ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


مرجع بدلیجات ایران کجاست؟ - نحوه ست کردن انواع جواهرات و لباس ها در ایران چگونه است؟

معیارهایی که در پوشیدن بدلیجات بایستی در نظر گرفته شوند

بدلیجات از جمله زیورآلاتی هستند که از جنس موادی به غیر از فلزات و سنگ های گرانبها تهیه می شوند لذا با قیمت ارزان به دست مشتریان خاص خود می رسند. آنها می توانند برای افزایش وجهه ظاهری و زیبایی بانوان جوان بهترین و مناسب ترین ابزار ممکنه باشند.

اما پاسخ به این سوالات که آیا تمامی بدلیجات را بدون هیچ معیار و ملاحظه ای می توان پوشیدن کرد؟ آیا برای استفاده از انواع زیورآلات باید استانداردها و نکات خاصی را رعایت کرد؟، کمی الزامی به نظر می رسد:

خب بله، رسم، رسوم، فرهنگ و آداب، تنها شامل مواردی که باید در هنگام برخورد با انسان های دیگر، حضور در میز ناهار یا رفتار هنگام پذیرایی داشته باشید، نمی شوند، بلکه از آداب خاصی  برای استفاده از جواهرات نیز باید پیروی کنید.

گوشواره ارزان بلیجات


راه و روش های مناسب و درست در ترکیب کردن و استفاده از انواع زیورآلات چیست؟ مهلک ترین اشتباهات در این مورد کدامند؟

نکات ساده مذکور در زیر را دنبال کنید تا با بدلیجاتی که می آویزید و استفاده می کنید به یکی از بهترین ها و یک به ملکه ای زیبا تبدیل شوید!

آداب استفاده از بدلیجات

آیا تمایل دارید اکثر یا همه قسمت های بدن خود را با انواع زیورآلات بپوشانید؟ در این حالت این خطر وجود دارد که خود را همچون مجسمه های خیمه شب بازی در بیاورید و از حالت طبیعی خارج شوید.

اگر این گونه دوست دارید با قطعیت می توان گفت که احتمالا با این کار ظاهری خارج از عرف و عادت را برای خود رقم خواهید زد.

النگوی تک پوش دخترانه ارزان قیمت

در مورد استفاده از جواهرات قوانین یا بهتر است بگوییم معیارهای بسیار زیادی وجود دارند و اگر تا به این لحظه ک در آن هستید از آنها غافل بوده اید، اکنون کمی حوصله به خرج دهید زیرا زمان آن فرا رسیده که تا حدودی با آنها آشنا شوید.

البته منظور ما این نیست که از خواسته های درونی شخصیت و سلیقه های باطنی خود دست بکشید، بلکه همیشه و همواره سعی کنید در این مورد تعادل را رعایت کنید! حد اعتدال در هر زمینه ایی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

امروزه آداب استفاده از زیورآلات نسبت به گذشته بسیار انعطاف پذیرتر شده و خیلی ها خیلی چیزها را که یک زمانی پوشیدن شان عیب و ایراد داشت را می پوشند و کسی به آن ها توجه نمی کند که خوب هستند یا بد.

به عنوان مثال، از کتب تاریخی بر می آید که که در برخی کشورها در زمان های گذشته بانوان جوان نمی توانستید تا قبل از 40 سالگی از نگین ها و سنگ های الماس به عنوان زینت استفاده کنید؟

یا اینکه در برخی نقاط جهان استفاده از مروارید فقط به همراه یک لباس خاص و ویژه ی شیک، مجاز بود؟

خوشبختانه امروزه قوانین و البته بهتر بگوییم معیارهایی که قانون شده بودند دیگر تغییر کرده اند، و خیلی به شدت قبل نیستند، اما هنوز هنوز گاهی اوقات نشانه هایی وجود دارند که باید از آنها برای استفاده از جواهرات به بهترین شکل پیروی کرد. این قواعد و نکات کم بوده اما حائز اهمیت بسیار می باشند.

النگوی بدل ارزان قیمت

در استفاده از آنها اغراق نکنید

یکی اس سوالاتی که در ذهن بانوان قبل از رفتن به جشن ها و مهمانی ایجاد می وشد این است که اغلب آن ها ها این موضوع را مطرح می کنند که از چه تعدادی جواهرات در کنار هم استفاده کنم؟

قبل از هر چیز باید گفت که هیچگونه محدودیتی در این باره وجود ندارد و هیچ الزام و اجباری بالای سر شما نیست.

اما بهتر است و پیشنهاد ویژه می شود که در این تعداد زیورالات استفده شده در یک زمان یکسان زیاده روی نکنید.

همچنین از استفاده همزمان از جواهرات و اکسسوری پر زرق و برق در زیر روی یکدیگر خودداری کنید و یا آنها را  در کنار لباس های پر طم تراق استفاده نکیند که یکدیگر را کور کنند و تحت شعاع قرار دهند و در چشم بیننده بد به نظر برسید.

گوشواره ونوس بدل ارزان

اگر جواهرات زیادی دارید، و تمایل دارید از همه آن ها استفاده نمایید، لازم نیست همه آنها را همزمان استفاده کنید، بلکه به صورت ترکیبی هر از گاهی در جشن ها و میهمانی ها آنها را ترکیب کرده و بهترین استایل را برای خود به وجود آورید.

موضوع ست بودن و نبودن و استفاده نکدن بی رویه از تعداد زیادی جواهر در کنار هم، در مورد انگشترها نیز صادق است:

اینکه ما بیست تا انگشتر داشته باشیم و ده تا انگشت، به این معنی نیست که باید بدون توجه به سبک و استایل، در تمام آنها انواع انگشتر بیندازیم! سادگی همیشه معادل با برازندگی و شیک بودن است.

بهتر است از تعداد محدودی جواهرات، اما به خوبی و زیبایی و با ترکیب مناسب، استفاده کنید.

النگو طلا روس ارزان قیمت

زیورآلات مخصوص روز و شب

نکته و معیار دیگری که وجود دارد و بایستی مورد توجه قرار گیرد، این است که زیورآلاتی وجود دارند که برای روز مناسب هستند و برخی دیگر برای شب مناسب هستند.

اگر کمی در مورد این موضوع فکر کنید، حتما پی خواهید برد که این همان قاعده ای است که در مورد لباس صدق می کند، اینجا نیز می تواند صادق باشد.

روزها معمولا نور به شدت زیاد است و بیش از چند هزار لوکس نور خورشید به زمین می رسد و در این حالت طلایی رنگ ها می توانند به زیبایی در دستان شما بدرخشند.

البته با توجه به نوع جواهرات موجود، در طول روز توصیه می شود از گردنبندهای طلا و مروارید و همچنین انگشترهایی با سنگ های قیمتی استفاده کنید.

النگو تکپوش طلاروس زنانه

در حالی که هنگام غروب آفتاب و شب هنگام که نور خورشید دیگر موجود نیست و هر چه هست نور چراغ ها می باشد و معمولا محدود هستند، معمولا جواهراتی با سایه های تیره مانند زمرد و یاقوت کبود می توانند خیلی خوب در دستان شما دیده شوند.

در نهایت، پیشنهاد ویژه ما به شما این است که مجلل ترین و گرانبهاترین جواهرات خود را فقط برای مناسبت های مهم استفاده کنید. در روزهای معمولی می توانید از بدلیجات و سایر جواهرات ارزان قیمت استفاده نمایید.

در مورد جواهرات مردانه

بر اساس آداب و رسوم و فرهنگ های موجود در گوشه و کنار جهان، مردان باید از حداقل جواهرات ممکنه استفاده کنند، یعنی برای مثال فقط انگشتر و ساعت. اما اگر به گردن آویزها نیز علاقه دارید، استفاده از گردنبند و دستبند مردانه هم برای شما می تواند مجاز تلقی شود.

در هر حال در هیچ کجای دنیا این یک سنت پسندیده نیست که مردان با استفاده از زیورآلات خودنمایی کنند. مهمتر از همه، زیورآلات مردانه نیز همچون زنانه ها باید با سایر عناصر پوشیدنی از قبیل لباسها و غیره در استایل فرد ترکیب شوند.

النگو تکپوش طرح طلا خارجی

هدیه دادن زیورآلات به خود

خود پسند باشید و به خویشتن برسید منتظر نمانید تا یک تکه جواهر که دوست داریدرا به شما هدیه دهند، هر چند کادو دادن می تواند بسیار بهتر باشد ولی خوب شما می توانید خودتان را به صرف یک دستبند رولکس، یا کارتیر زیبای کادویی میهمان کنید و برای خود بخرید و به خویشتن ارزش بدهید.

مناسبت های زیاد و مختلفی وجود دارند که می توانید در آن ها برای خود انواع زیورآلات به عنوان هدیه کادویی بخرید و بپوشید و لذت آن را ببرید. در این مورد می توانید از فروشگاه های آنلاین معتبر عرضه کننده انواع جواهرات استفاده نمایید.

اگر پول به اندازه کافی در این مورد دارید به سراغ خرید طلا و سایر جواهرات گران قیمت بروید. اما اگر به دنبال خرید زیورآلات ارزان قیمت هستید می توانید بدلیجات زیبایی را برای تکمیل استایل خود خریداری و استفاده کنید.

النگو روکش طلا ارزان قیمت

خرید از بهترین و معتبرترین فروشگاه

برای خرید بهترین و زیباترین بدلیجات، جواهرات نقره، طلا و سایر فلزات گرانبها، سنگ های زینتی و غیره می توانید از خدمات ما در مجموعه زیورآلات باستان گوهر استفاده نمایید. زیورآلات بهترین هدایا برای بیان عاشقانه های شما هستند.

مراکز عمده تولید و فروش بدلیجات ایران کجا هستند؟

در راستای پاسخ به این سوال بهتر است به مراکز صنایع دستی ایران سری بزنیم مناطقی که بیشترین صنایع دستی مشبابه جواهرات و زیورآلات را دارند کدام استان و شهرها هستند؟

یک شعر و ضرب المثل قدیمی هست که حرف های زیادی را در خود جای داده است و آن این است که: ((اگر تبریز نباشد اصهان نصف جهان است))!؟

💚 دو شهر صنعتی ایران که صنایع آن ها مرتبط با صنایع سنتی ایران از قبیل مسگری، آهنگری، قالی بافی، و سایر هنر های دستی می باشند را ه قاطعیت می توان اصفهان و تبریز دانست.

این دو مرکز استان همچنین در زمینه تولید انواع جواهرات و بدلیجات نیز در کل کشور سر آمد هستند و محصولاتی در رقابت با سایر کشورهای این کاره می سازند.

💚 بعد از آن ها می توان مشهد و یزد را نیز دو شهر صاحب سبک در زمینه صنایع دستی و جواهرسازی دانست که در زمینه ساخت انواه نقره جات و بدلیجات نیز به شدت دستی بر ازا دارند.

گوشواره بدلیجات قلبی شکل

صنعت انگشترسازی در شهر مشهد و کلا استان خراسان رضوی به طرز زیادی رونق دارد و دلیل آن نیز می تواند وجود ظائران امام هشتم شیعیان باشند که بازار این شهر را رونق بسیار داده اند.

💚 تهران بزرگ نیز که تقریبا می توان گفت پایتختی برای تمام انواع صنایع می باشد بازار بزرگی دارد که انواع صنایع دستی و بدلیجات در آن در متفاوت ترین و خاص ترین مدل های ممکنه ساخته و طراحی می شوند و از جمله معروف ترین بازرهای ایرانی باشد.

💚 اما مراکز عمده مصرف کننده انواع بدلیجات و زیورآلات نیز تقریبا در سراسر کشور پراکنده شده اند و هموار در کلیه مناطق جغرافیایی کشور مورد استفاده قرار می گیرند.

💚 ولی در استان های جنوبی ایران به طرز محسوسی استفاده از بدلیجات بیشتر از نقاط شمالی می باشد که از جمله استان های پر مصرف در این زمینه را می توان:

سیستان و بلوچستان، هرمزگان، مناطق جنوبی فارس، خوزستان، کرمان، و سایر جغرافیای کویری ایران دانست.

 

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test