ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تعبیر خواب گردنبند چه مفهومی دارد؟ - بزرگان علم تفسیر رویا در این باره چه می گویند؟

دیدن رویای گردن آویز خوب است یا بد؟

تعابیر متفاوتی در خصوص تعبیر خواب گردنبند در کتب مختلف از گذشته تاکنون وجود داشته و دارد.

نمادها و نشانه‌ های متعدد و زیادی می توانند حالات مختلفی را در این خواب ایجاد نمایند که هر یک از آنها با توجه به شرایط موجود بررسی می گردند.

به طور کلی اگر فردی، شخصی، یا شما یک گردن آویز را در رویای ببینید نشانه هایی از  عشق و محبتی جدید و شانس بسیار در زندگی وی ایجاد خواهد شد.

اگر بخواهیم یک علامت کلی برای این مدل خواب ها در نظر بگیریم، باید گفت برای دختران جوان، یا بانوانی که به دنبال عض و شادی و نشاط هستند می تواند بسیار خوش یمن باشند.

گردنبند بدل طرح طلا


به طور واضح می توان گفت اگر شما مجرد هستید و ازدواج نکرده اید خواب گردنبند دیدن نوید خبرهای خوب و عالی برای بیننده آن را ارائه می دهد.

اما اگر در یک رابطه محبت آمیز و عاشقانه هستید خواب گردن آویز این موضوع را نشان می دهد که خرسندی های زیادی را در رابطه ‌عاشقانه ایی که دارید تجربه خواهید کرد.

در ادامه جزئیات بیشتر بیان خواهند شد و برخی از مهم ترین تعابیری که در این راستا وجود دارند معرفی می شوند.

10 تا از مهمترین تعابیر خواب گردنبند

1) دیدن خواب گردنبند طلا

یکی از انواع متفاوت تفسیر خواب مربوط به گردنبند دیدن مدل طلای این نوع جواهرات در خواب است که خیلی نشانه های جالبی نداشته و احتمال ورود نارحتی و دل هوره هایی را به زندگی بیننده خواب یا اینکه شخصی که در خواب گردنبند طلا به وی اشاره می کند، دارد.

زنجیر گردنبند شیک و ناز

 البته خیلی نگران روزگاران نباشید چرا که گرداننده آن پروردگار جهانیان است و می تواند تمام خوبی را به بدی و تمام بدی ها را به نیکی به گرداند، لذا دست به دامن وی شوید و به خود بد راه ندهید.

2) دریافت هدیه گردنبند

یکی از نشانه های تعبیر خواب گردنبند دریافت کردن ان به عنوان هدیه از طرف کسی که می تواند محبوب باشد یا خیر. اگر فردی در خواب نیکوی خود ببینید که گردنبندی را از کسی به عنوان کادو دریافت می کند می تواند به این مفهوم باشد که به زودی وارد یک رابطه با یک فرد جدید و سرآغاز عشی نو را نوید بخش باشد.

زنجیر و گردنبند مذهبی ان یکاد سیاه قلم

آشنا شدن با یک انسان جدید که به هر طریقی وارد زندگی تان می شود و این مهم ‌ترین تفسیر مربوط به دریافت کردن گردنبند در رویا است. یا اینکه می تواند به این اشاره کند که رابطه بین شما و کسی که سال ها زیر خاکستر بوده مجدد آغاز خواهد شد و به خوبی ادامه پیدا خواهد کرد.

همچنین اگر بیننده آن در لحظه اکنون در یک رابطه عاشقانه می باشد و عشقی از قبل برای خود دست و پا کرده است، خواب کادو گرفتن و یا به هر نحوی دریافت کردن گردنبند می تواند نمادی از شادی و شعف و تعادلی در عشق در رابطه است.

3) مفهوم خواب مربوط به ساخت گردنبند

اما تفسیر دیدن خواب اینکه در حال تولید و ساخت یک گردنبند باشید، می تواند کمی متفاوت تر از حالات گذشته بیان شده باشد.

گردنبند هندی

اگر شخصی در خواب مشاهده نماید که در حال ساخت گردنبندی از جنس مهره و یا هر چیز دیگری طراحی می کند نشانی از موفقیت مالی بوده و می تواند به ایجاد کسب اعتبارات شغلی و مالی به انجامد.

شاید این گونه نیز به تواند معنی شود که به هر کاری دست می زنید شرایط بسیار خوبی برای تان به ایجاد می شود به زودی همه کارهای تان درست خواهد شد.

امکان دارد که بعد از مدت ها کارهای سخت و دشوار که درگیر آن بوده اید، به مقام بالایی در منزل کاری یا مالی برسید.

زنجیر ساده گردن آویز

4) تفسیر خواب گردنبند زنگ زده

یکی دیگر از انواع تعبیر خواب گردنبند می تواند به زنگ خوردگی ایجاد شده و لکه های تیره ایجاد شده روی آن باشد که نشان می دهد اگر شما در خواب یک گردنبند زنگ زده را ببینید شاید به این موضوع اشاره کند که زنگ خوردگی ها و پوسیدگی هایی در اثر یکنواختی های موجود در زندگی تان ایجاد شده و کسالت بار شده باشد.

کسی دائما به این فکر و احساس می باشد که اتفاق جدیدی رخ نمی ‌دهد از مدل خواب ها زیاد می بیند و بایستی برای به وجود آمدن اتفاقات خوبی که منتظرش هستید تلاش کنید.

گردنبند لک خورده نقره شیک

5) تفسیر خواب مربوط به هدیه دادن گردنبند

اینکه در خواب گردنبند یا گردن آویزی را به کسی کادو می دهید و همینجوری به هر دلیلی می دهید، اشاره به این دارد که ممکن است نگرانی هایی داشته باشید.

البته برخی معبران می گویند تعبیر خواب گردنبند چنانچه به کسی هدیه داده شود در حقیقت می تواند به ایم مفهوم باشد که نگرانی ها را شخص هدیه دهنده به کادو گیرنده منتقل می کند.

به احتمال زیاد هدیه گیرنده با مشکل یا ناراحتی هایی در زندگی اش رو به رو شده است.

شما یا در وقع کسی که گردنبند را می دهد می تواند مسئول ایجاد نگرانی باشد. برای اینکه دلخوری های بیشتری پی نیاید باید دو طرف ماجرا با یکدیگر تعامل کنند و کدورت ها را از بین ببرند.

6) خرید گردنبند گران قیمت

 اگر خواب بیننده رویای خرید و یا درحال خریدن یک گردنبند گران قیمت را دیده باشد می تواند به بلند پروازی و جاه طلبی های وی اشاره کند و اینکه این احساس که خواب بیننده خود را برتر از دیگران ببیند در وی ایجاد شود.

در حقیقت واقع تصویر ذهنی شما در این خواب از خویشتن به گونه ای می باشد که خودتان را در هر مسئله‌ای بهتر می‌ دانید. به همین دلیل احساس می کنید که شایسته تقدیر می باشید.

گردنبند گران قیمت

اگر به رفتار خود ادامه دهید متوجه می‌شوید که این رفتار به زندگی تان آسیب وارد می سازد و به زودی توسط کلیه اطرافیان تحویل گرفته نخواهید شد.

7) تعبیر رویای مربوط به گردنبند و گم کردن گردنبند

 یکی دیگر از تعابیر خواب گردنبند مربوط و مرتبط با گم کردن و از دست دادن آن می باشد. اگر شما یا هر فرد دیگری در خواب ببیند که گردنبند خود را گم کرده می تواند خبر از مشکلات جدیدی را بدهد که احتمالا در زندگی وی ایجاد شوند.

ولی خیلی نگران نباشید چرا که خداوند بزرگ شما را یاری خواهد کرد تا مشکلات خود را برطرف کنید. ولی توجه داشته باشید که اگر انسان ضعیفی باشید و از این مشکلات فرار کنید در انتها آنها به مشکلات بزرگتری تبدیل خواهند شد.

زنجیر استیل رنگ ثابت

8) پیدا کردن گردن آویز

 از دیگر تعابیری که مربوط به خواب گردنبند است حالتی است که شخصی یک نمونه از این زیورآلات را پیدا می کند. گفته می شود رویدادی برایتان رخ می ‌دهد که خوشحالی تان را چندین برابر می کند.

اگر رویا بین در خواب ببیند که یک گردنبند را پیدا می‌ کند و بدست می آورد، مفهوم آن به این صورت است که انگیزه ایی جدید برای وی به وجود می‌ آید که می تواند مشوقی باشد که او را وادار به انجام کاری بزرگ شوید.

9) تعبیر خواب مربوط به گردنبند شکسته

شکسته شدن گردنبند نیز یکی دیگر از حالات دیدن خواب است که می تواند مفاهیم خاص خود را داشته باشد. می تواند نشان دهنده مشکلاتی از قبیل موارد مالی باشد.

در آینده نزدیک و روزهایی که پیش رو خواب بیننده می باشد بایستی به تواند مدیریت صحیح پول هایش را انجام دهد.  با این کار و مدیرین می توان از بروز مشکلات آینده پیشگیری نموده و بهترین عبور ممکنه را داشت.

10) خواب گردنبند مروارید

 تفسیر این مدل رویاها که در آن گردن آویزهای مروارید دیده می شود می تواند نشان از ایجاد مشکلات زناشویی باشد اگرچه خیلی جدی جدی نباشند ولی بایستی برای مرتفع سازی آن ها اقدام کرد تا بانی ایجاد موارد بزرگتری نشوند.

پیج تفسیر رویای مختلف در مورد جواهرات و زیورآلات

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test