ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


آیا تفاوتی بین انگشترهای دخترانه و زنانه وجود دارد؟

دیباچه ایی بر انگشتر دخترانه:

مدل ها، طرح ها و شکل های مختلفی از گونه های متفاوت انواع انگشترهای دخترانه در بازار موجود است. اما آیا تفاوتی بین مدل های دخترانه و و زنانه وجود دارد به اندازه‌ای که باعث شود برای مثال یک دختر نتواند یک مدل انگشتر را بپوشید فقط و تنها فقط به خاطر این که آن مدل زنانه است؟ 

بلی و خیر، هر دو جواب را می توان در پاسخ به این سوال که آیا تفاوتی بین انگشتر دخترانه و زنانه هست؟ آورد.

حلقه ازدواج ارزان و ساده از جنس نقره


همه چیز بستگی به خود انسان ها دارد، عده‌ای به باب دل خود می رسند و هر چیزی را که دست داشته باشند و از آن خوش شان بیاد را می پوشند و فرقی نمی کند زنانه باشد یا دخترانه، حتی گاهی از مردانه بودن آن هم صرف نظر می شود، و این افراد از پوشیدن جواهراتی که بیشتر وجهه مردانه و یا اسپرت دارند نیز ترسی نداشته و استفاده می کنند از هر چه که دوستش داشته باشند.

انگشتر دخترانه نقره فانتزی

این دسته از افراد عموما خیلی کاری به ترند بودن و مد شدن یک تکه جواهرات یا زیورآلات ندارند بلکه آنچه را می پوشند که به دل شان می چسبد و می نشیند.
اما دسته دوم آنهایی هستند که بیشتر به دنبال مد و ترند هستند و هر آنچه امروز مد باشد را سعی می کنند خریداری کرده و بپوشند.

این گونه افراد بیشتر به سمت بدلیجات و جواهراتی که ظریف تر و دخترانه تر هستند گرایش دارند و برای مثال از انگشترهای نازک، فانتزی، خاص و متفاوتی که مد روز هستند استفاده می کنند.

انگشتر دخترانه نقره فانتزی و خاص

تفاوت انگشتر دخترانه و زنانه؟

برای درک بهتر تفاوت این هر دو، به گذر زمان و تاثیر سن بر سلیقه آدم ها توجه کنید، قطعا در گذر زمان سلیقه ها تغییر خواهند کرد.

برای نمونه تصور کنید یک دختر نوجوان چه سلیقه ای می تواند داشته باشد و یک خانم میان سال حدودا 50 ساله، به وضوح می توان تفاوت اندیشه ها را در این هر دو قشر از بانوان جوان و مسن دید.

انگشتر دخترانه نقره فانتزی زنانه

مسلما انگشتر دخترانه و زنانه نیز از این قاعده مستثنی نیست. به طور کلی جواهرات دخترانه بیشتر فانتزی تر، ظریف تر، کمتر آویز تر، چسبان تر، و گاهی نامتعارف تر هستند.

در حالی که انگشترهای زنانه معمولا رسمی تر، سنگین تر، و گاهی اوقات خیلی کاری به مد روز و آنلاین بودن و آپدیت بودن شکل ظاهری ندارند، در صورتی که مدل های مختلف انگشتر دخترانه تقریبا می شود گفت عکس موارد فوق را دارند.

انواع انگشترهای دخترانه:

در کل می توان این زیور را در سه گونه فانتزی، کمی رسمی و مناسب ترند روز تعریف کرد. که در ادامه بیشتر تشریح خواهند شد.

انگشتر دخترانه نقره فانتزی ارزان

انگشتر دخترانه فانتزی را آنهایی دانست که بیشتر در اثر طراحی های خیال پردازانه و فراطبیعی ساخته شده‌اند.

یکی از انواع این زیورآلات را می توان مدل های داری شکل ماه و ستاره، نجوم و صور فلکی دانست، که حاصل ذهن طراحان خیال پرداز و شورانگیز هستند و به صورت های مختلف و با ترکیب با اشکال جادوگرانه و تخیلی بر روی زیورآلاتی از قبیل انگشتر دخترانه ایجاد می شوند.

طرح های هندسی و طبیعی روی جواهرات

اشکال هندسی نظیر مکعب، مستقیم، کره، دایره، نیم دایره و غیر می توانند دیگر صورت انگشترهای دخترانه فانتزی را به تصویر بکشند.

انگشتر دخترانه نقره فانتزی

پروانه، گل، شمع، مار، بال فرشته و سایر حیوانات و جانوران از قبیل پرندگان نیز می توانند الهام بخش هنرمندان فانتزی کار در راستای ساخت دیگر صور انگشترهای دخترانه باشند.

جواهرات دخترانه رسمی و کلاسیک

اما مدل های رسمی تر، جواهراتی که کمی رسمی تر هستند و به دلایل مختلف در بین دختران جوان بسیار محبوب هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.

انگشتر دخترانه نقره فانتزی طرح پیوند

شاید دلیل این استفاده درونی باشد و یک نفر دوست داشته باشد موجه تر و رسمی تر به نظر بیاید لذا از این گونه اکسسوری استفاده می کند. و یا اینکه دلایل بیرونی سبب این گونه انتخاب می شوند و آن می تواند حضور در محل کار و اخبار شغلی باشد که کسی دست به انتخاب این چنین زیورآلات رسمی بزند.

اما در هر صورت انگشترهای دخترانه رسمی تر را می توان آن هایی دانست که در عین حالی که ظرافت و دخترانگی خود را حفظ کرده به صورت مثلا تک نگین و ساده طراحی و ساخته می شوند.

انگشتر دخترانه نقره فانتزی فری سایز

یا اینکه به شکل یک حلقه ساده با نگین های ریز ساخته شده اند و بی آلایشی بارزترین ویژگی آن ها است.

این مدل انگشترهای دخترانه معمولا دو ویژگی را در خود و در کنار یکدیگر جای داده اند و آن دو این هستند که 1- سادگی و 2- ظرافت را در هم آمیخته و یک وجهه دخترانه رسمی را برای خود رقم زده اند.

انگشتر دخترانه نقره فانتزی روکش طلا

و اما در گونه سوم این تقسیم بندی تنوع گسترده انگشترهای دخترانه ترند روز قرار دارند که با گذر روز تا روز، ساعت تا ساعت و گاهی دقایق نیز در شکل آن ها تاثیر داشته و به کمتر از دقیقه ها عوض می شوند.

مثال بارز این مدل زیورآلات را می توان جواهرات مخصوص فصول سال دانست، برای مثال جواهرات سبز را ویژه بهار می پوشند و جواهرات زرد رنگ به شکل برگ درختان را در پاییز و زمستان را نیز یلدایی ها و انگشترهای دخترانه ایی با نگین انار و هندوانه تشکیل می دهند.

حلقه خاص

حال در همین لحظه که یک دوست دار زیورآلات ترند روز جواهرات زمستانه پوشیده را تصور کنید که در یک فیلم یا تیزر تبلیغاتی می بیند که فلان بازیگر زن سینمای هالیوود یک مدل انگشتر دخترانه خاص پوشیده و عکس آن به سرعت ظرف کمتر از یک ساعت در تمام شبکه های اجتماعی و مجازی پخش می شود، و به بلافاصله جواهرات زمستانه جای خود را به اینگونه ترندهای دقیقه ایی می دهند.

معروفترین و بهترین مدل انگشتر دخترانه:

این روزها که در اواخر سال 1400 شمسی هستیم و گذر دقایق می کنیم، استفاده و استقبال از گونه های مختلف و خاص انگشترهای دخترانه نقره به طرز وحشتناکی در حال افزایش و پیشی گرفتن از مدل های طلا می باشند.

انگشتر دخترانه نقره مدل پرنسسی

شاید این سلیقه دخترانه دهه 70 و 80 هست که دلیل اصلی ترند شدن چنین مدل زیورآلاتی می شود، و البته قیمت ها و هزینه نیز قطعاً تأثیری هر چند کم باشد یا زیاد خواهند داشت.

اما مهم این مد شدن هر چه سریعتر انگشتر دخترانه نقره (مشابه طلا سفید) است که نه تنها در ایران بلکه خاستگاه اصلی آن به کشورهای اروپایی، آمریکایی و کشور گروه جنوبی به طور خاص بر می گردد.

انگشتر پاپیونی

نتیجه‌گیری:

انگشتر دخترانه می تواند نقره، طلا یا بدلیجات باشد، خلاصه تفاوت آن با انگشتر زنانه در ظرافت و فانتزی تر بودن آن است، در شکل های مختلفی مانند پروانه، برگ درخت، گل و غیره ساخته می شوند.

انگشتر خاص طرح گل برگ دریایی

و شاید کلام قاطع بهترین مدل انگشتر دخترانه را بتوان مدل نقره آن دانست که قیمتی مناسب داشته و به شدت در حال ترند شدن در بین دختران جوان می باشد.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test