ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


کلمات کلیدی دسته بندی ها (Categories) در فروشگاهای اینترنتی چگونه باید تحقیق شوند و چه تفاوت هایی با سایر مدل سایت های موجود در سطح وب دارند؟

فصل3: درس پانزدهم: استراتژی ویژه کلمات کلیدی دسته بندی ها

1) دسته بندی ها در سایت های مختلف (خبری، فروشگاهی, علمی و غیره) تعاریف متفاوت ولی نزدیک به همی در سئو می توانند داشته باشند.


2) در فروشگاهای اینترنتی زمانی قرار است کلمات کلیدی را برای شاخه بندی ها تحقیق کنیم بایستی توجه ویژه ایی به گروهی بودن و فرد بودن آن کلمات داشته باشیم.

3) برای مثال ساعت های رولکس می تواند یک کلمه کلیدی باشده که در دسته بندی ساعت های رولکس را سئو می کند. این مدل کلمات کلیدی که های جمع و پایان بخش جمع دارند را برای دسته بندی ها استفاده کنید. خرید گوشوارهای زنانه می تواند یک کلمه کلیدی باشد که برای سئو کردن شاخه محصولا انواع گوشوارههای زنانه استفاده شود.

4) سعی کنید از تکنیک تخصصی کردن برای زیر دسته ها استفاده کنید برای مثال وقتی دارید، تعدادی گوشواره نقره دخترانه دارید که می خواید آنها را زیر شاخه گوشواره زنانه قرار دهید، پیشنهاد می شود، یک زیرشاخه با نام مثلا گوشواره دخترانه نقره ایجاد کنید و کلمات کلیدی مرتبط با ((گوشواره های دخترانه نقره)) را در این زیر دسته سئو کنید.

5) برای هر شاخه یک کلمه کلیدی انتخاب کنید و آن را سئو کنید، سعی کنید از انواع متفاوت کلمات کلیدی در یک صفحه از دسته بندی محصولات استفاده نکنید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test