ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


فصل دوم: درس دوازدهم: ساخت وبلاگ در فروشگاه - تاثیر آن بر سئو سایت های فروشگاهی

خودتان را مدیر یک فروشگاه اینترنتی تازه تاسیس تصور کنید که تعداد 300-400 محصول دارید که در سایت بارگذاری کنید. بعد از اتمام فرآیند بارگذاری این 300-400 کالا چه کار دیگری برای انجام دادن در راستای سئو دارید؟


  • در سته که می توانید آن ها را آپدیت کنید ولی گوگل باید بدانند گه فروشگاه شما زنده است و در حال کار است، بنابرای به نظر یک مجموعه منظم و مدون از مقاله های آموزشی در خصوص صنف فروشگاهی تان لازم است تولید کنید و با زمانبندی منظم منتشر کنید تا هر هفته یا هر چند وقت یکبار یک URL جدید برای خزیدن خزنده های گوگل داشته باشید و زنده بودن خود را نشان دهید.
  • همچنین برای جذب مخاطب بیشتر لازم است موضوعات مفید مرتبط را انتخاب کرده و در مورد آن ها محتواهای حداقل 1000 کلمه ایی تلید کنید تا وقتی مخاطبی در موردی خاص به مشکل اطلاعاتی می خورد و آن را درون گوگل سرچ می کند به تواند از اطلاعات سایت شما نیز بهره مند شود. و به این ترتیب هم وی هم فروشگاه شما از یک مزایای دو سویه نفع ببرند.
  • تولید محتوا همواره بایستی در فروشگاهای اینترنتی وجود داشته باشد تا مخاطبان بیایند و به مشتریان تبدیل شوند.
  • برای ایجاد یک بلاگ در فروشگاه خود نیز خیلی کار سختی در پیش ندارید، چرا که معمولا اکثر پلات فرم های سایت­ساز این قابلیت را در خود دارند و اگر هم نداشته باشند جای نگرانی ندارد.
  • مطابق تصویر زیر: در قالب ارائه شده توسط اکثر سیستم های مدیرت محتوای سایت ساز بخشی برای ایجاد نوشته ها یا محتوای آموزشی وجود دارد که با آدرس URL هایی از قبیل posts ، blog ، articles و غیره قابلیت سرچ شدن را دارد برای مثال ir/post، شما در زیر مجموعه این صفحه می توانید نوشته های جدید را تولید کنید.
  • ایجاد یک بلاگ در فروشگاه خود کار خیلی سختی نیست اما استمرار آن کمی مشکل است، زمانی که لازم می شود هر مدت یکبار یک محتوا تولید کنید شاید خسته کننده شود، ولیکن یکی از لازم ترین ملزومات سئو درون صفحه فروشگاهای اینترنتی است.
  • ایجاد این بلاگ همچنین می توان باعث جلب اعتماد مشتریان و گوگل شود، چرا که یک فروشگاه خشک و خالی مطلب قطعا ارزش کمتری نسبت به یک فروشگاه مملو از مطالب آموزشی نزد این هر دو دارد.
test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test