ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تاثیر ثبت فروشگاه در ترب و ایمالز بر سئو سایت ما چیست؟ - این کار را انجام دهیم یا نه؟ فروشگاهای عمومی بزرگ همه چیز فروشی وجود دارند، که اقدام به فروش انواع و اقسام کالاهای اصناف مختلف می کنند، و سایر فروشگاهای کوچک می توانند با ثبت محصولات خود در آن ها اقدام به فروش نمایند، برخی از این مدل فروشگاهای عمومی بزرگ قابلیتی دارند که می تواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم سئوی فروشگاهای کوچکتر را تحت تاثر قرار دهند

فصل 6 درس ششم: ارتباط با فروشگاهای خرید از ارزان ترین فروشگاه جهت بهبود سئو


منظور فروشگاهای بزرگی است که موجب افزایش فروش ما در خود فروشگاه ما می می شوند، یعنی مشتریان را به صفحات محصولات ما منتقل می کنند، و از این طریق فروش انجام می شود، از قبیل این سایت ها می توان به ترب و ایمالز اشاره کرد، دقت کنید که سایت هایی مانند دیجیکالا همچین قابلیتی ندارند.

این فروشگاها با قابلیت خرید از ارزان ترین فروشگاهی که دارند، می توانند کاربران را به صورت مستقیم به صفحات ارزان ترین محصولات مشابه فروشندگان مختلف راهنمایی کنند و در نهایت این انتقال می تواند موجود فروش شود یا خیر.

خوب حالا این مدل فروشگاهای عمومی بزرگ چگونه می توانند بر سئو فروشگاهای کوچکی که با آن ها قرارداد می بندند تاثیر داشته باشند:

اولین مزیت: معرفی برند و نام فروشگاه شما در بین مشتریانی است که قصد خرید محصولاتی از صنف کسب و کار شما را دارند. بنابراین یک تاثیر مستقیم روی برندسازی شما دارند که در نهایت این معرفی می تواند کاربرانی که مستقیم نام فروشگاه شما را سرچ می کنند رو بیشتر کنند.

با ثبت نام در این فروشگاها تعداد بازدید کنندگان مستقیم فروشگاه شما بالا خواهند رفت، و این نیز می تواند به معرفی مزایا و قابلیت های سایت شما نزد کاربران زیادی شود که در نهایت تاثیر غیر مستقیمی بر سئو خواهد داشت.

کاربرانی که از طریق تبلیغات شما در این فروشگاهای بزرگ به فروشگاه شما می آیند، احتمال خریدشان خیلی خیلی بیشتر از کاربرانی هست که از طریق تبلیغات شما در وبسایت های تبلیغاتی می ایند. در حقیقت نرخ تبدیل کاربر به مشتری در رابطه بین سایت شما و این فروشگاه بسیار بالاتر می باشد. معمولا کسانی که قصد خرید دارند به ترب و ایمالز مراجعه می کنند بنابراین احتمال خرید زیادی در این خصوص وجود دارد و این موضوع موجب افزایش فروش شما می شود.

لینک های اینگونه فروشگاها معمولا Nofollow می شوند، تا به عنوان بک لینک به حساب نیایند، که اگر یک روزی قرارداد شما با آن ها تمام شد، و ارتباط بین فروشگاه شما و اینگونه سایت ها قطع شد، گوگل امتیاز منفی برای بک لینک هایی که از دست می دهید در نظر نگیرد. در حقیقت با nofollow کردن بک لینیکی ایجاد نخواهد شد.

هزینه پرداختی شما برای این منظور به فروشگاهایی مانند ترب بسیار پایین بوده ، به شدت ارزشمند می باشد. زیرا به صورت کلیکی حساب می شود.

مهمترین فاکتور تاثیر گذار بر فروشگاه شما در این گونه ارتبطات با فروشگاهای بزرگ راهنمایی کاربران به سایت شما و فروش در فروشگاه خودتون هست.

همان اندازه که وقت صرف می کنید تا محصولات خود را در فروشگاه خودتون ثبت کنید، بایدزمان بگذارید تا محصولات خود را فروشگاهی که این قابلیت را ندارند، ثبت کنید. درحالی که فروش نیز هیچگونه ارتباطی با فروشگاه شما ندارد، و در سایت طرف قرارداد شما اتفاق می افتد و این موجب معرفی برند شما نمی شود.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test