ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


بهترین برند جواهرات جهان کدام برند است؟ - آیا جواهرات برند رولکس (Rolex) بهترین زیورآلات جهان هستند؟

راهنمای جامعی برای جواهرات برند رولکس

🟢 🌿 رولکس به انگلیسی Rolex در ظاهر داستان یک برند سوئیسی معروف در زمینه ساخت انواع ساعت های لوکس و لاکچری به نظر می رسد. در حالی که این موضوع کمی با اصل داستان واقعی تفاوت دارد.

چرا که بنیان گذار این برند شخصی به نام هانس ویلسدورف است که در حوالی سال های 1905 میلادی اقدام به تأسیس شرکت ساعت سازی می کند.

دستنبد رولکس طلایی رنگ ترکیبی با چرم شیک


🌿 البته این شرکت در انگلستان بنا نهاده شد و گام های اولیه خود در زمینه ساخت انواع زیورآلات را در شهر لندن آغاز کرد. 

همیشه بین افکار بزرگ و توهمات یک تار مو فاصله است و بین انسان هایی با اندیشه های بزرگ و انسان های متوهم نیز یک تار مو فاصله است.!!!

چرا؟! این موضوع اینجا بیان می شود؟ چون در دورانی که ساعت ها در سایزهایی به بزرگی و اندازه ساعت معروف لندن ساخته می شدند، هانس ویلسدورف در آرزوی ساخت ساعتی بود که روی مچ دست ببندد.

دستنبد رولکس اسپرت مردانه زنجیر بافت زیبادستنبد رولکس رزگلد

🌿 در مقابل ساعت هایی که حجم موتور شأن چنان بزرگ بود که در یک اتاق 3 در 4 متری به زور جا می شدند، رویای ساختن ساعت کوچک بیشتر شبیه یک توهم بزرگ بزرگ بود.

🌿 او شرکت رولکس را به ژنو برد و آنجا به ثبت رساند، و در کشور ساعت ها که معروف است به ساخت ساعت های لوکس و گران قیمت، به یک برند بزرگ و مشهور جهانی تبدیل شد.

و این بود که برند رولکس انگلیسی به رولکس سوئیسی معروف شد و رشد و نمو خود را آنجا آغاز کرد.

تنوع محصولات برند رولکس:

🟢 بعدها این برند به فکر ساخت جواهرات و زیورآلات ست با ساعت های خود نیز افتاد و این کار را انجام داد. امروزه سه محصول لوکس و لاکچری این برند در بازار شامل دستبند، انگشتر و ساعت رولکس هستند، که به صورت کاملا همگن و هم شکل به بازار ارائه می شوند.

 دستبندهای رولکس:

🟢این مدل محصولات این روزها، از جنس طلا، استیل، چرم، نقره و بدلیجات دیگر در بازار موجود هستند.

دستبند چرم و استیل رولکسدستنبد اسپرت چرم و استیل رولکس طلا

البته برندهای کپی زن نیز بیکار ننشسته اند و اقدام به ساخت انواع دستبند های رولکس استیل با روکش طلا به رنگ های طلایی، رزگلد، نقره ایی و غیره نموده اند.

دستبند رولکس طلا:

🌿  این مدل زیورآلات بسیار گران قیمت بوده و همگان از عهده خرید آن بر نمی آیند مخصوصا وقتی از طلای عیار بالا در ساخت آن ها استفاده شده باشد.

دستنبد زنجیر بزرگ رولکس طلاییدستنبد رولکس بزرگ

قیمت آن ها به اندازه ایی گران است که برای مثال یک دستبند رولکس طلا که وزن آن حدودا 30 گرم باشد، قیمت حدودا 40 تا 50 میلیون تومان خواهد داشت.

دستبند رولکس استیل با روکش طلا:

🌿 اما پر واضح است که بایستی فکری میشد تا قیمت را به شدت و به نحوی چشمگیر پایین آورند، لذا دستبند رولکس استیل با روکش چند لایه طلا وارد بازار شد و با توجه شبهات بی نظیری که نسبت به مدل طلای خود دارد، بسیار مورد استقبال قرار گرفت و امروزه مشاهده می شود که این مدل به مراتب بیشتر از مدل طلای آن استفاده می گردد.

دستنبد رولکس بزرگ رزگلد شیک و زیبادستبند رزگلد

شاید یکی دیگر از دلایل این استقبال بی نظیر از دستبند های رولکس استیل این باشد که فلز استیل محکم تر از طلا می باشد و اگر زیورآلات ساخته شده با آن خیلی نازک و ظریف هم باشند باز هم استحکام مکانیکی لازم را داشته و دچار شکستگی و خم شدن و ایراداتی از این قبیل نخواهند شد.

در صورتی که دستبند طلای رولکس را نمی توان خیلی ظریف ساخت چرا که با اولین تنش تغییر حالت داده و فرم اولیه خود را از دست می دهد و این مزیت بارز استیل نسبت به طلا می باشد.

دستبند رولکس نقره:

🌿 از دیگر مدل های زیورآلات رولکسی که در بازار به وفور یافت می شوند، آنان هستند که جنسی از نقره دارند و کیفیتی مشابه طلا.

دستنبد رولکس نقره ایی استیل شیکدستنبد رولکس نقره

شرکت ها و هنرمندان مختلفی در سراسر دنیا اقدام به ساخت دستبند های رولکس نقره می کنند و آن ها را با انگشترهای رولکس و ساعت های آن ست کرده و روانه بازار می کنند.

دستبند رولکس چرم:

🌿 بعدها که انواع زیورآلات استیل و طلای رولکس وجهه خود در بازار های جهانی را پیدا کردند، مدل های چرم نیز خود را به این قلمرو اضافه کردند.

دستنبد رولکس طلایی رنگ با زنجیر بزرگدستنبد اسپرت مردانه رولکس طلا

به نحوی که این روزها یکی از پر طرفدارترین بدن آویزها در بین مردان و زنان جوان، دستبند های چرم رولکس هستند، که معمولاً ترکیبی از یک فلز زرد یا نقره ای نیز در ساخت آن ها به کار رفته است تا زیباترین ها را در جهان خلق کنند.

انگشترهای رولکس:

🌿 پس از ساخت دستبند های ست با ساعت های رولکس، اندیشه ساخت انگشتر این برند نیز پدید آمد و ورود آن به گستره لوکس و لاکچری محصولات این برند، را افتخاری دوباره برای 2800 هنرمند شاغل در شرکت رولکس لازم شد.

انگشتر رزگلدانگشتر رزگلد رولکس

انگشتر رولکس طلا:

🌿  یکی از بی نظیرترین مدل های انگشتر که در تمام دوران ساخته شده است را به رخ جهانیان می کشد.

حلقه نامزدی رولکس استیلحلقه نامزدی رولکس شیک

البته همچون سایر اکسسوری طلا قیمت های این مدل زیورآلات نیز وقتی از طلا ساخته شوند بسیار گران قیمت بوده و دست همگان به دامن آن نمی رسد.

انگشتر رولکس استیل:

🌿 به علت گران بودن طلا، و کاهش روز افزون استفاده از آن در صنعت جواهرسازی، اینجا نیز انگشترهای استیل آبکاری طلا جایگزین مدل های طلای آن شدند و قیمت ها را به شدت پایین آوردند.

انگشتر استیل سیاه رولکسانگشتر اسپرت مشکی رولکس

کیفیت این مدل انگشترهای استیل آنقدر بالا است که گاهی طعنه به زیبایی طلا می زنند و خود را بسیار برتر و بالاتر از مدل های ساخته شده از طلا می دانند.

انگشترهای استیل ساخته شده توسط این کمپانی در رنگ های متفاوت و زیبایی از قبیل: طلایی، رزگلد، سیاه، نقره ایی و ترکیبی از این هر چهار، ساخته می شوند.

در انتها باید بیام شود که دستبندها، انگشترها و ساعت های این برند معروف با اختلاف نسبت به سایر رقبا، بهترین های نوع خود در سطوح بین المللی هستند.

انگشتر استیل اسپرت رولکسانگشتر مردانه خاص

همان شرکت کوچکی که توسط مردی بزرگ پایه گذاری شد امروز به با درآمدی بیشتر از 4 تا 5 میلیارد دلار در سال رسیده است و دیگر یکی از بهترین ها نیست بلکه بهترین بهترین ها ست، و تنها دلیل این برترین بودن این است که او افکاری بزرگ در سر داشت و توانست آن ها را بر روی زمین پیاده سازی کند.

ساعت های رولکس:

در مطالب بعدی به این محصولات ساعت رولکس نیز پرداخته خواهند شد.

نتیجه گیری:

🌿  برند رولکس در اوایل قرن 20 میلادی در کشور انگلستان پایه گذاری و سپس در کشور سوئیس رشد کرد و این صاحب برترین های بازار طلا و جواهرات است.
دستبدهای رولکس از جمله معروف ترین های محصولات ساخته شده این برند هستند که در کنار انگشترهای رولکس استیل و طلا ست می شوند و آزین بخش دستان دوست داران این برند معتبر جهانی می شوند.

خرید دستبند رولکس استیل ساعتیدستنبد اسپرت مردانه رولکس طلایی رنگ ظریف

حال که بدینجا رسیدیم و خلاصه ایی مختصر را در مورد این برند بزرگ و معروف جهانی مطالعه کردیم، پاسخ به این سوال که

🌿 آیا برند رولکس بهترین برند جواهرات جهان است؟

را با قاطع ترین لحن ممکن بیان می کنیم که انگشترها و دستبندهای رولکس، همچنین ساعت های این برند معروف، قطعا بهترین مدل های جواهرات در سراسر جهان هستند. 

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test