ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


انگشتر لوکس و با اصالت مردانه را به چه روش‌هایی می توان تشخیص داد - هدیه ای بی نظیر برای آقایان جوان که نمی توان از آن به سادگی گذشت؟

چه مدل انگشترهایی را لوکس گویند؟ آیا نمونه خاصی دارند؟

💙 برای جواب دادن به این دو سوال باید به دنبال چند فاکتور مختلف در یک تکه جواهر بود تا فهمید آیا آن گوهر لوکس و لاکچری محسوب می شود، یا اینکه اصل و نصبی دارد یا خیر؟

انگشتری نقره با تاج مدل هندی بسیار لوکس


انگشتر لوکس مردانه، هدیه ای بی نظیر

💙 چه مدل انگشترهایی را لوکس گویند؟ آیا نمونه خاصی دارد؟ برای جواب دادن به این دو سوال باید به دنبال سه فاکتور مختلف در یک تکه جواهر بود تا فهمید آیا آن گوهر لوکس و لاکچری محسوب می شود یا خیر؟

1) آیا جنس مواد اولیه از فلزات لوکسی مانند طلا، یا نقره است؟ یا حداقل اینکه روکشی از طلا ویا رادیوم دارد؟ انگشتری که دارای هر کدام از این موارد باشد می تواند لوکس باشد ولی هنوز باید نکات بعدی را نیز چک کرد.

2) نگین دارد یا خیر؟ اگر بله، اصل است یا خیر؟ اگر اصله، سنگ معدنی آن چه نوع سنگی است: یاقوت سرخ یا کبود، آمیتیس، توپاز، اوپال و غیره. چه نوع سنگی بر روی آن انگشتر مونتاژ شده نیز می تواند یکی از فاکتورهای لوکس بودن باشد.

سنگ های مصنوعی لوکس

💙 اگرچه امروزه سنگ های مصنوعی بسیار شیک و خوش تراشی نیز ساخته می شوند که می توانند به عنوان معیاری از لوکس بودن به شمار بیایند.

انگشتر نقره رمدانه با نگین های الماس ریز

3) طرح و شکل هندسی نگین انگشتر به چه صورت است؟ تک نگین؟ پر نگین یا چگونه است؟ ترکیب چیده مان سنگ ها بر روی یک انگشتر چگونه است؟ آیا با رکاب همخوانی لازم را دارند یا اینکه مانند یک وصله ناجور به نظر می رسند؟

💙 اگر یک چیدمان مناسب و همگنی منظمی بین نگین و تاج و رکاب وجود داشته باشد، آن انگشتر را می توان انگشتری لوکس دانست، حالا مردانه باشد یا زنانه فرقی نمی کند.

💙 تنها نکته ایی که در خصوص جنسیت باید رعایت کرد این است که انگشترهای لوکس مردانه معمولا تعداد نگین کمتری دارند.

4) از نظر طرح و شکل های رکاب به چه صورت هستند؟ آیا شلوغ و درهم پیچیدگی زیادی دارند؟ آیا ساده و به روح هستند؟ اگر حد توسطی در این مورد رعایت شده باشد و یک سادگی شیک را بر روی رکاب انگشتری ببینم می توانیم آن را لوکس و لاکچری در نظر بگیریم.

انگشتر طرح دیوار سنگی مردانه لوکس نقره

💙 نظر به چهار مورد بیان شده در خصوص فاکتورهای لاکچری بودن یک انگشتر باید گفت انگشترهای مردانه گونه های متفاوتی دارند و هر یک از آن ها می توانند جلوه های ویژه و خاصی را در دستان شما ایجاد می کنند.

💙 اگر شما نیز همچون ما به دنبال هدیه دادن انگشتر لوکس مردانه برای روز پدر یا پسر و یا غیره هستید، پیشنهاد می شود که از انگشتر‌های دست‌ساز و یا انگشتر‌هایی با سنگ و نگین اصل خریداری نمایید.

💙 ناب ترین مدل های انگشتر لوکس مردانه علاوه بر چهار آیتم قید شده در بالا دو فاکتور دیگر را نیز می توانند داشته باشند که تا حدودی مکمل آن ها می باشند، یکی اینکه دارای نگین های اصل تراش خورده توسط سازندگان معروف از قبیل سواروسکی باشند دیگر اینکه توسط هنر دستان طرح دست هنرمندی با سلیقه و ماهر طراحی و  ساخته شده باشند.

انگشتر طرح 12 برج زودیاگ

💙 در راستای تشخیص اینکه یک انگشتر اصل است یا خیر نیز می توانید از روش های بیان شده در زیر بهره­برداری لازم را ببرید.

تشخیص انگشتر اصل

💙 اما چگونه باید اصالت و خاستگاه یک انگشر را تشخیص داد، همچنین مشخص کرد که آیا سنگ و نگین آن ها اصل بوده (معدنی می باشد، یا سنگ معمولی است یا اینکه سنگ مصنوعی می باشد؟) و یا حتی چگونه می توان فاکتور دست ساز و فاخر بودن را مشخص کرد به نحوی که به توان به آن اعتماد و اقدام به خرید کرد؟

انگشتر چنین ریز لوکس الماس کاری شده

❤️ مهمترین نکته در تشخیص اصلیت یک انگشتر دستساز لوکس و مشخص شدن اینکه آیا واقعا با دست ساخته شده است با خیر این است که اثری که با دست ساخته شده باشد، دارای رد و هنر دست بوده، همچنین ظریف کاری ها، نازک کاری های بسیاری نیز داشته و زیبایی دلنشینی به مراتب بالاتر و بیشتر نسبت به سایر انگشتر‌ها دارند.

❤️ در راستای شناسایی اصالت سنگ ها و نگین های انگشتری برای مشخص شدن درجه لوکس بودن آن، یک نکته قابل توجه این است که سنگ های اصلی معدنی معمولا دارای شفافیت کمتری نسبت به نمونه های مصنوعی دارند.

❤️ همچینین معمولا وزن سنگ های اصلی می تواند کمتر یا بیشتر از مدل مشابه مصنوعی آن باشد که با توجه به وزن مخصوص می شود آن را حساب کرد. البته این مورد کمی تخصصی بوده ولیکن شدنی و امکان پذیر است، ضمن اینکه درصد خطای کمی نیز دارد و با دقت بالایی می توان گفت که یک سنگ تصنعی است یا طبیعی؟

دو عدد انگشتر لوکس

❤️ حرارت دادن نیز می تواند عیار خیلی چیزها را نشان دهد. برای مثال سنگ فیروزه غیر اصل با حرارت دادن می تواند سیاه شود، البته وقتی درجه حرارت و زمان روی شعله بودن از یک حد مشخص بیشتر شود.

نگین فیروزه لوکس

اگر یک سنگ واقعا معدنی فیروزه را حرارت دهیم مرده می شود و از حالت آبی شفاف به رنگ سبز مات و مرده تبدیل می شود و این نشانه اصل بودن آن است. البته باید دانست که آن سنگ دیگر خاصیتی ندارد و باید بازیابی و احیا شود که یک پروسه خاصی دارد.

❤️ همچنین حرارت دادن سنگ های عقیق شارژی که نمونه دیگری از انواع سنگ های رنگی هستند نیز می تواند تغییراتی در آن ها ایجاد کند. سنگ شارژی سنگ است و گاهی اصل نیز خطاب می شود ولی معدنی به آن صورت که باید باشد نیست، این مدل سنگ ها به کمک فرآیندهای خاصی به صورت شفاف و زرد، قرمز، قهوه ایی و غیره در می آیند.

انگشتر با رکاب ساده و تاج و نگین ریز به شدت خاص

اگر یک سنگ عقیق شرف شمس زرد رنگ را تحت حرارت مشخصی قرار دهید بهرنگ شمع در می آید. (سفید مات)

❤️ تاثیر حرارت را به طور خلاصه اگر بخواهیم بیان کنیم، سنگ‌های اصلی و معدنی در برابر گرما و فشار قدرت تحمل‌پذیری بالایی دارند، در صورتی‌که سنگ‌های تقلبی در برابر گرما و فشار استحکام و مقاومت کمتری داشته و معمولا تاحدودی نیز تغییر شکل و رنگ می‌دهند.

❤️ برای تشخیص اصل بودن یک انگشتر لوکس و لاکچری می توان به دار بودن یا نبودن مهر استاد سازنده در انگشتر های دست ساز که به صورت حک شده موجود است دقت کرد. حتی می توان استاد را پیدا کرد و تماس گرفت و در مورد اصالت نیز از او پرسید.

❤️ یک فاکتور قیمتی نیز در این خصوص می توانیاد کرد و آن اینکه اجرت و دستمزد در ساخت انگشتر هایی که دست ساز هستند و یا با استفاده از نگین های اصلی ساخته شده اند بیشتر از انگشتر‌های معمولی می‌باشد چون زمان بیشتری طول کشیده تا آن گوهر تولید شود.

انگشتر سیاه قلم مردانه نقره 925 اصل

همانطور که ملاحظه می شود بعد از ذکر کردن بیش از هشت مورد از مواردی که می توانند اصالت و در نهایت لوکس بودن و حدود قیمت یک انگشتر را مشخص کنند بیان شد ولی هنوز هم می توان ادامه داد و آیتم های دیگری را نیز قید کرد.

امیدواریم به توانیم سایر موارد را در روزها و ماهای آتی تشریح کنیم تا وضوحی بیشتر حاصل شود و تاثیر این مطلب را افزایش دهیم.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test