ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


فصل دوم: درس هشتم: ویدئو و تصاویر در سئو داخلی فروشگاه

ویدئو از آنجایی که وقت مخاطب را جذب می کند و موجب می شود مشتریان بیشتر در فروشگاه شما بمانند می تواند تاثیر باورنکردنی و بسیار زیادی بر روی سئو داشته باشد.


  • تصاویر کالاها نیز می توانند سرگرم کننده باشند و از این جهت به عنوان یک فاکتور جذب مشتری می توانند عمل کنند. البته تاثیرشان به پای ویدئوها نمی رسند اما به هر حال موثرند.
  • هموار تاثیر یک محتوای ویدئویی که مشخصات و تصویر یک کالا درون آن وجود دارد بسیار بیشتر از یک متن بلند چند صفحه ایی است.
  • هرچه قدر ویدئویهای تولیدی جذاب تر باشند مشتریان وقت بیشتری را صرف مشاهده آن ها می کنند و در نتیجه این یعنی حضور بیشتر مشتری در سایت شما و در نهایت به امتیاز بیشتر نزد گوگل منجر می شود.
  • توجه کنید اگر یک مشتری حدودا 300 ثانیه در فروشگاه شما داشته باشد، شما نهایت امتیاز ممکنه را از این حضور نزد موتورهای جستجویی نظیر گوگل کسب خواهید کرد.
  • زمان حضور کاربر در سایت فاکتور بسیار مهمی است که امتیاز بالای در سئو دارد. وقتی مشتری پس از سرچ یک کلمه کلیدی در گوگل وارد سایت شما شود و چند ثانیه نماند و زود خارج شود، نشان می دهد که یا محتوای شما بی کیفیت بوده، یا ارزش دیدن را نداشته، یا نامرتبط بوده و به هر دلیل دیگری شایسته وقت صرف کردن نبوده، پس گوگل به این ترتیب می فهمند که کیفیت این محتوا خیلی جالب نیست و شما امتیاز از دست می دهید. ولی اگر صفحه ورود کاربر یک فیلم اموزشی جذاب باشد، مشتری وارد آن صفحه شده و آن فیلم ببینید وقت زیادی را در فروشگاه شما صرف خواهد کرد و این یعنی آن صفحه ارزش وقت صرف کردن را داشته و گوگل این را می فهمد.
  • طی یک نظر سنجی انجام شده حدودا 60 درصد کاربران ویدئوهای توصیفی محصولات را بیشتر ترجیح داده و اعتماد به نفس بیشتری در خرید محصولاتی که با ویدئو معرفی می شوند، از خود نشان داده اند.
  • اگر یک ویدوئو برای مثال درمورد انگشتر حدید در سایت تان داشته باشید، و یک مشتری همین کلمه کلیدی را سرچ کند، شانس اینکه آن صفحع از سایت شما در رتبه اول نمایش داده شود 53 برابر بیشتر می شود.
  • مشتریانی که با تلفن همراه و از طریق سیستم عامل های اندروید و آیفن وارد فروشگاه شما می شوند، مشاهده یک ویدئوی معرفی محصول یا چند تصویر از زوایای مختلف از یک کالا را بسیار بیشتر از مطالعه درون صفحه کوچک گوشی خود ترجیح می دهند.
  • برخی افراد ویدئوی معرفی کالاهای شما را دانلود می کنند و ان را درون شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و این یک امتیاز مضاعف برای هر چه دیده شدن بیشتر فروشگاه شما است.
test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test