ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


بررسی 10 حالت گوناگون رویای گردنبند در خواب - نظر معبران بزرگ در این مورد چیست؟

در خواب دیدن گردنبند یکی از متداول‌ترین رؤیاهایی است که همواره کسانی که به علم تعبیر رؤیا اعتقاد دارند، به‌دنبال مفهوم آن هستند.

ما در این قسمت از سایت باستان گوهر، 10 روش مختلف و 10شرایط متفاوتی که می‌تواند در تعبیر خواب این گوهر برای شما پیش بیاید را گردآوری کرده‌ایم و ب ه‌صورت یک فیلم آموزشی در خدمت شما دوستان عزیز قرار داده‌ایم، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

در یک خلاصه گویی: به‌ طور کلی اگر بخواهیم یک تشریح جامع برای تعبیر خواب های این‌ چنینی داشته باشیم، اینگونه می‌توان ادعا کرد که تعبیر خواب گم شدن‌ها خیلی جالب نیست.

تفسیر خواب پیدا شدن‌ها خیلی خوب است، معنی خواب جواهرات شکسته خیلی جالب نیست، مفهوم خواب ترمیم زیورآلات شکسته می‌تواند خوب باشد.

تعبیر خواب جواهراتی از جنس طلا برای مردان شاید جالب نباشد ولی برای زنان در حالاتی می‌تواند خوب باشد و شرایط بسیاری دیگر وجود دارند که در این موضوع می‌توانند دخیل باشند.

وضعیت روحی شخصی که خواب را می‌بیند می تواند تاثر داشته باشد، برای مثال اگر شما چند روز پریشانی رو داشته باشید و در یکی از این شب‌های پریشانی به خواب برید و رؤیایی رو ببینید.

ممکنه تحت تأثیر حالات روحی شما تفسیر آن خواب  اشتباه باشد و شاید اصلاً تعبیری نداشته باشد، چرا که در اثر شرایط روحی نامناسب، شما به این رؤیا رسیده‌اید و خیلی نباید مورد توجه قرار دهید.


test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test