ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تاثیر گرافیک سایت و فروشگاه اینترنتی بر سئو چگونه است؟

فصل چهارم: سئو تکنیکال برای فروشگاهای اینترنتی  

====================================

پیشنهاد: سعی کنید در سئوی تکنیکال از یک متخصص کدنویسی استفاده کنید (البته همه موارد سئو فنی نیاز به کدنویس ندارند.)، یا اینکه در کنار خودتون به عنوان مشاور یک نفر رو داشته باشید. 

اینکه شما سئو، کدنویسی و برنامه نویسی های لازم جهت سایت خودتون رو بدونید خیلی خوب هست، ولی با توجه به اینکه وبمستری خودش خیلی دردسر دارد و نیاز به وقت زیادی جهت اداره یک فروشگاهی می باشد.

پیشنهاد ما به شما این هست که تا حد رفع و رجوع نیازهای اولیه کمی از تخصص کدنویسی مورد نیاز در سئو را داشته باشید  کافی است، ولی برای انجام کارهای پیشرفته به نظر ما داشتن یک برنامه نویسی که خیلی هم گران قیمت نیست لازم است.


درس یکم: گرافیک فروشگاه و سئو

✅ گرافیک فروشگاه شامل موارد زیادی می شود که جملگی در ظاهر سایت شما تاثیر دارند، به طور کلی منظور از گرافیک فروشگاه شکل ظاهری سایت، رنگ بندی، موقعیت قرارگیری آیکن ها، فونت ها، لوگو و غیره می باشد.

✅ اگر عالی ترین محتواها و سئوی داخلی و خارجی را برای فروشگاه خود ایجاد کنید ولی ظاهری درست و حسابی نداشته باشد، مثل آبی ست که در آون می کوبید.

✅ خیلی ساده و مختصر: کاربر به فروشگاه ما وارد شد و از محیط آن خوشش نیومد به مشتری تبدیل نخواهد شد و در کمترین زمان ممکنه خواهد رفت.

هر چه قدر ظاهری کاربر پسندتر، زیباتر و شیک تر داشته باشید، قطعا مورد توجه بیشتر قرار خواهید گرفت و کاربر زمان بیشتری را درون فروشگاه شما خواهد ماند و این یعنی dwell time سئو افزایش می یابد و کمترین نفعی که برای فروشگاه شما می تواند داشته باشد این است.

سعی کنید زیباترین تصاویر ممکنه را برای اسلاید شوهای خود تولید و بارگذاری کنید.

فونت های استفاده شده در فروشگاه خود را بهترین و زیباترین های ممکنه انتخاب کنید.

نهایت دقت لازم را در طراحی لوگو فروشگاه خود داشته باشید، مرتبط به کسب و کارتون باشه. پیشنهاد می شود از شرکت های طراح در این زمینه استفاده کنید.

در فروشگاهای با ظاهر بهتر تبدیل بازدید کننده به کاربر و کاربر به مشتری خیلی کم اتفاق می افتد و بازدید کننده قبل از اینکه بخواهد مراحل تبدیل را طی کند فرار خواهد.

بنابراین گرافیک سایت اگر چه بصورت مستقیم بر روی سئو تاثیر ندارد ولی تاثیر غیر مستقیم زیادی بر روی آن خواهد داشت.

اگر چه پیشرفتگی گوگل در سال های اخیر به قدری شده که محتوای داخل تصاویر را نیز می خواند و به احتمال زیاد گرافیت سایت به یکی از تاثیرگذاران مستقیم بر سئو بدل خواهد شد.

ظاهر فونت قیمت محصول، رنگ آن، جدا کننده 3 رقم 3 رقم با . یا , نیز به صورت مستقیم در روانشاسی خرید تاثیر دارند، برای مثال قیمت اصلی کالا را سعی کنید به رنگ قرمز بزنید، قیمت محصول بعد از تخفیف را به رنگ سبز در بیارید. سعی کنید میزان درصد تخفیف را درگوشه ایی از این پیج و در دید قرار دهید. سه رقم سه رقم جدا کردن عددها خیلی مهم است جهت خوانش سریع میلیون یا هزار بودن اعداد. مثال: 32000000 و 200.000 را با هم مقایسه کنید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test