ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تهیه یک کادو تولد مردانه و پسرانه که برای طرف مقابل ارزشمند باشد، همیشه چالش برانگیز است. ما به شما جواهرات کادویی مردانه را پیشنهاد می‎دهیم.

کادو تولد مردانه و پسرانه، هدیه‎ ای مدرن یا کلاسیک؟

اگر به دنبال یافتن یک کادو تولد مردانه و پسرانه هستید، بهتر است سری هم به فروشگاه‌ها و مغازه‎ های نقره و بدلیجات مردانه بزنید.

برخلاف آنچه امروزه به نظر می‎رسد، مردان در طول تاریخ خیلی بیشتر از زنان از زیورآلات استفاده می‎ کردند. و این زیور آلات تنها جنبۀ زیبایی شناختی نداشت بلکه معانی اجتماعی را در خود مستتر داشت.

کادو مردانه بی نظیر استیل رنگ ثابت


شاید شما هم به نقش برجسته ‎های قدیمی در محوطه‎ های باستانی دقت کرده باشید. و با دیدن آن‎ها متوجه تزئینات زیادی که روی لباس و یا سر و دست مردان است، شده باشید. این زیورآلات معرف جایگاه اجتماعی، قدرت و حتی تعلق یک فرد به خاندان خاصی بوده است. البته ناگفته پیداست که تنها قشر مرفه جامعه در آن زمان امکان استفاده از این زیورآلات را داشتند.

اگر در گذشته مردان زیادی توانایی استفاده از زیورآلات را نداشتند، به دلیل کارهای یدی بود، که باید انجام می‎ دادند. اما پس از قرن هجدهم و پیشرفت روزافزون تکنولوژی، بسیاری از کارهای یدی جای خود را به ماشین آلات داد.

برای همین می‎ بینیم که بار دیگر استفاده از زیورآلات در میان مردان رواج یافته است. پس شاید بتوان برای کادو تولد مردانه و پسرانه روی خرید نقره و بدلیجات مردانه حساب کرد.

مردان از دیرباز از جواهرات مردانه استفاده می‎کردند.

کادو مردانه خاص و لوکس

جواهرات مردانه در طول تاریخ چه معانی داشته‎ اند؟

برای آنکه یک کادو تولد مردانه و پسرانه انتخاب کنید، خوب است پیشینۀ آن را هم بدانید. مخصوصاً جواهرات کادویی مردانه می‎توانند مفاهیم جالبی را به هدیه گیرنده انتقال دهند. اولین گردنبدها و دستبندهایی که مردان استفاده می‎کردند، به عصر حجر باز می‎گردد.

شکارچیان، دندان‎ها، استخوان و پنجه‎ های شکار را به خود می‎ آویختند و به این ترتیب مهارت و شجاعت خود را نشان می‎دادند. برخی از آن‎ها برای محافظت از خود، از توتم قبیله استفاده می‎کردند.

با گذشت قرن‎ها و پیشرفت جوامع، زیورآلات مردانه نیز پیشرفت کردند. بسیاری از طراحان جواهرات مردانه از طرح‎های دوران باستان برای کارهای خود استفاده می‎کنند.

شما می‎ توانید برای کادو تولد مردانه و پسرانه به فراخور سلیقه، فعالیت‎ها و روحیات طرف مقابل خود از این طرح‎ها استفاده کنید.

کادو مردانه ستن دستبند و انگشتر

مثلاً مصری‎ ها آویزهایی به شکل خورشید، یا وایکینگ ‎ها آویز تبر داشتند. ممکن است ما دیگر اعتقادی به این باورها نداشته باشیم، ولی بسیاری از پسران جوان برای نشان دادن تعلق خاطر خود به یک دورۀ تاریخی و یا نگرش خاص از این آویزها استفاده می‎کنند.

نقره و بدلیجات انتخابی مناسب برای کادو تولد مردانه و پسرانه کمی جستجو کنیم تا انتخابی درست داشته باشم.

انگشتر، رایج ترین کادو تولد مردانه و پسرانه

یکی از بهترین کادو تولد مردانه و پسرانه، انگشتر است. استفاده از انگشتر هم همانند گردنبند و دستبند پیشینه‎ای طولانی دارد. در گذشته از انگشتر برای مهر کردن استفاده می‎کردند.

انگشتر حکم امضای شخص را داشت. بسیاری از افراد مهم و تاجران بزرگ انگشترهایی داشتند که طرح آن شخصی و منحصر به فرد بود.

ست دستبند و سیاه کادویی

انگشتر در فعالیت‎ های رزمی هم کاربرد داشت. مثلا کمانداران برای آنکه از زه کمان آسیب نبینند از انگشترهای پهن استفاده می‎کردند.

انگشتر می‎ توانست نمایش دهندۀ جایگاه اجتماعی فرد هم باشد. پادشاهان انگشترهایی با نگین‎ ها و آلیاژ گران قیمت استفاده می‎ کردند که نماد ثروت و قدرت آنان بود. حتی هدیه دادن انگشتر به معنای تشکر و قدردانی از خدمات صادقانۀ آن فرد بود.

برخی گروه‎ های حرفه‎ای و یا جنگجویان، نماد مخصوص گروه خود را بر روی انگشتر حکاکی می‎کردند.

برای کادو تولد مردانه و پسرانه می‎ توان از این نمادها الهام گرفت. اگر کسی را دوست دارید، یا قدردان زحماتش هستید می‎ توانید طرح‎هایی را انتخاب کنید که این احساس شما را به طرف مقابل انتقال دهد.

در ایران استفاده از عقیق در انگشتر مردانه مرسوم است. می‎ توانید از آن برای جواهرات کادویی مردانه استفاده کنید. طرح‎ های متنوعی از آن وجود دارد که می توانند به عنوان هدیه ایی ویژه برای محبوب تان در نظر گرفته شوند.

نیم ست مردانه کادویی

اگر پیام خاصی مد نظرتان است، از نگین ‎های کنده کاری شده برای کادو تولد مردانه و پسرانه استفاده کنید.

انگشترهای نقره مردانه

دستبند یک انتخاب هوشمندانه برای کادو تولد مردانه و پسرانه

استفاده از دستبند مردانه، در سال‎ های اخیر میان جوانان، رواج زیادی یافته است و می‎تواند انتخاب خوبی برای کادو تولد مردانه و پسرانه باشد. بسیاری از جوانان با انتخاب دستبند،

احساسات خود را نشان می‎ دهند. دیگر مانند گذشته دستبندهای میخ دار به عنوان یک سلاح در جنگ استفاده نمی‎ شود. هر چند که می‎تواند به همان اندازه خطرناک باشد. ولی گروه‎های موسیقی یا ورزشی از آن‎ها استفاده می‎کنند.

دستبندهای چرمی مانند گذشته برای محافظت از دست در برابر ضربات شمشیر یا خنجر نیستند. ولی سطح صاف مناسبی را برای خطاطی و طرح‎های تزئینی فراهم می‎آورند.

ست نقره کادو مردانه

انتخاب درست یک دستبند برای هدیۀ تولد، استایل و شخصیت فرد را نشان می‎دهد. دستبند مردانه یکی از اکسسوری‎های جذاب مردانه است.

البته باید توجه داشت که دستبند، از نوع زیورآلات رسمی نیست. برای همین استفاده از آن با تیپ اسپرت و غیر رسمی توصیه می‎ شود.

با این حال دستبندهای باریک و ظریف به صورت ساده و یا با جواهرآلات ریز می‎توانند در استایل رسمی هم مورد استفاده قرار گیرند. ولی برای استایل رسمی بهتر است جواهرات مردانه ای چون دکمه سر آستین، گیرۀ کراوات و یقه هدیه دهید.

دستبند و ساعت‎ های مردانه، هدیه‎ ای برای مردان و پسران

توصیه ‎هایی برای انتخاب جواهرات کادویی مردانه

1) از هدیه دادن زیورآلات بسیار بزرگ و متظاهرانه خودداری کنید. شاید اینطور به نظر برسد که طرف مقابل آنقدر برای شما جذاب نیست و سعی دارید به این صورت او را اصلاح کنید.

مخصوصاً از جواهرآلات فلزی حجیم پرهیز نمایید. فلزات به خاطر خاصیت بازتاب کنندگی‎شان به اندازۀ کافی چشمگیر هستند.

سه عدد انگشتر نقره اسپرت رکاب شکافته

اگر هم تصمیم دارید، دستبند پهن یا انگشتر بزرگ هدیه دهید، از کارهایی استفاده کنید که روی آن‎ها نگین و یا در مواد آن‎ها چرم به کار رفته است.

2) برای کادو تولد مردانه و پسرانه، حتما به فیزیک بدن طرف مقابل هم توجه کنید. از جواهرات کادویی مردانه‎ای استفاده کنید که سایز آن‎ها با ابعاد طرف مقابل هماهنگ باشد.

بعضی مردان اندامی ظریف‎تر دارند و زیورآلات بزرگ ظاهری خودنمایانه به آن‎ها می‎دهد. سن و سال نیز یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب صحیح جواهرات مردانه است.

3) هدایا، معمولاً ارزشی بیش از ارزش مادی خود دارند. پس برای هدیه دادن از جواهراتی استفاده کنید که پیام منحصر به فردی را از سوی شما به او می‎رساند. حتی جواهرات و طرح‎های آنان می‎توانند پیامی از خاطرات شما با یکدیگر داشته باشند.

کادو مردانه دستبند زنجیری شیک

جواهرات معانی و مفاهیم خود را دارند، آن‎ها را بشناسید.

هر کسی شخصیت و استایل خاص خود را دارد. جواهرات معرف شخصیت آدم‎ها هستند. آن جنبه از شخصیت‎شان که دوست دارند دیگران نیز از آن آگاهی داشته باشند.

انتخاب جواهرات درست برای کادو تولد مردانه و پسرانه از طرف شما می‎تواند نشان دهد که کدام جنبه‎ها از شخصیت او را بیشتر دوست دارید و به دنبال تقویت آن هستید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test