ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


حالات مختلف تفسیر رویای جواهرات در خواب 

جلسه دوم

برای ورود به جلسه اول این آموزش کلیک نمایید

در ادامه جلسه قبلی این آموزش حالات دیگری مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت که شما را به بهترین وجه ممکن در جریان ماجرای خواب دیدن قرار می دهد.

2) تعبیر خواب کادو دادن و کادو گرفتن طلا و جواهر

حالتی دیگر برای این مدل رویا هدیه دادن یا گرفتن است که می تواند تفاسیر متفاوتی را برای خواب بیننده داشته باشد.

در خصوص تعبیر خواب جواهرات برای حالاتی که کادو داده و یا گرفته می شود، نظریه های متفاوتی وجود دارد و بزرگان این علم در این خصوص مفاهیمی را بیان کرده اند.

سرویس جواهرات بدل کلکته


لوک اویتنهاو در این خصوص بیان می کند که اگر کسی در خواب خود رویای کادو گرفتن یک تکه جواهر را ببیند می تواند به این مفهوم باشد که اطرافیانش در حال خیانت هستند و خائنینی وجود دارند، به طور کلی به وجود خائن اشاره می کند.

 آنلی بیتون نیز در این راستا می گوید، اگر کسی در رویایی ببینید خود و یا شخصی دیگر در خواب جواهری را هدیه می دهد، نشان از آن می دهد که بایستی هوشیار بود و اطراف خود را مراقبت کرد. در واقع به این ماجرا اشاره دارد که افرادی که در خواب رویای هدیه دادن جواهرات را می بینند خطری بزرگ یا کوچک آن ها را تهدید می کند.

اگر زنی خواب جواهرات ببینید شاید اشاره ایی به ازدواج و یا جدایی برای وی باشد که بسته به حالت های مختلف در خواب می تواند تعیین گردد.

سرویس جواهرات شیک بدلیجات

3) تعبیر دیدن خواب جواهر دستبند و انگشتر

در مورد تعبیر خواب جواهراتی از قبیل انواع دستبند و انگشتر خوابگذاران مختلفی نظرات متعددی داده اند و لی آنلی بیتون غربی در این خصوص بیان می دارد که گرفتن دستبند و انگشتر در خواب می توان به رسیدن به یک مقام، شغل و یا منسب جدید به انجامد.

لوک اویتنهاو نیز نظراتی ر این باره دارد و ابراز می کند که رویای دیدن جواهرات بر دست و گردن به عنوان دستبند و گردنبند یا درحالتی که دریافت یک کادوی زیبا و خاص در خواب مشاهده می شود، رسیدن به موفقیتی عالی را در آینده برای شما نوید می دهد.

 در حقیقت امر تعبیر این مسئله که یک تکه جواهر بر دست به عنوان دستبند و بر گردن به عنوان گردنبند و آویز داشته باشید، خیلی وجهه خوبی دارد، و در نهایت به این می رسد که موقعیتی عالی در پیش روی شما خواهد بود.

دستبند مسی اثر بخش

4) تعبیر خواب به ارث بردن جواهر

اینکه جواهرات به صورت مورثی به کسی برسند نیز تعبیر خاص برای خود دارد و چنانچه رویای جواهرات به ارث بردن دیده اید، تفسیری عالی و زیبا برایتان خواهد داشت، تقریبا تمام خواب گذارن غربی و شرقی به تعبیر خوب و رسیدن به یک موقعیت عالی برای خواب بیننده اعتقاد دارند.

از آن جمله می توان به آنلی بیتون اشاره کرد که به وضوح این موضوع را بیان می کند.

5) تعبیر دیدن خواب جواهر گم شده یا پیدا کردن جواهر

در راستای تعبیر خواب جواهرات حالاتی که به گم شدن و پیدا شدن می انجامد، نظریات متنوعی و خاصی وجود دارند.

هر یک از بزرگان خواب گذار در مورد تعبیر خواب طلای گم شده و پیدا شده نظراتی دارند که در برخی حالات می توانند متفاوت باشند.

دستبند قفلی زنانه بزرگ

انلی بیتون در خصوص خواب دیدن گم کردن یک جواهر در خواب می گوید اگر بننده زن باشد، به زودی فریب مردی را خواهد خورد از وی سواستفاده بسیار می شود و در نهایت دور انداخته خواهد شد. اما پیدا کردن یک تکه جواهر می تواند تفسیری خوب و عالی داشته باشد.

6) تعابیر دیگر در مورد جواهر

هر یک از انواع مختلف زیورآلاتی که بینندگان  در خواب و رویای خود می بینند در منظر علم تعبیر خواب می تواند یک نشانه و تفسیر خاصی داشته باشد و یک سمبل ویژه باشد.

به طور کلی دیدن رویای پیدا کردن یک تکه جواهر نشان از رسیدن به موفقیت بسیار دارد.

النگو بدلیجات شیک

گم کردن انواع جواهرات در خواب نشانه خوبی نیت و می تواند اشاره به روزهای ناخوشایند داشته باشد.

برخی از مدل های مختلف اکسسوری زنانه و مردانه در خواب از قبیل تاج، حلقه عروسی و غیره بیشتر ارزش عاطفی دارند.

همانطوری که هر یک از جواهرات در زندگی دارای معانی و مفاهیمی ویژه و متفاوت هستند، لازم است بیان شود، در هنگام خواب دیدن نیز معنی و مفهوم آنها با یکدیگر فرق می کند.

در خواب و رویا هر یک از جواهراتی که شما مشاهده می کنید دارای معانی خاصی می باشند.

7) نشانه های تعبیر خواب جواهرات از نظر معنوی

از نظر معنوی نیز تعابیر و تفاسیر خاصی را می توان برای دیدن انواع زیورآلات در خواب دانست.

النگو باریک بدل جدید

با توجه به تفاسیر، معانی و مفهومی که هر کدام از انواع اکسسوری در زندگی روزمرده ما دارند باید بیان شود که تعبیر خواب جواهرات نمادی از احترام و احساسی در همان زمینه نیز می تواند باشد. این حس می تواند نشانه های زیادی داشته باشد که عبارت است از :

از آنجایی که انواع زیورآلات بسیار گرانبها هستند، یکی از نشانه های مهم جواهرات در خواب ارزشمند بودن آن ها می باشد. برای مثال اگر رویای گرفتن طلا از یک نفر را در خواب ببینید نشانه این است که ان فرد احساس زیاد و زیبایی نسبت به شما دارد.

🍏 داشتن زیورآلات با ارزش نشانه توانمندی مالک آن از نظر مالی می باشد لذا ویژگی توانایی از طریق بازرگانی و تجارت یکی از دیگر نشانه های تعبیر خواب دیدن جواهرات است که نشان می دهد ویژگی ها و کارکترهایی که برای شما بسیار ارزشمند هستند را به راحتی می توانید به دیگران نشان دهد.

دستبند قفلی توری

🍏 سمبل عشق یکی از دیگر نشانه های تعبیر خواب جواهرات می باشد. رویای دیدن طلاجات و جواهرات عشقی بسیار و بی پایان را نشان می دهند که دیگرن به شما یا شما به دیگران ارائه می دهید.

نتیجه گیری:

به صورت کلی تعبیر و تفسیر روانشناختی رویا و خواب زیورآلات اصل در شب هنگام بسیار عالی می باشد.

برای نمونه فردی که خواب می بیند از کسی یا شخصی یک تکه جواهر طلا هدیه گرفته است بدون شک خوشحال است چراکه طلا می تواند با ارزش ترین فلز روی زمین باشد و گرفتن آن به در خواب نیز می تواند با ارزش ترین احساسات را در بر داشته باشد.

دستبند استیل دخترانه زنجیری

توجه داشته باشید همه موارد بیان شده در این مطلب و جلسه قبلی آن مشروط به داشتن یک خواب راحت و آرام می باشد.

به این معنی که اگر در طول روز استرس هایی به شما وارد شده باشد و خوابی آشفته در شب داشته باشید ممکن است تفاسیر آن کمی متفاوت تر باشند.

جهت ورود به جلسه اول این آموزش کلیک نمایید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test