ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


اسکیما Schema Markup یک روش نشانه گذاری و شناساندن فروشگاه ِا سایت اینترنتی شما به گوگل و سایر موتورهای جستجو می باشد.

درس دهم: اسکیما برای سایت های فروشگاهی

اسکیما رو بعضیا شٍما نیز می گویند که فرقی نمی کند هر دو یکی هستند و این تنها تفاوتی کوچک در تلفط آن ی باشد، که در بین وبمستران مختلف در سراسر جهان وجود دارد.


اهداف فروشگاه، و سایر اطلاعات آن را به نحوی ساخت یافته به گوگل معرفی می کند. از این منظر اسکیما را می توان یک زبان نشانه گذاری دانست که خدمات و کارهایی که قرار است فروشگاه شما انجام دهد را به موتورهای جستجو معرفی می کند.

نوعی سئو تکنیکال به حساب می آید و بیشتر به کدنویسی و STRACTURED DATA ربط دارد، که هر چقدر بهینه باشند، و برای فروشگاها در نظر گرفته شده باشند، معرفی بهتری از فروشگاه و محصولات شما خواهند داشت و گوگل راحت تر اهداف و مشخصات سایت شما را شناسایی و ثبت خواهد کرد.

در فروشگاهای ووردپرسی افزونه هایی برای اسکیما در نظر گرفته شده است. افزونه اسکیما پرو در این زمینه وجود دارد که به شما کمک می کند تا فروشگاه تون رو در تعامل بیشتر با موتورهای جستجو تنظیم کنید.

وقتی تعداد زیادی محصولات و هر کدام دارای محتوای خاص خود رو در فروشگاه تون دارید و انتظار دارید گوگل اونا رو بهتر بشناسه به اسکیما نیاز دارید.

مثال نحوه استفاده: افزونه های اسکیما و کلا داده های ساخت یافته مربوطه به شما کمک می کنند تا محصولات تون رو در گوگل ستاره دار کنید.

این میتونه در افزایش نرخ کلیک کمک کنه. تصویر زیر را مشاهده کنید، ایندکس هایی رو می بیند که یکی از آن ها دارای 4 ستاره است، که می تواند کاربر را تحریک کند تا بر روی آن کلیک کند. با این ستاره ها می توان بازدید بیشتری گرفت.

تذکر! سعی کنید ستاره دار کردن را فقط روی محصولات فروشگاه تون انجام دهید.

کسانی که فروشگاهای وورد پرسی دارند و قصد ستاره دار کردن محصولات شون رو دارند، به زودی آموزشی در این ارائه خواهیم کرد. تا اون موصع می توانید از آموزش های سطح وب استفاده کنید.

پلاتفرم های پیشرفته ایی مانند پروفیشاپ نیازی به انجام کاری برای ستاره دار کردن ندارند، اگر کلیه اطلاعات محصولات تون رو به درستی وارد کنید این اتفاق خواهد افتاد.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test