ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


تاثیر سرعت سایت بر سئو می تواند به طرز فوق اعاده ایی شما را شگفت زده کند، از کنار آن به سادگی نگذرید. سرعت بارگیری صفحات فروشگاه و بارگذاری تمام تصاویر زمانی که مشتریان روی آن کلید می کنند.

درس پنجم: افزایش سرعت پیج محصولات  در فروشگاهای اینترنتی

اخیرا فروشگاهایی که سرعت آنها بالاست رتبه ها و امتیازات بالایی در گوگل کسب می کنند. بنابراین به فکر افزایش سرعت فروشگاه خود باشید.


✅علاوه به گوگل، مشتریان نیز یکی دیگر از عامل های سرعت سنج فروشگاه شما هستند. اگر یک مشتری روی یکی از لینک های فروشگاه شما کلیک کند و زمان زیادی برای بارگذاری آن طول بکشد قطعا تاثیز منفی زیادی در ذهنیت اولیه وی نسبت به فروشگاه شما خواهد داشت. ممکنه اصلا وارد نشه واز همونجا فرار کند.

✅بخشی در گوگل سرچ کنسول (Experience) برای رصد کردن فاکتورهای مختلف سرعت سایت ها و فروشگاهای انترنتی در نظر گرفته شده، و زمانی که سرعت این معیارها از یه حدی بیاید پایینتر ، خطاهایی مرتبط به سرعت هستند را مشاهده خواهید کرد.

✅حالا اینکه دولت جدید سه ماه اول کارش سرعت اینترنت را به طرز فجیعی پایین میاره، و نمیدونه کا داره چه غلطی می کنه، و بعد یه کم بالا میبره و تمام تلاشش رو می کنه با دروغ پردازی بگوید که ما سرعت اینتنرنت را بالا بردیم، این، تنها و تنها گوسفند بودن مسئولینش رو می رسونه.

✅نمیدونن که ما اینجا یک عمری نمودار سرعت چک میکنیم، که مبادا سرعت بیاد پایین و کسب و کارمون به مشکل بخوره، و هر تغییری رو به طور کامل و با جزئیات مشاهده می کنیم، و دیدیم که زمانی مستقر شدند، سرعت اینتنرنت به آرامی طی مدت دو سه ماه کم شد، وقتی سایت های کسب و کار رو نابودن کردند و فهیمدند که چه غلطی کردند، آرام آرام بخشی از سرعت گرفته شده رو باز گردوندند و گفتن ما سرعت اینترنت رو افزایش دادیم.

✅سرعت فروشگاه شما تاثیر زیادی در امتیاز شما نزد گوگل دارد، سعی کنید، به کمک متخصصین مربوطه آن را بالا ببرید.

✅هاست بر سرعت فروشگاه تاثیر بسیار زیادی دارد: اما هاست چیه: یک فضای ذخیره سازی که شما مجبور هستید از شرکت های ارائه دهنده، تهیه کنید و اطلاعات فروشگاه تون رو در آن ذخیره کنید. البته این موضوع در زمان ساخت و طراحی فروشگاه یکبار برای همیشه انجام میشه و شما هر ساله تمدید سالیانه خواهید داشت. می تونه داخلی باشد می توانی خارجی باشد.

✅تاثیر هاست داخلی در سرعت فروشگاه اینترنتی: رابطه مستقیمی در سرعت سایت دارد. معمولا هاست های خارج بهتر هستند و کسانی که اقدام به خرید هاست های داخل کشور می کنند قاعدتا باید سرعت بیشتری رو داشته باشند ولی این موضوع رو همواره باید مد نظر قرار دهید که وقتی دولت های کودن سر کار میان و اقدام به کاهش سرعت می کنند ممکنه در کسب و کارتون اختلال ایجاد کنند.

✅تاثیر هاست خارج از کشور در سرعت فروشگاه اینترنتی: در عوض هاست های خارج از کشور سرعت بالایی دارند و بابت سرعت فروشگاه تقریبا هیچ وقت به مشکل نخواهید خورد. مگر در مواقعی معزلی به نام اینترنت ملی فعال می شود و هاست های خارج را می بندند.

✅علاوه بر هاست روش های دیگری مانند فشرده کردن فایل ها قبل از بارگذاری در سایت می توانند تاثیر زیادی در افزایش سرعا بازشدن صفحات فروشگاه شما داشته باشند.

✅انتخاب قالب بهینه سازی شده نیز می تواند سرعت فروشگاه شما را بالا ببرد.

✅ابزار PageSpeed Insights یک ابزار ارائه شده توسط گوگل است که برای سنجش سرعت فروشگاه مورد استفاده قرار می گرید و از 0 تا 100 به فروشگاه شما امتیاز می دهد.

✅وبسایت GTmetrix یکی دیگر از ابزارهای سنجش سرعت سایت ها و فروشگاهای اینتنرتی است.

✅ابزارهای زیادی جهت تست سرعت فروشگاه اینترنتی شما وجود دارند ولی پیشنهاد ما این است که خودتون رو جای کاربران قرار دهید و هر چند وقت یکبار موضوعات فروشگاه خود را در گوگل سرچ کنید و از طریق لینک هایی از فروشگاه خود که در گوگل ایندکس می شوند وارد شوید، هنگام ورود سرعت بارگذاری و صفحات و تصاویر را چک کنید اگر حدودا 5-6 ثانیه هم باشند خوب است.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test