ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


انگشتر حدید چیست و چرا در بین قدرتمندان و سیاست مداران بسیار معروف است؟ خواص این نگین در ترکیب با فلز نقره چگونه بر شجاعت در بدن انسان تاثیر می گذارند؟

آیا ماجرای رهبر ایران و انگشتر حدید درست است؟

از گذشته های دور تا به امروزی که در آن هستیم حدید به معنای آهن و نماد قدرتی بی کران بوده است که بزدلی و ترسویی را از وجود انسان ها خارج می کند و این تنها یکی از خواص آن می باشد.

 به همین سبب بوده و هست که پادشاهان، حاکمان و والیان مرزها و سرزمین هایی که در آن این نگین شناخته شده می باشد، از آن برای دفع دشمانان و در مواجه با آنان استفاده می کرده اند.

در عصر کنونی نیز خواص و نشانه های قدرت مدارنه این سنگ معدنی به شدت پرطرفدار بر همگان بارز و مبرهن بوده و استفاده از آن رونقی بی نظیر دارد. به ویژه که فلز نقره نیز در کنار آن استفاده شده باشد.

انگشترهای نقره مردانه


از بین تمام هواداران و استقبال گران انگشترهای حدید نقره که درجهان خواهان و دارنده مدل های مختلف و اصلی آن می باشند، آیت الله علی خامنه ایی رهبر ایران نیز از این مدل های مختلف آن استفاده می کند.

فروشگاهی مانند شرف آنلاین امروزه به خود افتخار می کند که یک مدل خاص برای شخصیت های بزرگ ساخته است و مطابق گفته خودشان که به نظر درست می آید انگشتر حدید رهبر ایران را نیز این مجموعه ساخته است.

اما دلیلی که شخصیت های بزرگ سیاسی و تاریخی از آن استفاده می کرده و می کنند را اکثرا خواص ترس زدایی در مقابل دشمنان و شجاعتی که برای آن ها به ارمغان می آورد دانسته اند.

انگشتر حدید نقرع مردانه سیاه قلم

امام علی و سنگ حدید

از مام صادق پیشوای ششم شیعیان نقل شده است که حضرت علی علیه السلام دارای انگشتر حدیدی بوده است که در دست خویش داشته و دعایی به زبان عربی در هفت ردیف بر روی آن نوشته شده بوده است.

گفته می شود صاحب دروازه خیبر در هنگام مواجهه و روبروی با دشمنان و کارهای سخت زندگی که گریبان وی را به ناحق می گرفتند از انگشتر حدید گویا نقره در انگشت خود استفاده می کرده اند.

ذکر هفت خطی (ذکر هفت جلاله) که بر روی نگین حدید مولای متقیان نوشته شده بود، معروف به حرز امام علی علیه السلام شده و اینک پیروان آن بزرگ بی همتا از این دعا بر روی این سنگ معدنی استفاده و می پوشند تا در هنگام جنگ و مصیبت ها به سلامت به رسم آن حضرت برون آیند.

انگشتر مردانه خاص

البته شایان ذکر است در احادیث به جای مانده از آن دوران روایاتی در خصوص اینکه آن حضرت چهار انگشتر بر دست داشته، البته اینکه همزمان یا غیر همزنان می پوشیدند مشخص نیست.

یکی از آن ها دارای نگین حدید بوده که جهت نیرومند شدن و اخذ قدرت از درگاه الهی در برابر تمام ناملایمات زندگی بر دست خود می پوشیده اند و به این ویژگی اعتقاد داشته اند.

گفته می شود امام اول شیعیان آن دم که با در هیبت حیدر کرار در جنگ ها به همراه ذولفقار خویش حاضر می شد انگشتری با نگین حدید نیز در دست خود می پوشیدند تا از خواص آن به یاری پروردگار یکتا استفاده نمایند.

گاهی در سطح جامعه کوچک مغزان خیره سری نیز مشاهده می شوند که خود را به بزرگان وابسته نشان داده و از این گونه نشانه ها در دست و انگشت تان خود می پوشند تا خود را بزرگ نشان دهند، امام غافل که کودنی کم عقل بیشتر در منظر دیگران جلوه نمی کنند.

انگشتر با رکاب خاص نقره اسپرت

دعای حضرت سلیمان و داود بر نگین حدید

کاشفان خواص دنیا همواره بزرگترین انشان های دنیا بوده اند، شاید سالیان و قرن های بسیاری پیش از امام علی، حضرت سلیمان به خواص انگشتر حدید پی برده باشد و آن را در دست خود به جهت افزایش بزرگی و بزرگواری خود می پوشده است.

شاید دلیل اینکه برخی یهودیان نیز از این سنگ بر نگین های انگشتری خود استفاده می کنند برگشتی به تاریخ نبی سلیمان باشد که وی نیز در پیروان خود اثر داشته و موجب پوشیده شدن این زیور در دست آنان شده باشد. 

گفته می شود دعایی است با نام طلسم ستاره سلیمان نبی که دارای خواص بسیاری می باشد و به جای مانده از آن دوران به استناد تاریخ که به جز از خرده کتبی از آن چیزی و اثری نمانده است.

برخی می گویند هزاران خاصیت و طلسم تو در تو در دعای ستاره سلیمان نبی نهفته است که دارنده آن اگر فردی سالم باشد از تمام آن ها برخوردار خواهد شد و از گزند روزگاران در امان می ماند.

انگشتر شیک مردانه با نگین حدید

از آنجایی که سنگ حدید نیز خود دارای خواص معدنی بسیار بوده و بانی بروز آثار بی نظیری بر روح و زوان پوشنده می شود، وقتی در کنار دعای ستاره سلیمان نبی قرار می گیرد عظمتی بی مانند پیدا می کنند.

در حقیقت طلسم ستاره سلیمان نبی بر روی انگشتر حدید حکاکی شده و آسار این هر دو قدرت با یکدیگر ترکیب شده و ایجاد یک تاثر بزرگ روانی در استفاده کنندگان درستکار خویش می کنند.

انگشتر حدید برای چی خوبه (خواص)

اگر پرسیده باشند این انگشتر برای چه چیزی خوب است و چه خواصی در کل برای آنان که به آن اعتقاد دارند داشته و چگونه می توان از آن ها بهره مند شد، باید گفت که:

انگشتر اسپرت با نگین عقیق

1) سنگ حدید که با نام انگلیسی و نشان جهانی hematite به معنای خون بوده و برگرفته از مشتقات فلز آهن می باشد در کنار دعاها و نوشته های مختلفی که روی آن نوشته می شوند می تواند خواص گوناگونی داشته باشد.

2) گفته می شود از این سنگ در گذشته و امروز در طب سنتی برای تنظیم و ایجاد تعادل در خون و روند گردش آن استفاده می شده است و این می تواند مهمترین خواص فیزیکی آن باشد.

چهار عدد انگشتر حدید نقره مردانه

3) از آنجایی که این سنگ مشتقی از فلز آهن می باشد می تواند سبب تحریک بدن جهت جذب هر چه بیشتر عنصر آهن شود و موجبات تصفیه بهتر خون و البته گفته می شود می تواند فشار خون بالا و پایین را نیز تا حدودی به تعادل برساند.

4) اما از نظر روحانی و متافیزیکی نیز خواصی برای آن در نظر گرفته شده و خاصیت تاریخی که از گذشته های باستانی تا به صدر اسلام و حتی تاکنون برای آن بیان می شود همان خاصیت رفع ترس، کسب نیرو و شجاعت می باشد که حاکمان را بر آن می دارد از آن استفاده نمایند.

انگشتر حدید یا نگین خاص

5) همچنین برخی از این انگشتر حدید برای دفع جذب امواج منفی استفاده می کنند و بر این باورند که استفاده از آن می تواند تمام انرژی های ناخوشایندی که به صورت روزانه در اطراف ما وجود دارند و به شمت ما می آیند را دفع و سمت و سوی دیگر منعکس نماید.

البته خواص ناگفته ی معتبر و نا معتبر که در مورد این نگین بیان می شوند بسیارند و از آنجایی که از درجه اعتبار کمتری برخوردار هستند در این مبحث به آن ها اشاره نگردید، شاید روزگار توفیقی داد و در آینده بیشتر به آن پرداخته گردد.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test