ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


فصل دوم: درس نهم: سئو محصولات ناموجود

محصولات ناموجود را نیز سئو کنید. از خیر آن ها نگذرید. چرا؟ در ادامه خواهید فهمید: اگر یک مشتری یک کلمه کلیدی را سرچ کند و وارد صفحه یک محصول از فروشگاه شما شود، و آن محصول تگ ناموجود خورده باشد، مشتری یک آهی از ته دل خواهد کشید و خواهد رفت، احتمال گشتن به دنبال محصولات مشابه در اینگونه موارد کمتر از احتمال رفتن است. بنابراین بایستی فکری به حال محصولات ناموجود کرد.


 • یکی از اقداماتی که علی الحساب می توانید انجام دهید، لینک هایی که به آن صفحه که محصولش ناموجود شده را به کمترین حد ممکنه برسانید. تا تعداد ارجاعات کمتری به آن URL که نقطه فرار مشتری است داشته باشید.
 • به هیچ عنوان صفحه محصول را حذف نکیند.
 • انتقال آدرس پیج محصول ناموجود به یک محصول مشابه می تواند یک راهکار باشد ولی به نظر ما سعی نکنید محصول را ریدایرکت به صفحات دیگر کنید، راهکارهای بهتری نیز وجود دارند..
 • ساده ترین و آسان ترین راه این است تیک مخفی شدن از دید موتورهای جستجو را بزنید و خیال خود را راحت کنید. که گوگل دیگر آن را نبینید و مشتری برای آن نفرستد که آن فرد بیاید و زود برود و موجب امتیاز منفی شود، این کار نیز پیشنهاد نمی گردد.
 • ولی آیا راهای دیگری نیز وجود دارند: بله قطعا.
 • یک فیلم معرفی، آموزشی و خیلی جذاب برای آن محصول و سایر موارد مرتبط به آن تولید کرده و در بالاترین بخش این صفحه قرار می دهیم که مشتری به محض ورود آن ویدئو را ببینید و توجه اش جلب شود.
 • همچنین تصاویری جذاب از نحوه استفاده و زوایای مختلف محصول را ایجاد و در نقطه ایی در دید مشتریان ورودی به پیج قرار می دهیم تا توجه شان جلب شود و زود خارج نشوند.
 • مشابه ترین محصول به این محصول که که ناموجود شده را پیدا کرده، تصویر و یا فیلی از آن تولید کرده در صفحه محصول ناموجود قرار داده و مشتری را راهنمایی می کنیم به آن صفحه، بدانید که ما محصولاتی مشابه نیز داریم.
 • یک محتوای متنی کاملا مرتبط 1000 کلمه ایی در مورد آن محصول تولید کرده و صفحه را به اطلاعات عمومی در مورد آن محصول تبدیل می کنیم.
 • یک باکس اطلاع رسانی مختصر و مفید تولید کنید و در بالاترین نقطه در دید مشتری قرار دهید، و یک قیمت جذاب که محصول را با آن می فروختید وقصد دارید در آینده با آن بفروشید را بنویسید و اعلام کنید که احتمالا چه تاریخی موجود می شود.
 • و از مشتری ایمیل یا شماره تلفن جهت نوتیفیکشن موجود شدن بگیرید. به این ترتیب مشتریان زمان بیشتری را در پیج شما صرف خواهند کرد و بعدها نیز سر خواهند زد. البته دروغ نگویید.
test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test