ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تگ hreglang چیست و در چه فروشگاهایی باید استفاده شود؟ از کجا بفهمیم این بخش از کدنویسی فروشگاه مان به درستی انجام شده است؟

درس هفتم: تگ hreflang برای زبان فروشگاه ملی و بین المللی

تگ های زیادی وجود دارند که هر کدام کاربردهای خاصی دارند و نکنته ایی را به گوگل می فهمانند، hreflang نیز یکی از آن هاست. این تگ به موتورهای جستجوگر زبان و مکان (کشور هدف) فروشگاه شما را می فهماند.


1) بهترین موقعیت برای این تگ در هدر سایت شما ست. با توجه به اینکه یک کد برنامه نویسی هست و کمی تخصصی می توانید از پشتیبان سایت خودتو بخواهید تا آن را در هدر سایت شما قرار دهد، یا اینکه اصلا آن را مطابق دامنه و فروشگاه شما تولید کند.

2) برای اینکه متوجه بشید که آیا فروشگاه شما دارای این تگ هست و یا اینکه لازم است برای آن تولید کنید، در سرچ کنسول بخش برای این موضوع وجود دارد. مسیر زیر را دنبال کنید تا به صفحه مورد نظر برسید. (International Targeting<< legacy tools and reports)

3) در پنجره ایی که باز می شود روی تب country کلیک کرده و زیر آن را مطالعه نمایید: اگر نام ایران نوشته شده بود یعنی این تگ در فروشگاه شما قرار گرفته و نیاز به انجام کاری نیست. در تب language نیز آماری از صفحات شما که این تگ بر روی آن ها اعمال شده و استفاده شده ارائه می شود.

4) این تگ معمولا برای سئو فروشگاهای چند زبانه استفاده می شود. اگر فروشگاه شما تک زبانه و فارسی است خیلی روی این مورد وقت نذارید، می توانید با یه مشاوره کدنویسی مشورت کنید.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test