ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


جامع ترین مرجه آموزش خواص انگشتر (ها) و اثرات فلزات برای بدن (در مقاله پیش رو اطلاعات کاملی برای اثرات 3 فلز گران بهای نقره ، مس و طلا برای بدن ارائه خواهد شد) 

اثر مس ، طلا و نقره بر بدن چیست؟

1) خواص مس برای بدن مرد و زن: به طور خلاص اثرات این فلز بر بدن انسان ها بررسی خواهد شد.

2) خواص طلا برای زن و مرد: تاثیرات این فلز بر روی بدن انسان از نظر طب سنتی و سایر مراجع معتبر بیان خواهد شد.

3) خواص نقره برای مردان (خواص نقره در اسلام): خواص نقره در طب سنتی و منابع معتبر دیگر از موصوعاتی هست که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد.

برای خرید روی عکس کلیک کنید

انگشتر نقره خاص


خواص نقره (اثر فلز نقره بر بدن)

1) بر اساس مستندات تاریخی و طبی ارائه شده از گذشته های دور تا کنون استفاده از حلقه و یا انگشترهای قرینه بر روی انگشتان دست راست و چپ می تواند باعث متعادل شدن و سیستم گوارش انسان شود.

2) مطابق گزارش های ارائه شده و اطلاعات واصله به صورت شفاهی و کتبی از مراجع پزشکی و طبی طب کلاسیک دارو های حاوی نقره دارای رنج ضد باکتری وسیعی می باشند.

3) دارو های حاوی نقره موجب تحلیل و کاهش سیستم ایمنی بدن انسان نمی شوند در حالی که سایر دارو ها این سامانه دفاعی در بدن انسان را تا حدودی تضعیف میکنند.

4) همراه داشتن انگشتر های نقره سرعت گردش خون را بهبود بخشیده و آن را متعادل و تنظیم می کنند و تا حدودی موجبات کاهش فشار خون را فراهم میکنند.

5) گفته می شود استفاده از انگشتر های نقره بر روی انگشتان دست چپ می‌ تواند باعث کاهش حملات قلبی شود.

برای خرید روی عکس کلیک کنید

 انگشتر نقره دخترانه شیک

 


6) از دیگر خواص نقره که از گذشته تا کنون به آن بسیار اشاره شده ضد استرس بودن آن می باشد.
7) همچنین گفته می شود استفاده از زیورآلات نقره به ویژه انگشتر و دستبند نقره می تواند درمانی برای تند مزاجی و کاهش فشار های عصبی در افراد عصبی باشد.
8) مطابق یک استدلال قدیمی نقره خواص آرامش بخش نیز داشته که آن به این دلیل است که: رنگ نقره فام نقره (سفید) موجب نورهای دریافتی به سمت بدن و در نتیجه دافع اشعه های مخرب نوری از بدن انسان می باشد.
9) مهمترین خاصیت زیورآلات نقره را می‌ توان این گونه بیان کرد:
اگر نقره مورد استفاده در بدن به مرور زمان رنگش به سفیدی بیشتر متمایل شد و روشن تر از حالت اولیه خود شد، صاحب پوشنده آن می تواند دچار عارضه های کلیوی باشد. زیرا عرق بدن کسانی که اختلال کلیه ایی دارند ترکیبات شیمیایی متفاوتی داشته و موجب سفید تر شدن نقره می شود.
اما اگر نقره مورد استفاده در گذر زمان به تیرگی بیش از حد رفت و فرآیند سیاه شدن نقره خیلی سریع اتفاق افتاد، گفته می شود می تواند مشکلاتی در غدد درون ریز فرد وجود داشته باشد.

برای خرید روی عکس کلیک کنید 

انگشتر نقره دخترانه فانتزی

خواص طلا برای زن (و مرد)

1) گفته می‌ شود از طلا در لباس های فضایی و به خصوص بهش شیشه ایی کلاه فضا نوردان استفاده می‌‌ شود، یکی به علت خاصیت خنک کنندگی آن و دیگری به علت دفع اشعه های مضر نور خورشید.
2) دانشمندان علم پزشکی در کشور های اروپایی مانند بلاروس از طلا برای تسکین و بهبود زخم معده و مشکلات سیستم گوارشی بیماران استفاده می کنند و به کسانی که دچار چنین بیماری هایی هستند توصیه به استفاده از زیورآلات طلا می‌ کنند.
3) گفته می شود به دلایلی از قیل وجود، انعکاس و یا جذب اشعه های نور خورشید طلا برای زنان مفید و برای مردان مضر می تواند باشد.
4) طلا کاربرد زیادی در طب سوزنی دارد به نحوی که گفته می شود سوزن های مورد استفاده در این علم که جهت آزاد سازی انرژی های نهفته در بدن استفاده می شوند از جنس طلا یا اینکه بخش جلوی آن طلایی می باشد.

برای خرید روی عکس کلیک کنید

انگشتر نقره دخترانه ظریف

 


5) نتایج حاصل از مطالعات انجام شده برای کسانی که داری بیماری هایی از قبیل تیروئید و غیره هستند طلا می تواند مفید باشد باشد و تسکین دهنده سیستم عصبی و ایمنی در این گونه افراد باشد.
6) عوامل بیماری زا همیشه در کنار و اطراف ما وجود دارند و همیشه در کمین هستند تا وارد بدن شده و ایجاد درد سر کنند گفته می شود استفاده از فلز طلا سیستم دفاعی بدن در مقابل این عوامل را قوی کرده تا از ورود آن ها به بدن جلوگیری شود.

برای خرید روی عکس کلیک کنید

انگشتر نقره دخترانه نگین دار


7) مطالعات انجام شده بر روی کسانی که از فلز طلا استفاده می کنند نشان می دهد این فلز بر پوست بدن شأن تاثیر شفا بخشی داشته است.
8) تاثیر طلا برای زن در افسانه های قدیمی گفته شده و البته برخی نیز دیده اند که گاهی اوقات که زنان دچار غش و ضعیف بی هوشی می شدند تکه طلایی را در آب قرار می‌ داده آب را به خورد آن ها می دادند.

البته بر همگان هویدا است که طلای خالص می تواند موجب آلرژی و تاثیر منفی برای بدن برخی از زنان شود.

 

برای خرید روی عکس کلیک کنید

انگشتر نقره دخترانه با قیمت 

 

 خواص زیورآلات مسی برای بدن (مرد و زن)

1) تحقیقات انجام شده در خصوص خواص فلز مس برای بدن انسان نشان می دهد این فلز باعث جذب هر چه بیشتر آهن برای بدن می شود
2) بدن هر انسانی به یون های مس نیاز دارد و چند صد هزار یون مس در بدن هر انسانی وجود دارد که وظایف مختلفی از قبیل حل اکسیژن در خون را بر عهده دارند.
3) مس به عملکرد بهتر مغز و سیستم عصبی کمک می کند از این رو دستبند های مسی بسیار ارزان قیمت در بازار خریداران زیادی دارند.
4) مس برای ساخت سلول های قرمز خون بسیار ضروری و حیاتی می باشد و بدون وجود آن ها بدن انسان دچار اختلال خواهد شد.
5) گفته می شود جهت کمک به غده تیروئید برای ترشح هورمون های تیروئیدی یون های مسی موجود در بدن بسیار موثری هستند و بسیار کمک کننده.
6) تحقیقات انجام شده نشان می دهد مس به آزاد شدن انرژی بدن از طریق تسریع فرآیند اکسید شدن گلوکز کمک شایانی می کند.

 برای خرید روی عکس کلیک کنید

انگشتر نقره دخترانه اینستاگرام 

 

نتیجه گیری و خلاصه:


بنابراین مشاهده می شود فلز گران بهای نقره تاثیر زیادی بر بدن انسان می تواند داشته باشد. به ویژه خواص نقره برای مردان که از گذشته های دور تاکنون به شدت بر آن تاکید می شود. ضمن اینکه از تاثیر نقره بر فشار خون درمان زخم ها و سایر خواص درمانی نقره نمی توان صرف نظر کرد.
از این برخی افراد نقره را پزشک بسیاری از بیماری ها می دانند.
از دیگر نکاتی که نباید از آن به سادگی گذر کرد این است که استفاده نقره در کنار سنگ های درمانی از قبیل عقیق ، فیروزه و غیره تاثیر آن را دو چندان کرده به نحوی که گاهی برخی افراد آن را افزایش دهنده رزق و روزی نیز می دانند.

 

 

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test