ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


10 نکته در انتخاب تکپوش دخترانه بدل و طلا (چطور انتخاب کنیم؟) -  خرید بهترین مدل زیورآلات طلا و بدلیجات با کیفیتی کاملا مشابه طلا

تکپوش دخترانه :

البته همانطور که می دانید تکپوش یک اصطلاح کلی بوده و می تواند برای لباس، زیورآلات و در مورد هر چیزی که به طور ویژه به توان آن را به صورت تکی پوشید استفاده می شود.

تکپوش دخترانه بدلالنگو تک پوش پهن


اما اینجا منظور از آن، النگوی تکپوش دخترانه و دستبند نیز تا حدودی مورد بحث می باشد. چرا که این دو نوع زیور قرار است به صورت تکی پوشیده و استفاده شوند. دستبند النگویی نیز اصطلاح دیگری است که گاهی به انواع تکپوش های دخترانه اطلاق می شود.

تک پوش دخترانه شیکانواع تک پوش دخترانه

البته شایان ذکر است وقتی از پسوند دخترانه برای زیورآلات مختلف استفاده می کنیم دلیل بر این نیست که مختص دختران بوده و خانم های متاهل نمی توانند از آن استفاده کنند.

بلکه منظور از دخترانه اینجا در حقیقت اشاره به جوانانه بودن آن می کند و همه خانم اعم از جوان تر ها تا مسن تر ها می توانند از آن استفاده کنند.

با این تفاوت که طرح و نقش های روی النگو تکپوش دخترانه با مدل های زنانه (مسن تر) ممکن است کمی تفاوت داشته باشند و زیورآلات دخترانه کمی فانتزی تری باشند‌.

تک پوش دخترانه جدیدمدل تک پوش دخترانه جدید

10 فاکتور در انتخاب و خرید تکپوش دخترانه (تقسیم بندی انواع تکپوش دخترانه)

1) بنابراین در یک تقسیم بندی کوچک می توان النگو تکپوش را به دو گروه کلی دخترانه و زنانه دسته بندی کرد.

نقش و نگار و مدل های تکپوش زنانه کمی سنگین تر بوده و از اشکال فانتزی کمتر در آن ها استفاده می شود، البته این موضوع به این معنی نیست که نمونه های زنانه قدیمی تر و سنتی تر باشند و نمونه های دخترانه به روز تر و جدید تر باشند‌.

بلکه با اطمینان می توان گفت النگو تکپوش زنانه نیز جدید هستند و به روز، هرساله و هر روزه نیز مدل های جدیدتری از آن ها وارد بازار می شود ولیکن کمی ساده تر و به اصطلاح عامیانه سنگین تر می باشند. که البته می توانند توسط دختران جوان نیز پوشیده و استفاده کردند.

خرید تک پوش دخترانهدستبند تک پوش دخترانه

2) شاید به توان مدل های اسپرت این قطعه جواهر را در یک دسته قرار داد و دسته ایی با نام النگو تکپوش دخترانه اسپرت ایجاد کرد. که همان طور که از نامش مشخص است طرحی جوان پسند و اسپرت بوده و البته مخصوص سنین مختلف می تواند ساخته شود.

3) یک مدل دیگر از این زیور که به شدت مورد استقبال و پذیرش مردم قرار دارد النگو تکپوش بچگانه می باشد که ویژه دختر خانم هایی که در سنین کودکی تا نوجوانی هستند ساخته شده و به عنوان کادو بسیار زیبا و دلنشین می تواند باشد.

تک پوش زیبای دخترانهتک پوش سفید دخترانه

تنوع مدل های این زیور آنقدر بالا است که گاهی در جستجوها، خانواده هایی مشاهده می شوند که به دنبال النگو تکپوش نوزاد هستند.

این موضوع نکته بزرگی را در بر دارد و آن این است که این مدل زیورآلات در بین جواهرات بچگانه و بزرگسالان جایگاه به مراتب بالاتری نسبت به سایر اکسسوری و بدن آویز ها دارد.

4) از نظر جنس و فلز ساخت نیز می تواند در گونه های مختلف و متفاوتی به بازار عرضه شود که مهمترین آن ها را می توان النگو تکپوش طلا دانست. لازم به ذکر است مدل های استیل، برنج و نقره آبکاری طلا بسیار و بسیار بیش از نمونه طلای آن خرید و استفاده می شوند.

تک پوش دخترانه شیک و ارزانتک پوش طلای دخترانه

5) از نظر پهنا و عرض نیز در سایزهای متنوعی ساخته می شود و با نام های النگو تکپوش پهن و باریک روانه بازار طلا، جواهرات و بدلیجات می شوند. معمولاً مدل هایی با عرض بیشتر از 1 سانتیمتر تکپوش پهن گفته می شوند و کمتر از آن را تکپوش باریک می گویند.

متداول ترین عرض برای النگو تکپوش طلا و بدلیجات در بازار بین 1 تا 3 سانتیمتر می باشد. البته از بین همین دو عدد نیز نمونه های 1.5 تا 2 سانتی متری کاربرد بیشتری داشته و در حقیقت متداول تر می باشند.

النگو تک پوش ظریف دخترانهعکس تک پوش دخترانه

6) مدل های جدید دیگری که اخیرا (سال های اخیر) به انواع نوع زیورآلات اضافه شده اند، النگو تکپوش فانتزی می باشد که به علت ساختار جدید و خاصی که دارد آن را فانتزی گویند.

که معمولا در جشن های عروسی پوشیده می شوند و یکی از معروف ترین آن های مدل My Dear می باشد. این مدل در دو نوع مختلف یعنی طلا و بدلیجات در بازار موجود بوده و در دسترس خانم های جوان م باشد.

عکس النگو تک پوش دخترانهتک پوش دخترانه قیمت

7) یکی دیگر از فاکتورهای در دسترس این قطعه زیورآلات، خارجی و یا ایرانی بودن آن است که از این جهت نیز به دو دسته النگو تکپوش خارجی و ایرانی تقسیم می شود.

قیمت النگو تک پوش دخترانهعکس النگو تک پوش دخترانه

یک زمانی این دو نوع محصول از نظر کیفی بسیار تفاوت داشتند و نمونه های خارجی خیلی خیلی با کیفیت بودند ولی امروزه صنایع داخلی نیز پیشرفت چشمگیری داشته و گاهی سازندگانی در داخل کشور یافت می شوند که جواهراتی به مراتب بهتر و زیباتر از مدل های خارجی می سازند.

8) از نظر سایزبندی نیز در 4 سایز متداول 1، 2، 3، و 4 و البته گاهی در سایزهای تخصصی بزرگتر مانند سایز 5 نیز ساخته و به بازار جواهرات عرضه می شوند.

النگو تک پوشالنگو تک پوش دخترانه

9) نگین دار بودن و نبودن نیز یک فاکتور دیگر می باشد که موجب ایجاد تفاوت در انواع مختلف النگو تکپوش دخترانه و زنانه می شود.

گاهی اوقات مدلی هایی از نوع جواهر یافت می شود که دارای سنگ های زینتی و معدنی همچون فیروزه، عقیق، یاقوت، مروارید، الماس و غیره می باشند.

تکپوش سیاه قلم نگین داردستبند قفلی سیاه قلم

اگر چه که معمولا بدون سنگ و نگین ساخته می شوند و این مدل ها را دیگر نمی توان النگو خواند و شاید اصطلاح دستبند برای آن های مناسب تر باشد.

10) دهمین فاکتور برای ایجاد یک گونه تنوع دیگر در این قطعه زیورآلات، گونه کشورهای سازنده آن است، امروزه النگو اماراتی و هندی نیز خود به عنوان سبکی در بازار موجود هستند و نوع ویژه ایی را به تنوع گسترده این زیور اضافه کرده اند.

دستبند زنانه کارتیردستبند زنانه قفلی

نتیجه گیری:

امروزه گونه های متفاوتی از زیورآلات مردانه و زنانه وجود دارند که به صورت تکی مورد استفاده قرار می گیرند و از این جهت به آن ها تکپوش گفته می شود، النگو تکپوش دخترانه یکی از این تنوع گسترده می باشد.

این مدل زیورآلات می توانند در پهنا و سایزهای مختلفی ساخته شوند، از نظر شکل و طرح های روی بدنه آن نیز می توانند فانتزی تر یا ساده تر باشد. 

مدل های فانتزی را معمولا خانم های جوان تر می پوشند و ساده تر ها را مسن ترها. این زیور می تواند از جنس طلا باشد یا نقره، یا استیل و سایر فلزاتی که در صنعت عظیم جواهرسازی استفاده می شوند.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test