ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


خرید انواع النگو آینه ایی و باریک دخترانه با قیمت 35 هزار تومان تا چند میلیون تومان - یکی از حساس ترین انتخاب ها در بین جواهرات و زیورآلات زنانه!

النگو آینه ای ارزان و بدلالنگو باریک آینه ای ارزان


مقدمه ایی بر نحوه ترند شدن النگو باریک در دنیا

النگو باریک یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین مدل های النگو می باشد که در سراسر جهان هواداران بی شماری دارد.
همیشه و همواره ظرافت ویژگی اصلی و بارز خانم های جوان بوده است و این مهم ترین دلیل محبوبیت بی نظیر و بی اندازه انواع مختلف النگوی ظریف در بین زنان جوان می باشد.

النگو باریک آینه اییالنگو باریک

شاید جالب ترین نکته در این باره این باشد که بدانید دختران جوان در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی به طور فزاینده ایی این روز ها به سمت خرید و نگهداری زیورآلات ظریفی همچون انواع متنوع النگو باریک رفته و این موضوع در کشور ما و سایر کشورهای آسیایی نیز در حال فزونی می باشد.

ترند شدن یک مدل جواهرات در بین جوانان و به ویژه بانوان جوان یک فرایند انکار نا شدنی است که امروزه ظرف کمتر از 2 تا 3 ماه یعنی کمتر از 90 روز یک نمونه زیورآلات برای مثال خرید النگوی باریک، می تواند در سراسر جهان ترند شود و به عنوان مد روز در بین قشرها و سطوح مختلف جامعه باب شود‌.

انتخاب و خرید النگوی باریک متناسب با وضعیت مالی افراد

اختلاف طبقاتی در بین اجتماع و جوامع مختلف یک اصل انکار نشدنی است و از دیر باز تا کنون، همواره یک عده از مردم بیشتر از عده دیگر ثروت داشته و در شرایط مالی بهتری به سر می برده اند و یک عده وضعیت مالی ضعیف تری داشته اند.

النگو باریک طرح دارالنگو YSX

اما این دلیل بر نرسیدن به آرزوها و نپوشیدن دوست داشتنی ها نمی باشد. از اینرو است که شرکت های مختلف و بزرگ سازنده جواهرات در نقاط مختلف جهان در فکر ساخت زیورآلات با قیمت های متنوع برای سطوح مالی مختلف اجتماع بوده اند.

خرید النگو باریک فقط با 35 هزارتومان:

یک اصل اساسی دیگر این است که، باید برای انسان ها با شرایط مالی مختلف زیورآلات ساخته شود.

که در همین راستا زیورآلاتی مانند النگوی باریک از قیمت هایی در حدودا 35 هزارتومان برای هر عدد وجود دارد تا چند میلیون تومان. (امروز 16 آذر ماه 1400 هجری شمسی).

خرید النگو باریک خارجیالنگو ارزان

انتخاب و خرید بهترین مدل النگوی باریک بر اساس قدرت خریدهای مختلف؟! چگونه بهترین مدل زیورآلات ظریف و باریک را انتخاب کنم؟ البته متناسب با جیب تان و با بودجه مورد نظر؟ 👇🏻🌹

انتخاب و خرید جواهرات بر اساس قدرت خرید:

همانطور که گفته شد بزرگان صنایع زیورسازی به فکر تمام مردم و جوامع مختلف از سلیقه های آسیایی تا اروپایی و آمریکایی بوده اند. همچنین مناسب ترین قیمت ها و تخفیف ها را برای ایجاد تناسب بین جیب خریداران با درآمد های مختلف و قیمت زیورآلات ارائه کرده اند.

از اینرو و در همین راستا است که با 35 هزار تومان می شود یک عدد النگوی باریک خرید در حالی که با 5 میلیون تومان هم می شود یک عدد النگوی باریک با همان مشخصات و کاملا مشابه خرید. البته جنس فلز آن ها متفاوت است.

النگو سبکالنگو باریک سبک و ارزان

در ادامه 👇🏻این ☝️🏻 تفاوت اعظیم قیمتی به طور کامل تشریح خواهد شد تا هنر دوستان گرامی به توانند با چشمانی باز و اطلاعاتی کامل به بازار خرید انواع جواهرات بروند و سر آن ها کلاه نرود.

خرید النگو باریک با قیمت مناسب:

همانطور که در مقاله های پیشین نیز به مراتب بیان شده است، انواعی از فلزات گران بها در سراسر جهان شناخته شده و موجود هستند و همگان آن ها را می شناسند.

النگو دخترانه شیکالنگو شیک ارزان

قیمت هر گرم از این فلزات متفاوت بوده و گاهی تفاوت های میلیونی با هر گرم از سایر فلزات دارند. لذا ساخت جواهرات با هر کدام از این فلزات قیمت های به شدت متفاوتی را در پی خواهد داشت.

النگوی باریک طلا (گرمی 700.000 تا 1.400.000 تومان):

بر همگان واضح و مبرهن است که طلا گران ترین فلز شناخته شده و مرسوم در ساخت جواهرات می باشد.

امروزه یک النگوی باریک جدید ساخته شده از جنس فلز طلای 18 عیار، اگر حدودا 5 گرم باشد قیمتی معادل حدودا 6 میلیون و 500 هزار تومان دارد.

النگو باریک تک پوشزیباترین النگو باریک

 

همین النگوی آینه آیی یا باریک اگر با فلز طلای 14 عیار ساخته شود می تواند قیمتی معادل 5 میلیون و 500 هزار تومان داشته باشد.

خرید النگو طلا ارزان:

در صورتی که اگر در ساخت آن از طلای 9 عیار (برای مثال) استفاده گردد قیمت آن حدودا 4 میلیون تومان خواهد بود.

بنابراین مشاهده می شود حتی زیورآلات طلا نیز در قیمت های گوناگونی می توانند ساخته شوند. مشاهده شد که یک تکه زیور یکسان اگر با طلای عیار متفاوت ساخته شود قیمت هر گرم آن تا 50 ٪ می تواند متفاوت باشد.

النگو باریک ساده طلا	النگو باریک و ساده

یادآوری:

منظور از طلای 24 عیار چیست؟

طلای خالص که فقط فلز طلا در آن موجود است به طلای 24 عیار معروف است یعنی یک گرم طلا را اگر به 24 قسمت تقسیم کنند همه آن 24 تکه طلا هستند تا طلای خالص را تشکیل دهند.

طلای 18 عیار چیست؟

یک گرم طلای خالص را به 24 قسمت مساوی تقسیم می کنند 6 قسمت از آن را برداشته و 18 قسمت باقی می ماند، 6 تکه فلز دیگر با وزن و مساوی به با آن 18 قسمت ترکیب کرده و پس از ذوب شدن و مخلوط کردن آن طلای 18 عیار ساخته می شود.

ضمن اینکه آن فلز دیگر می تواند مس، برنج و سایز فلزات دیگر باشد.

النگوی باریک جدید نقره:

همان قطعه زیوری که در بالا از فلز طلا ساخته شد و قیمت ش تا چند میلیون تومان رسید این بار می تواند با فلز نقره عیار 925 ساخته شود و سپس چند لایه آبکاری و روکش طلا 18 عیار یا سایر انواع طلا شود.

آبکاری چنان با ظرافت صورت می گیرد تا کاملا مشابه نمونه طلای اصلی آن شود، به نحوی که تشخیص آن حتی برای زرگر ها نیز سخت باشد.

النگو باریک و ساده بدلیجاتالنگو بدل

و با قیمتی به مراتب پایین تر روانه بازار گردد، برای مثال یک عدد النگوی باریک نقره با روکش طلا اگر وزنی حدودا 5 گرم داشته باشد قیمتی در حدود 500 تا 600 هزار تومان خواهد داشت.

نکته بسیار مهم این است که با پوشیدن آن به هیچ عنوان نمی توان تشخیص داد که طلا نیست و یک فلز دیگر می باشد.

النگو باریک بدل:

که می تواند از جنس استیل، برنج و یا فلزات دیگر باشد نیز بعد از آبکاری چند لایه طلا چنان مشابه نمونه اصلی آن می شود که تشخیص آن حتی برای متخصصان فن و گوهر شناسان بسیار مشکل خواهد بود.

النگو باریک بدلیجات رنگ ثابتپک النگو

این مدل بسته به سازنده خارجی یا داخلی از قیمت هایی حدودا 20 - 40 هزار تومان در بازار یافت می شود، البته در کیفیت های بهتر قیمت بالاتر می رود برای مثال قیمت پک 7 تایی النگوی باریک برند YSX حدودا 175 هزار تومان است در حالی که قیمت همین پک ساخت ژوپینگ می تواند قیمتی حدودا 300 هزار تومان باشد.

نتیجه گیری:

این روزها با پیشرفت بسیار عظیم تکنولوژی قابلیت ساخت جواهرات از قیمت های بسیار پایین از جنس فلزات معمولی تا قیمت های بسیار بالا از جنس طلا و غیره ایجاد شده است.

تا مصرف‌ کنندگان جواهرات بتوانند انواع النگو، انگشتر و سایر زیورآلات خود را با هر قیمتی که می خواهند خرید نمایند و آرزویی در دل کسی از این بابت برآورده نشده نماند.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test