ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


✅دوره آموزش زبان آلمانی ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی باستان گوهر

اهداف دوره:

ما در این دوره آموزشی قرار هست چیکار کنیم و تا کجا پیش بریم اهداف ما چیا هستند و تا کجا می تونید روی ما و آموزش ما حساب کنید:

برنامه ما در لحظه اکنون اینست که:


هدف ما ارائه یک دوره آموزشی جامع برای رسیدن به سطوح A1, A2 هست، یعنی A1.1 – A1.2 – A2.1 و A2.2 رو قرار هست در فاز اول آموزش زبان آلمانی گردآوری کنیم و به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان عزیز قرار دهیم.

در فاز دوم وارد مباحث پیشرفته تر خواهیم شد، البته .... .

خط و مشی دوره

ابتدا با A1.1 دوره رو شروع می کنیم: مبنای اصلی ما در این بخش کتاب منشن هست، البته کتب جدیتری هم وجود دارند ولی ما ترجیح می دیم که با اون شروع کنیم چون آرام آرام پیش میره و فرصت یادگیری رو از این طریق فراهم می کند.

خط و مشی ما در در فصل A1.1 اینه که به محوریت کتاب منشن پیش میریم ولی یک سری درس معمولا مرتبط به واژگان رو در ابتدا ارائه خواهیم کرد تا اطلاعات اولیه ایی در مورد اونا حاصل شود و در حین آموزش گوش زبان آموزان با آن ها آشنایی داشته باشد و خیلی عجیب و غریب جلوه نکنند.

البته در میانه های آموزش هم هر جا لازم شد دروسی اختصاصی ویژه ی واژگان ارائه خواهیم کرد که نیازهای اولیه را رفع و رجوع کنند و هر جا منشن کم آورد در حقیقت کمکش می کنیم.

معرفی مطالب اولیه:

  • سطح بندی های زبان آلمانی: موسسه CEFR  (Common European Framework of Reference): چارچوب مرجع مشترک اروپا برای زبان‌ها» است و در انگلیسی CEFR و در آلمانی GER به آن گفته می شود، یک سری استانداردها و چهارچوب های رده بندی  و تقسیم بندی را برای سطح بندی زبان آموزان ارائه کرده و مشخص می کند که در هر سطح لول زبان آموز به کدام بخش های زبان را باید بداند و به طور کلی مکانی که از نظر علمی شاگردان هر لول از زبان باید قرار بگیرند را مشخص کرده.
  • این رده بندی شامل کلیه زبان در زبان های انگلیسی آلمانی و غیره می تواند استفادهشود و کشورهایی از قبیل آلمان از این متود لول بندی استفاده می کنند.
  • به طور کلی براساس این چهارچوب سطح بندی زبان آلمانی به صورت:
  • در هر سطح شما باید یک سری قابلیت هایی را در مهارت زبان به دست آورید:

دانشجویی که در هر کدام از سطح های زبان قرار دارد قابلیت هایی را باید داشته باشد برای مثال:

در نهایت زبان آموز بعد از اتمام این دوره در سطح A1: کلمات روزمره و جملات ابتدایی مرتبط با نیاز های عمومی و مشخصی را می داند – درک می کند و استفاده می کند. همچنین معرفی خود و تا حدودی سوالاتی را در مکالمات

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test