ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


معرفی جامع بخش Performance گوگل سرچ کنسول و نحوه آمارگیری از آن برای فروشگاهای اینترنتی. تحلیل نمودارهای این بخش به چه صورت است و چگونه می توان فهمید چه کلمات کلیدی را باید بیشتر به آن ها پرداخت؟

درس چهارم: تحلیل نمودارهای فروشگاهای و روش بهبود آنها


تصویری از نمودار آمارهای اصلی فروشگاه شما که در صفحه Performance سرچ کنسول هستند در را می توانید در ویدئو به طور کامل ببیند.

معرفی Total Impressions: به تعداد باری که گوگل لینک ها، آدرس ها، کلمات کلیدی و به طور کلی صفحات محصول و محتواهای فروشگاه شما را ایندکس کرده و در معرض بازدید قرار می دهد، تعداد ایمپرشن گفته می شود. هر بار از این بازدید یک Impression است. Total Impressions به تمام این بازدیدها در بازه مشخص شده در تب date گفته می شود.

معرفی Total Clicks: پس از ایندکس کردن و در معرض بازدید قرار دادن صفحات فروشگاه شما، برخی از بازدیدکنندگان روی لینک های ایندکس شده فروشگاه شما کلیک کرده و وارد صفحات آن می شوند، به هر بار ورود کاربران یک Click گفته می شود. Total Clicks به معنای تمام کلیک ها در بازه مشخص شده تب بالای همین پنجره با نام Date می باشد.

معرفی Average CTR: وقتی در طول یک روز یا یک دوره مشخص گوگل لینک های فروشگاه شما را به تعداد X بار در معرض بازدید کاربران قرار می دهد، تعدادی از آن بازدیدکنندگان بر روی لینک های فروشگاه شما کلیک خواهند کرد و وارد می شوند. اگر این تعداد کلیک ها را بر تعداد بازدیدها تقسیم کنیم و در 100 ضرب کنیم عدد متوسط CTR به درصد بدست می آید که به آن Average CTR گفته می شود.

معرفی Average Position: به هر جایگاه و رنکینگی که گوگل برای ایندکس های خود در نظر می گیرد یک پوزیشن گفته می شود. مانند تصویر زیر.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test