ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تولید کنندگان نقره جات ایرانی از جمله معروف ترین و هنرورترین نقره سازان جهان به حساب می آیند و در بخش های مختلف کشور پراکنده می باشند.

اگر چه در برخی شهرهای بزرگ مانند تهران در بازار بزرگ و مسجد شاه، همچنین در مشهد هم می توان بازارهای یکپارچه فروش نقره جات تصور کرد که در نوع خود شاید در تمام دنیا بی نظیر باشند.

آویز گردن نقره زیبای سبز رنگ


1- معرفی نقره سازان و نقره سازی در ایران

1-1 مقدمه

برای خرید زیورآلات نقره باید بهترین تولید کنندگان نقره جات ایرانی را بشناسید. بهترین تولیدکنندگانی که ساخت زیورآلات نقره را بر عهده دارند از روش های اصولی و استاندارد استفاده می کنند. طراحی هر یک از زیورآلات نقره در پروسه مشخص شده‌ ای انجام می‌ شود.

هر یک از طراحانی که این مدل جواهرات را طراحی می کنند طراحی های متفاوتی را جهت طراحی زیورآلات در نظر دارن.  

آنها از ایده های گوناگون جهت طراحی آن ها استفاده می ‌کنند. توجه داشته باشید که انواع این مدل اکسسوری در مدل ها و طرح های متنوع باید کیفیت ساخت مناسبی داشته باشند.

پلاک آویز نقره طرح زیبا و خاص

در صورتی که کیفیت ساخت و طراحی زیورآلات مناسب نباشد بعد از مدتی ساختار خود را از دست می ‌دهند و رنگشان از بین می ‌رود.

1-2 مواد اولیه نقره جات در ایران

تولید کنندگان نقره جات ایرانی از بهترین متریال ها و همچنین با استفاده از بهترین دستگاه ها آن ها را تولید می‌ کنند. اینگونه جواهرات در بین انواع زیورآلات طرفداران زیادی دارد.

بسیاری از افرادی که مایل هستند با بهترین قیمت یکی از زیورآلات مناسب را تهیه کنند نمونه های آنها را انتخاب می نمایند.

آنها رنگشان از بین نمی ‌رود و همچنین زیبایی خاصی دارند. به همین دلیل شما می ‌توانید آن ها را با بهترین کیفیت تهیه کنید و برای زیبایی استایل های روزانه خود آنها را استفاده نمایید.

پلاک نقره با نگین زیبا

2- تولید کنندگان نقره جات ایرانی از چه دستگاه هایی استفاده می کنند ؟

هر یک از تولید کنندگان نقره جات ایرانی از دستگاه‌ های پیشرفته و به روزی برای تولید محصولات استفاده می‌ کنند.

امروزه بسیاری از افرادی که در صنعت جواهرات فعالیت می‌ نمایند دستگاه‌ ها و همچنین وسیله ‌های مورد نیاز برای طراحی اکسسوری را باید تهیه کنند.

چرا که بسیاری از افراد توانایی خریداری طلا و جواهر را ندارند. به همین دلیل ترجیح می ‌دهند که اینگونه محصولات را به عنوان یکی از زیورآلات با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنند.

دستگاه های متفاوتی را تولید کنندگان جهت تولید این سری کالاهای بدن آویز مورد استفاده قرار می‌ دهند.

 هر یک از این دستگاه‌ ها بر اساس استانداردهای مشخص شده راه اندازی می شوند. این صنعت زیورسازی ایرانی در سراسر جهان شهرت زیادی دارد.

به همین دلیل صنعتگرانی که در این حرفه فعالیت می‌ک نند به خوبی می‌ دانند که باید طبق چه اصولی و بر اساس چه روشی آنها را تولید کنند. مهمترین متریالی که جهت تولید این قبیل جواهرات مورد استفاده قرار می‌ گیرد نقره است.

دستگاه های متفاوت با کارایی های خاص و به روز برای تولید انواع زیورآلات نقره استفاده می‌ شود. همچنین باید بدانید که وسیله های متفاوتی بعد از ظرافت کاری بدن اویز استفاده می شود.

پلاک نقره زنانه با نگین سبز

3- ویژگی های بهترین تولید کنندگان نقره جات ایرانی

در صورتی که شما می‌ خواهید بهترین تولید کنندگان نقره جات ایرانی را برای خود انتخاب کنید باید ویژگی‌ های آنها را بشناسید. برخی از مهم ترین ویژگی هایی که آنها دارند عبارت است از :

3-1 استفاده از بهترین متریال (مواد خام) برای تولید زیورآلات

 آنها از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها جهت تولیدات خود استفاده می‌ کنند. در واقع باید به خوبی بدانید که هر یک از متریال های مورد استفاده را  بررسی می نمایند و سپس آنها را به کار می‌ گیرند.

این مسئله که متریال های به کار گرفته شده درجه کیفیت بالایی داشته باشند اهمیت زیادی دارد.

بندانگشتی نقره

متقلبین: برخی از افراد هستند که فلز استیل را برای تولید زیورآلات به کار می گیرند. سپس آن زیورآلات را به نام فلز نقره می ‌فروشند تا هزینه بیشتری دریافت کنند.

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که این فلز گرانبها بعد از طلا یکی از بهترین فلزات به شمار می رود و دارای طول عمر زیادی می باشد.

3-2 توجه به استانداردهای تولید زیورآلات

یکی دیگر از ویژگی هایی که بهترین تولید کنندگان نقره جات ایرانی دارند این است که آنها از استانداردهای مشخص شده‌ای جهت تولید کالاهای استفاده می‌ کنند.

هر یک از روش ها و ایده های مربوط به طراحی زیورآلات را می ‌شناسند. بر همین اساس طبق آن روش ها و ایده های خاص، تولید جواهرات را انجام می ‌دهند.

هر یک از ایده هایی که سازندگان در نظر می‌ گیرند باید مخصوص به خودشان باشد. در واقع این مسئله که آنها از روی ایده های دیگر تولیدکنندگان کپی کنند را باید به خوبی بررسی کنید.

آن دسته از تولیدکنندگانی که طراحی‌ های خاص و منحصر به فردی دارند همیشه مشتریان بیشتری به دست می ‌آورند.

پلاک نگین آبی

3-3 طراحی مدل های متنوع زیورآلات

 مدل ها و طراحی‌ های متنوعی از زیورآلات وجود دارد. بر همین اساس بهترین تولید کنندگان نقره جات ایرانی هر یک از مدل ها و طراحی ‌های اکسسوری را در نظر می ‌گیرند و تولید می‌ کنند.

در واقع باید به خوبی بدانید که بهترین ها در این صنعت از ایده های گوناگونی جهت تولید زیورآلات استفاده می‌ کنند.

آنها مدل های زیادی از زیورآلات نقره را وارد بازار می نمایند تا مشتریان بتوانند بر اساس سلیقه شخصی خود و طبق استایلی که دارند یکی از زیورآلات را طراحی خریداری کنند.

پلاک با نگین سبز

3-4 ارائه قیمت مناسب برای خرید زیورآلات نقره

 از دیگر ویژگی ‌هایی که بهترین تولید کنندگان نقره جات ایرانی دارند این است که آنها با قیمتی مناسب جواهرآلات را به مشتریان ارائه می دهند.

هر یک از زیورآلاتی که تحویل مشتریان داده می‌ شود قیمت متفاوتی دارند. قیمت آنها بستگی به وزن خالص نقره و همچنین ظرافت زیورآلات خواهد داشت.

به طور کلی باید به خوبی بدانید که هر یک از انواع این اکسسوری قیمتشان با یکدیگر فرق می کند. اما بهترین تولید کننده ترجیح می دهد که با قیمتی مناسب زیورآلات را به مشتریان خود تحویل دهد.

در این صورت می تواند مشتریان بیشتری را برای خرید زیورآلات به دست آورد. شما پیش از خرید آن ها باید قیمت هر یک از زیورآلات را به خوبی بررسی کنید و سپس آنها را تهیه نمایید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test