ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


 • تعبیر خواب النگو چیست و نظر خوابگذاران بزرگ در این باره چه می باشد؟

  تعبیر خواب مدل های مختلف جواهرات به‌ ویژه النگو می‌تواند حالت‌ ها و شرایط متفاوتی داشته باشد و بر اساس آن‌ها تفاسیر گوناگونی برای آن در نظر گرفته شود.

  معبران بزرگی نیز در سراسر دنیا اقدام به تعسیر انواع این حالت‌ها کرده و پیش‌بینی‌هایی برای زندگی رویا بیننده و سایر ارکان موجود در خواب کرده‌اند که در این فیلم آموزشی به‌صورت کامل و به تفکیک بیان شده‌اند. البته تا حد امکان سعی در خلاصه گویی شده که وقت مخاطبین عزیز گرفته نشود.

 • تعبیر شرایط مختلف خواب دستبند - بررسی 11 حالت متفاوت که ممکن است در رویای آن پیش بیایند. 

  تفسیر خواب دستبند می تواند کمی با النگو متفاوت می‌باشد از این رو دو بخش آموزشی کامل برای هر دوی آن ها در نظر گرفته ایم.

  حالت‌های متفاوتی برای این مدل خواب ها تواسط خواب‌ گذاران بزرگ در نظر گرفته‌ شده است، ما در این مقاله 11 تفسیر مختلف رو در کنار هم قرار دادیم تا جامع‌ترین تعبیر برای خواب دستبند رو در گرد آوری کرده باشیم.

  اگر بخواهیم یک خلاصه‌ای را از تعبیر این مدل رویاها بیان کنیم باید گفته شود که به‌ طور کلی هر یک از 11 حالات مختلف این رویای زیبا در خوابی شیرین شما می‌تواند بسته به شرایط کسی که خواب را می‌بیند.

  از نظر مفسران مختلف تعابیر متفاوتی وجود دارد که می‌توانند شرایط خاص خواب بیننده رو در آینده تا حدودی پیش‌بینی کنند. اما اگر شما به این‌گونه خواب‌ها اعتقاد دارید، در حالت‌هایی پیش بینی آن ها در مورد آینده شما خیلی خوشایند نمی‌باشد بایستی اقدام به صدقه دادن ها و یا اقداماتی شبیه به آن کنید تا ان‌شاءالله از گزند روزگار در امان باشید.

 • بررسی 10 حالت گوناگون رویای گردنبند در خواب - نظر معبران بزرگ در این مورد چیست؟

  در خواب دیدن گردنبند یکی از متداول‌ترین رؤیاهایی است که همواره کسانی که به علم تعبیر رؤیا اعتقاد دارند، به‌دنبال مفهوم آن هستند.

  ما در این قسمت از سایت باستان گوهر، 10 روش مختلف و 10شرایط متفاوتی که می‌تواند در تعبیر خواب این گوهر برای شما پیش بیاید را گردآوری کرده‌ایم و ب ه‌صورت یک فیلم آموزشی در خدمت شما دوستان عزیز قرار داده‌ایم، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

  در یک خلاصه گویی: به‌ طور کلی اگر بخواهیم یک تشریح جامع برای تعبیر خواب های این‌ چنینی داشته باشیم، اینگونه می‌توان ادعا کرد که تعبیر خواب گم شدن‌ها خیلی جالب نیست.

  تفسیر خواب پیدا شدن‌ها خیلی خوب است، معنی خواب جواهرات شکسته خیلی جالب نیست، مفهوم خواب ترمیم زیورآلات شکسته می‌تواند خوب باشد.

  تعبیر خواب جواهراتی از جنس طلا برای مردان شاید جالب نباشد ولی برای زنان در حالاتی می‌تواند خوب باشد و شرایط بسیاری دیگر وجود دارند که در این موضوع می‌توانند دخیل باشند.

  وضعیت روحی شخصی که خواب را می‌بیند می تواند تاثر داشته باشد، برای مثال اگر شما چند روز پریشانی رو داشته باشید و در یکی از این شب‌های پریشانی به خواب برید و رؤیایی رو ببینید.

  ممکنه تحت تأثیر حالات روحی شما تفسیر آن خواب  اشتباه باشد و شاید اصلاً تعبیری نداشته باشد، چرا که در اثر شرایط روحی نامناسب، شما به این رؤیا رسیده‌اید و خیلی نباید مورد توجه قرار دهید.

 • فیلم آموزش تعبیر خواب گوشواره در حالات مختلف - 10 تفسیر متفاوت را یک جا ببینید!

  رویای گوشواره در خواب می تواند تحت شرایط مختلف تعبیر و مفاهیم گوناگونی داشته باشد.

  غم و اندوه، افزون شدن مال و ثروت، دوست یابی و عاشق شدن، نشانه فرزند بودن، جاه و مقام در منزل همسر، طلاق، ازدواج، زینت و زیبایی بسیار، گوش کردن به حرف دیگران، توجه به مخاطبین خود، گمراه شدن، یک نواختی زندگی، نشانه دختر دار و پسر دار شدن و سایر نشانه هایی مربوط به این مدل رویاها را در باستان گوهر بیابید.

 • تعبیر خواب انگشتر می تواند حالت های متفاوتی داشته باشد - نظر 7 معبر بزرگ در مورد حالات متفاوتی که ممکن است در هنگام دیدن رویای انگشتر ایجاد شود.

  خواب و ریاهای صادقه ایی وجود دارند که با کمترین خطا آینده را پیش بینی می کنند و شما می توانید یکی از کسانی که این گونه خواب ها را می بینند باشید. اگر نیستید نیز بایستی بدانید که افرادی هستند که که به علت قدرت ورای قدرت زمینی که دارند می توانند رویاهایی را را در مورد مسائلی ببیند که در آینده به وقوع به پیوندند.

  خواب انگشتر دیدن نیز یکی از انواع این گونه رویاها می باشد که می تواند تفاسیری متفاوت و گوناگون داشه باشد. در ادامه فیلیم آموزشی در این خصوص وجود دارد که می تواند بیش از 14 حالت محتمل در این رویا را بیان کند.

 • تعبیر خواب جواهرات - راهنمای جامعی برای تفسیر رویای زیورآلات به طور کلی - چگونه مفهوم خواب خود را پیدا کنم؟

  رویاهای مختلف تعابیر متفاوتی دارند، که بسته به حالت های خواب بیننده و شرایط موجود در خواب می توانند مفاهیم گوناگونی به خود بگیرند.

  در ادامه فیلمی آموزشی و البته در دو جلسه وجود دارد که می تواند کلیه حالت های ممکنه را در بر داشته باشد.

  بنابراین در صورتی که به دنبال یک ممنبع جامع برای تعبیر خواب جواهرات هستید تا آخر ویدئوهای زیر با ما هماه باشید.

  جلسه اول

  جلسه دوم

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test