ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


انگشتر بخت گشایی چیست و آیا بخت و اقبال وجود دارد؟ - آیا جذب همسر به کمک سنگ ها و نگین های معدنی و دعاهای مذهبی و علوم غریبه وجود دارد؟ 

معنی و مفهوم بخت و بخت گشایی

کلمه بخت را می توان در ارتباط با سماوات و فرازمینی ها دانست، آنچه از کائنات موجب تغییر سرنوشت انسان ها می شود، را می توان بخت و اختر آدمی دانست. اقبال را نیز همان بخت و شانس می توان تفسیر کرد.

انگشتر بخت گشایی نقره مردانه ذولفقار


اما آیا چیزی به نام بخت و اقبال وجود دارد؟

ابوعلی سینا به نوعی جواب این سوال را می گوید؛

نادانی آن کس که چیزی را ندیده می پذیرد کمتر از آن کس نیست که چیزی را ندیده رد می کند. بیاید دانشمند نما نباشیم، روشنفکر نما نباشیم و هر چیزی را ندانسته رد یا تایید نکنیم.

اینکه آیا بخت و اقبال وجود دارد تماما به باورهای شما بستگی دارد.

انگشتر بخت گشایی نقره زنانه

بخت گشایی مطابق علوم روانشناسی جدید:

اگر شما اعتقاد راسخ داشته باشید (باور داشته باشید) که علمی یا موضوعی وجود دارد، قطعا برای شما در آینده باورهایتان به حقیقت خواهد پیوست.

و بر عکس اگر باور داشته باشید که چیزی یا موضوعی وجود ندارد قطعا باورهای امروز شما در آینده و فردای شما به حقیقت خواهند پیوست.

بنابراین به طور خلاصه می توان گفت، اگر باور داشته باشید بخت و انگشتر بخت گشایی وجود دارد، پس وجود دارد ولی اگر باور به عدم وجود آن داشته باشید، پس وجود نخواهد داشت.

انگشتر بخت گشایی نقره مردانه عقیق

در این دنیای بی منتها همه چیز به اعتقادات و باورهای شما بستگی دارد، اگر خوب بیندیشید خوب خواهد شد و اگر بد بیندیشید بد خواهد شد.‌

آیا انگشتر بخت گشایی وجود دارد یا خیر؟

بله دقیقا درست است، همه چیز به باورهای ما بستگی دارد اگر با تمام وجود باور داریم، یک شی برای ما خوش بختی و شانس به همراه دارد، پس قطعا همان خواهد شد و برعکس آن نیز دقیقا صادق است.

انگشتر بخت گشایی نقره زنانه و دخترانه

انگشتر بخت و اقبال :

در دو بخش 1) خواص سنگ ها و 2) خواص فلزات گران‌بها ، اثرات و خاصیت های هر کدام از انواع فلزات و سنگ های معدنی بیان شد.

خواص مثبت نقره در بخت گشایی:

برای مثال نقره فلزی آرامش بخش بوده و تاثیر زیادی بر اعصاب و روان انسان دارد، لذا وقتی شما در آرامش و شعف کامل به سر ببرید، افکار مثبت و باورهای مثبت در شما شکل می گیرد و قطعا این افکار مثبت موجب خواهند شد تا بخت و اقبال و خوش شانسی نیز به سراغ شما بیاید.

انگشتر بخت گشایی نقره مردانه عقیق سیاه

خواص سنگ ها و نگین ها برای متولدن ماهای سال:

سنگ یاقوت کبود:

گفته می شود تاثیرات بسیار بزرگی بر شانس و اقبال دارد و به شدت مورد تاکید دانایان علم فن قرار گرفته است.

تا به بدانجا نسبت به خواص این سنگ گرانبها تحقیق و تفحص شده که می گویند موثرترین سنگ در بخت و بخت گشایی و ثروت آفرینی و ازدواج می باشد.

انگشتر بخت گشایی نقره یاقوت کبود

از اینرو اگر اهل دعا و دعانویسی نیستید و اعتقادی ندارید من به شما پیشنهاد می کنم انگشتری از نقره و سنگ یاقوت کبود داشته باشید.

به‌ ویژه اگر متولد شهریور هستید پیشنهاد می شود از یاقوت کبود استفاده کنید. اگر متولد تیرماه هستید از یاقوت سرخ استفاده کنید که بسیار خوش یمن و ضد اضطراب است.

سنگ مروارید را سنگ متولدین خرداد ماه گویند و گفته می شود به شدت موجب بخت و اقبال برای صاحبان خرداد ماه می شود.

انگشتر بخت گشایی نقره دخترانه چشم نظر

فروردین ماهی ها را سنگ الماس نسبت می دهند و گفته می شود این سنگ برای متولدین ماه اول سال بسیار بخت گشا و پر از اقبال می باشد.

زمرد را برای متولدین اردیبهشت ماه منتصب کرده اند و از بیان خوش یمنی های این سنگ برای متولدین دومین ماه سال کسی عبا نکرده است.

انگشتر بخت گشایی نقره مردانه خاص

خرداد را مروارید و تیرماه را یاقوت سرخ و البته گارت نیز شباهت زیادی به سنگ یاقوت سرخ داشته و برای متولدین تیر ماه منتصب شده است.

سنگ پریدوت نیز نگینی دیگر از انواع نگین های مورد استفاده بر روی انگشترها و گردنبندها به جهت بخت گشایی و اقبال می باشد که به اهل مرداد منتصب شده است.

و یاقوت کبود که بسیار معروف است به سنگ شهریور ماهی ها معروف است.

انگشتر بخت گشایی نقره زنانه و دخترانه طرح گل

سنگ توپاز برای متولدین مهر ماه خوشبختی و شأن به همراه دارد و البته سنگ از نوع و خانواده عقیقیان می باشد.

یاقوت قرمز را به آبان ماهی ها نیز منتصب می کنند.

سنگ فیروزه مختص خوش بختی و شانس برای آذر ماهی ها ست.

گارنت و فیروزه برای متولدین دی ماه خوشبختی و شانس به همراه دارند.

آمیترین بهمن ماه و آکوامارین را به اسفند نسبت می دهند.

انگشتر بخت گشایی نقره نگین عقیق مشکی

دعای بخت گشایی سریع و قوی:

آیا دعای بخت گشایی وجود دارد؟

در دین اسلام و سایر ادیان ذکرها و دعاهای زیادی به عنوان گشایش بخت شناخته می شوند.

یکی از این دعاها و ذکرهای بیان شده توسط بزرگان دین اسلام نوشتن سوره احزاب بر روی پوست آهو در ساعات خاصی (معروف به ساعات سعد ) می باشد.

انگشتر بخت گشایی نقره خوشه گندم

یعنی اگر توسط انسان معتبر و مجرب سوره احزاب با رعایت آداب نوشتاری و اعراب بر روی پوست آهو نوشته شود می تواند به عنوان دعای قوی و سریع بخت گشایی عمل کند.

این دعا بایستی در یک ظرف شیشه ایی یا کوزه ایی قرار داده شود و در خانه نگه داشته شود.

حال شما اگر مسلمان هستید و پیامبر اسلام اعتقاد دارید پس باید به این دعا نیز اعتقاد داشته باشید چرا که دعای بخت باز شدن به وسیله سوره احزاب مطابق روایت های متعدد بیان شده از طرف محمد نبی می باشد.

انگشتر بخت گشایی نقره یاقوت سرخ

نتیجه گیری: 

گشایش بخت یکی از موضوعات مربوط به علوم متافیزیک (علوم غریبه ایی که خیلی شناخته شده نمی باشند)، می باشد و دوران مختلف تاریخی به روش های گوناگونی در جوامع و بین خانوادها مطرح می شده است.

علوم غریبه مربوط به دین اسلام نمی باشد و به هزاران سال ما قبل اسلام بر می گردد ولی از آنجایی که با ورود اسلام به کشورهای مختلف و تمدن های باستانی کتب حاوی این علوم به روش های مختلف از بین رفتند و تنها معدود کتاب هایی از آن ها باقی ماند، در کشور ما بیشتر به عنوان یک علم اسلامی شناخته می شود.

انگشتر بخت گشایی نقره دخترانه

خلاصه روش های بخت گشایی از قدیم تاکنون:

1) به کمک دعا و دعانویسی (بسته به اعتقاد شما می تواند عمل کند یا خیر.) که معمولا روی نگین ها یا پلاک ها و سایر اقلام جواهرات نوشته می شوند و به صورت انگشتر بخت گشایی، گردنبند و غیره پوشیده می شوند. 

2) به کمک سنگ های معدنی و تاریخی که به علت معدنی بودن شان گفته می شود که دارای خواص جذب افراد می شوند و این ها نیز به صورت نگین بر روی گردنبند و انگشترهای بخت گشایی استفاده می شوند.

انگشتر نقره دخترانه بخت گشا

3) روش نوینی که در دانش روانشناسی جدید ایجاد شده و به عنوان قانون جذب و غیره شناخته می شود برای جذب همسر استفاده می شود.

این روش در تمام جهان البته در بین افراد خاصی از جوامع مختلف رواج پیدا کرده و به کمک مراقبه، یوگا، بی ذهنی و استفاده از قوانین روانشناسی جذب اقدام به تمرین هایی می شود که گفته می شود می توان موضوعات مختلف از قبیل پول، همسر آینده، خوشبختی و هر چیزی که بخواهید را به سمت خود جذب کرد.

4) به کمک اشکال نجوم و ستاره شناسی که انگشترها بدان صورت طراحی می شوند و به عنوان انگشترهای بخت گشایی وارد جوامع هدف می شوند. گفته می شود، این مدل انگشترهای بخت گشایی دارای صور فلکی بوده و به کمک این صورت ها و ارتباطی که به برج البروج 12 گانه برقرار می کنند، عمل می کنند و کسانی که  از آن ها استفاده می کنند شانس و خوشبختی را در رکاب انگشتری خوشبختی خود دارند. 

انگشتر نجومی بخت گشا

 کلام آخر

ما به باورها اعتقاد راسخ داریم و خلاصه آن این است که اگر شما با قاطعیت تمام باور داشته باشید به کمک یک دعای خاص مذهبی یا یک مراقبه روزانه، قوانین جذب و غیره می توانید چیزی یا کسی یا پری سانی را به سوی خود جذب کنید، قطعا خواهید توانست این کار را انجام دهید.


اگر اعتقاد داشته باشید انگشتر بخت گشایی که در حال خرید آن هستید جواب می دهد و به زودی به محبوب خود خواهید رسید، پس قطعا این چنین خواهد شد و به زودی به رویاهای خود خواهید رسید.

بنابراین چه یک انگشتر بخت گشایی که از طریق دعای نوشته شده بر روی آن عمل می کند، چه انگشترهای گشاینده بختی که با شکل های نجومی که روی آن ها وجود دارد و از طریق آن ها عمل می کنند می توانند به شما کمک کنند تا بهترین خود را پیدا کنید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test