل کسب کرده اند.

گردنبند استیل اسپرت دخترانه

رسالت حضور بدلیجات در بازار:

🌹بدلیجات ارزان قیمت به بازار آمدن تا آرزوهای برآورده نشده را برآورده کنند. نظر به اینکه در ساخت جواهرات بدل از متریال غیر اصل با مشابهت زیاد به اصل استفاده می شود.

🌹 قیمت زیورآلات بدل به شدت و با تفاوت بسیار نسبت و به جواهرات اصل پایین تر است.

برای درک بهتر این تفاوت قیمت به این نکته توجه کنید که قیمت یک عدد الماس زرد آفریقایی می تواند تا میلیون ها دلار بسته به وزن و حجم آن باشد.

گردنبند استیل اسپرت دخترانه طرح الیزابت

🌹 در صورتی که به کمک تکنولوژی های جدید، الماس های مصنوعی با شباهت بسیار زیاد به نمونه های اصل در کارخانجات تراش و ساخت نگین های کریستالی به نحوی طراحی و ساخته می شوند که به هیچ عنوان با الماس اصل تفاوتی ندارند و به بازار با عنوان بدلیجات ارازن ارائه می شوند.

🌹 قیمت این الماس های مصنوعی بسته به وزن و سایز آن ها از حدودا 10 هزارتومان (به قیمت عمده) تا حداکثر چند صد هزار تومان خواهد بود.

🌹این درحالی است که برندهای فیک ساز که گم نام و ناشناخته هستند اقدام به ساخت همین مدل جواهرات و الماس ها را می کنند و به عنوان نمونه اصل به بازار ارائه می دهند.

انگشتر نقره الماس طرح گل و برگ

🌹 و کسانی که دانش پایینی در زمینه خرید و انتخاب جواهرات دارند، به قطع درگیر خریدهای اشتباهی این مدل زیورآلات فیک می شوند و اسیر اجناس قاچاق.

اعتبار برندهای بدلیجات ارزان:

🌹 تفاوت است بین کسی که می گوید من هستم و نام و مشخصات و آدرس جایگاهم این است.

با کسی که اثر و نشانه ایی از او نیست ولی محصولات ش در بازار به وفور وجود دارند.

انگشتر برنج روک شطلا نگین سبز اسپرت دخترانه

🌹 وقتی یک شرکت با صدای رسا و بلند نام و نشانی خود را بر روی بسته های زیورآلات و خود جواهرات خویش به صورت هک شده دارد و جنس مواد و متریالی که محصولات خود را توسط آن ها می سازد را در بسته جواهرات خود یاد داشت کرده و به خریداران ارائه می دهد.

🌹 این موضوع را بیان می کند که ما هستیم و با این جنس متریال ارزان بدلیجات ارزان خود را می سازیم و به بازار ارائه می دهیم، و با شفافیت کامل به مشتریان خود سخن می گویند و بدون هیچگونه پنهان کاری برند خود و نوع جواهرات خود را به بازار معرفی و عرضه می کنند.

انگشتر استیل اسپرت دخترانه طرح خاص و شیک

🌹 قطعا تقلبی در کار نبوده و در حال اعتبار سازی برای خویش هستند و با این کار خود خط قرمزی بزرگ بین خود و برندهای فیک ساز که هیچگونه مشخصاتی از خود بر جای نمی گذارند ترسیم می کنند که همگان بدانند بین بودن و نبودن تفاوت است.

مهمتریم دلایل قیمت ارزان بدلیجات:

🌹 تصور کنید زیورآلاتی که با استفاده از طلای خالص یا عیار های پایین تر ساخته می شوند را که در ساخت هر گرم از آن ها حداقل یک میلیون و دویست هزارتومان طلای ناب به کار رفته است چه قیمت های گرانی می توانند داشته باشند.

لنگشتر استیل گل

🌹 در حالی که در مقابل این تصور، چه لذتی دارد که نمونه هایی از همان جواهرات در بازار موجود هستند که برای نمونه از فلز استیل ساخته شده و با چند سوت طلای 18 عیار چندین باز روکش طلا بر روی آن ها کشیده شده تا رنگ آن ها طلایی شود و شباهت بی نظیری نسبت به طلا پیدا کنند.

🌹 و شما می توانید این گونه بدلیجات ارزان را با کمترین قیمت ممکنه گاهی اوقات با قیمتی کمتر از یک درصد از قیمت نمونه اصلی در بازار جستجو کنید و نهایت لذت ممکنه را از پوشیدن آن ها ببرید.

انگشتر گل رز

تفاوت عمده بدلیجات و زیورآلات فیک:

🌹 توجه داشته باشید بین اصطلاح فیک و بدلیجات کمی تمایز می باشد، چرا که برندهای بدلیجات برندهایی هستند که به صورت رسمی و قانونی در سراسر جهان مقر و پایگاه دارند و اقدام به تولید انواع و اقسام جواهرات و زیورآلات با نام و آرم برند خود می کنند.

🌹 برای مثال یک نمونه زیورآلات اصل را به عنوان الگو برداشته و نمونه بدلیجات ارزان قیمت آن را تولید می کنند و با نام برند خود ارائه می دهند.

بند انگشتی ستاره

🌹 در حالی که برندهای فیک در پستوها، پشت مغازه ها و زیر پله ها اقدام به ساخت نمونه های کپی مشابه اصل می کنند و از اینرو به شدت غیر قانونی بوده در هیچ کجای دنیا معتبر نمی باشند.

🌹 اما به وضوح می توان گفت عمده ترین تفاوت بین زیورآلات فیک و اصل را می توان قانونی بودن و نبودن آن ها دانست.

دستبند طلایی رنگ اسپرت دخترانه

🌹 به این ترتیب که برندهای بدلیجات در سراسر جهان به صورت قانونی مشغول برندسازی و ساخت جواهرات و بدلیجات ارزان از روی نمونه های اصل هستند.

🌹 در صورتی که برندهای فیک به هیچ عنوان قانونی نبوده و هیچ کشوری اجازه ساخت و ساز جواهرات و زیورآلات فیک را در منطقه جغرافیایی تحت کنترل خود نمی دهند.

دستبند خاص بدل اسپرت دخترانه

بدلیجات ارزان و اصل:

🌹 همت این برندهای فیک ساز چنان بلند است که حتی نمونه های بدل را نیز کپی می کنند و در بازار ارائه می دهند، این موضوع به نحوی چشم گیر شده که اصطلاحاتی از قبیل بدلیجات اصل نیز به بازار اجناسی که خود قرار بوده اصل نباشند و نمونه بدل کارهای اصل باشند، ایجاد شده اند.

دستبند گل رز دخترانه بدل

🌹 برای مثال فروشگاه باستان گوهر به عنوان یک فروشگاه بزرگ بدلیجات و نقره جات در حین خرید انواع زیورآلات بدلی به صورت عمده تمام تلاش خود را انجام می دهد که بدلیجات اصل ☺️😊را خریداری کند، تا از آعتبار خویش در بین مهمانان و مشتریان خود نکاهد.

نتیجه گیری:

🌹 برندهای بدلیجات ارزان و برندهای سازنده جواهرات فیک به شدت با یکدیگر تفاوت دارند.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test