ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


درس یکم: سئو داخلی برای فروشگاه اینترنتی

کلیه موارد، نکات و فاکتورهایی که بایستی درون یک سایت رعایت و اجرا شوند تا آن سایت برای موتورهای جستجو بهینه سازی شود را سئو درون پیج یا on page SEO گویند.


  • مهمترین فاکتور در سئو داخلی فروشگاها تولید محتوا است، چرا که تنها روشی که می توان برای جامعه و مردم مفید بود ایجاد محتوا از قبیل متنی، فیلیمی، صوتی و غیره می باشد، و گوگل به این موضوع امتیاز بسیار بالایی را داده است. زمانی که شما در مورد محصولات خود اطلاعات کافی را بارگذاری می کنید (یعنی تولید محتوا کرده اید) و به گوگل می فهمانید من کارم درسته و می خوام بهترین باشم. اگر بتوانید دانشی به دانش دیگران بیفزایید کار بزرگی کرده اید، و زمانی که تولید علم می کنید کاری بسیار بزرگتر انجام داده اید، بنابراین تولید محتوا که همان تولید علم است بیشتر تاثیر و امتیاز به این دلیل گرفته است.
  • گفتیم که مهمترین نکته در سئو داخلی فروشگاها، تولید محتوا است و اینجا باید بدانیم که مهمترین فاکتور در تولید محتوای فروشگاهی نیز عنوان محتوا یا همان تگ TITLE می باشد که بایستی به بهترین وجه ممکنه نوشته شود تا بهترین جذب مشتری را داشته باشد.
  • تگ متا دسکریپشن نیز آیتم مهم دیگری در سئوی داخلی فروشگاها است که باید جذابیت لازم را برا جذب مشتری داشته باشد.
  • عامل مهم بعدی در سئوی درون پیج را می توان سرعت پیج های فروشگاه دانست که به شدت مورد تاکید گوگل است، و اینکه شما وقت مشتریان خود را صرف باز شدن پیج های سرعت پایین کنید امتیاز منفی زیادی را برای شما خواهد داشت.
  • کلمات کلیدی را می توان آیتم مهم دیگری در سئو داخلی انواع فروشگاها دانست، که بایستی اولا به درستی انتخاب شوند، دوما چگالی مناسبی داشته باشند، یعنی تعداد برای که زا آن ها در صفحات محصولات و محتواهای تولیدی تان استفاده می کنید، نبایستی خیلی کم و یا خیلی زیاد باشند.
  • رعایت هدینگ ها در متن هایی که برای محصولات تولید می کنید از h1 تا h6 می تواند باشند و در این مدل سئو بسیار اهمیت داشته باشد.
  • ساختار آدرس های صفحات بایستی مناسب باشد، نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه، حتما category را بیان کرده باشد، اینکه محصول است این صفحه یا محتوای اطلاعاتی را باید مشخص کند.
  • لینک های داخلی بین محصولات و محتواها می توانند تاثیر زیادی روی سئوی محصولات داشته باشند. وقتی شما با گوگل همکاری می کنید و دریک صفحه از فروشگاهتان بیان می کنید که من این محصول را نیز در این آدرس دارم و ربات ت رو بفرست آن را هم ببینید فاکتور مهمی را رعایت کرده اید.
  • کد نویسی مناسب وبسایت های فروشگاهی را نیز می توان یکی دیگر از فاکتورهای مهم سئو داخلی برای اینگونه سایت ها دانست. که البته این کار توسط متخصصان کد نویسی انجام میشه و شما خیلی لازم نیست آن را بدانید.
test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test