ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


جواهرات برند zj یکی از ارزان ترین و با کیفیت ترین های بازار - آیا برند زد جی جزء 10 برند برتر جواهرات و بدلیجات قرار دارد؟ 

مقدمه

🟢 یکی دیگر از سازندگان بدلیجات و جواهرات در بازار های Imitation Jewellery که در زمینه بدل سازی برندهای معروف در بخش هایی از جهان اعتباری برای خود کسب کرده است برند بدلیجات Zj است.

دستبند کارتیر ساخت ZJ 👇🏻🌿🙋

خرید دستبند ZJ


🟢 اطلاعات چندان دقیقی از این برند در دسترس نمی باشد، ولیکن بر اساس تجربه استفاده از آن اطلاعاتی جمع آوری شده در اختیار دوست داران برندهای بدلیجات معروف قرار می گیرد.

🟢 البته منظور معروف بودن در مورد این برند شهرت آن در کشور عزیزمان ایران است، چرا که از آن جایی که خیلی اثری از اطلاعات این شرکت در دست نمی باشد، سوابق آن در کشورهای دیگر خیلی مورد بررسی قرار نگرفته است.

سرویس کامل جواهرات ZJ

آنچه مشخص است زیورآلات و جواهرات برند زد جی ZJ از مبادی جنوبی کشور از قبیل بنادری مانند گناوه، بندرعباس، عسلویه و غیره وارد کشور می شود.

قیمت بدلیجات برند Z.J

🟢 در مقایسه با برندهای نظیر YSX که یکی از معروفترین های بازار بدلیجات می باشد، قیمت محصولات این برند پایین تر هستند، به نحوی که برای مثال یک نیم ست شامل گردنبند (پلاک بدون زنجیر) و یک جفت گوشواره برند Z.J در بازار بدلیجات ایران قیمتی حدودا 75 هزارتومان می تواند داشته باشد.

بیشتر از این قیمت در صداقت فروشنده تردید کنید. چرا که از نظر کیفی محصولات این برند نسبت به برند YSX به مراتب کیفیتی پایین تر دارند.

دستبند کارتیر بدلیجات ساخت جواهرات ZJ

🟢 به همین منظور است که قیمت انواع نیم ست های گوشواره و گردنبند این برند بایستی زیر 100 هزار تومان خریداری شوند، بیشتر از آن اگر خرید کنید سرتان کلاه رفته است. (تاریخ قیمت 28 آذر ماه سال 1400 شمسی)

مقایسه قیمت بدلیجات ZJ نسبت به بدلیجات برند ژوپینگ:

یادآوری:

🟢 در مقاله های پیشین قیمت بدلیجات برند XUPING با برند t تا حدودی مورد بررسی قرار گرفتند و مشخص شد قیمت محصولات ژوپینگ حدودا و حداقل 30 درصد بالاتر از محصولات برند YSX هستند.

سرویس کامل جواهرات ZJ

حال همین مقایسه اگر بین زیورآلات برندهای ZJ و ژوپینگ انجام شده، این تفاوت قیمت حدودا 50 درصد می باشد.

🟢 برای مثال اگر یک نیم ست بدلیجات (گردنبند بدون زنجیر و یک جفت گوشواره) در برند ژوپینگ قیمتی معادل 150 هزار تومان داشته باشد، قیمت معادل همین نیم ست ساخته شده توسط برند ZJ تقریبا 50 درصد پایین تر حدودا 70 تا 80 هزار تومان می تواند باشد.

🟢 بنابراین این ترتیب قیمت زیورآلات این سه برند به این صورت است که جواهرات برند ZJ ارزان ترین هستند، بعد از آن قیمت بدلیجات برند YSX می باشد که بیشتر از برند ZJ هستند و قیمت های ژوپینگ نیز که بیشتر از تمام بدلیجات و برندهای مختلف این حوزه در سراسر جهان هستند.

دستنبد بدلیجات ساخت برند جواهرات ZJ

مقایسه کیفیت بدلیجات برند ZJ:

🟢 از نظر کیفی نیز کیفیت جواهرات ساخته شده توسط این سه برند متناسب با قیمت های اعلام در بند قبل می باشد، یعنی هر چقدر قیمت بالاتر باشد کیفیت بدلیجات آن برند نیز بالاتر است، البته این موضوع شاید در مورد برندهای دیگر صدق نکند و درست نباشد ولیکن در مورد این هر سه برند یاد شده کاملا صادق هست.

تنوع محصولات این برند:

🟢 گوناگونی بدلیجات ساخته شده توسط برند ZJ نیز بالا می باشد ولی به پای برند های دیگر یاد شده نمی باشد.

دستنبد بدلیجات ساخت برند جواهرات ZJ

🟢رتبه بندی از این نظر را می توان به ترتیب از بالا به پایین برند ژوپینگ را از همه بیشتر دانست، سپس تنوع محصولات برند YSX و در نهایت برند ZJ در این زمینه نیز در رده سوم قرار دارد.

معروف ترین زیورآلات این برند:

🟢یکی از معروف ترین محصولات این برند نیم ست و گوشواره های ZJ هستند که با مناسب ترین قیمت ها و کیفیت قابل قبول به بازار عرضه می شوند.

البته در زمینه حساسیت و آلرژی ممکن است ضد حساسیت نباشند و کمتر در این زمینه توسط کارشناسان شرکت کار شده باشد.

دستنبد بدلیجات ساخت برند جواهرات ZJ رزگلد

ثبات رنگ در بدلیجات این برند:

🟢کیفیت رنگ و در واقع اصطلاح بدلیجات رنگ ثابت در مورد زیورآلات برند ZJ نیز تا حدودی صدق می کند البته که به پای برند های YSX و Xuping نمی رسد ولی با توجه به قیمت آن ها کیفیت قابل قبولی دارند و می توانند در این زمینه نیز نمره قبولی را بگیرند.

برای مثال یک گردنبند zj اگر به درستی مورد نگهداری و مراقبت قرار گیرد می تواند تا چند سال نیز رنگ ثابت بماند، ولی اگر مورد بی توجهی قرار گیرد حداقل یک سالی جواب می دهد.

بدلیجات ضد حساسیت:

برند بدلیجات ژوپینگ ضد حساسیت ترین نمونه های ضد آلرژی در سراسر جهان هستند، بدلیجات YSX در این زمینه نیز در رده دو هستند.

دستنبد بدلیجات ساخت برند جواهرات ZJ طلایی

🟢 ولیکن نمی توان برند بدلیجات ZJ را ضد حساسیت دانست، چرا که بر اساس تجربه فروشگاهی کارشناسان باستان گوهر، احتمال ایجاد حساسیت های پوستی، جوش و زخم در استفاده کنندگان این برند وجود دارد.

به خصوص در مورد گوشواره های برند ZJ که قرار است بر روی یکی از حساس ترین قسمت های پوست بدن (یعنی گوش) قرار گیرند.

🟢 شایان ذکر است در کمترین زمان ممکنه این حساسیت های پوستی خود را نشان می دهند و کمتر از یک ماه می توان فهمید که نسبت به بدلیجات این برند حساسیت وجود دارد یه نه؟

ددستنبد بدلیجات توری ساخت برند جواهرات ZJ

🟢 البته شاید یکی از دلایل این موضوع این باشد که برندهای تقلبی در بازار زیاد شده و نمونه های ایجاد کننده حساسیت آن، اصل ZJ نبوده اند.

برندهای بدلیجات فیک؛

یکی از دلایلی که بخری برندها را بدنام می کند وجود مدل های فیک آن برندها در بازار می باشد.

🟢 برای مثال وقتی خریداری یک سری گوشواره برند ZJ با تضمین ضد حساسیت بودن از یک فروشگاه خرید می کند ولی بعد از مدتی استفاده متوجه می شود که بدلیجات خریداری شده ضد آلرژی نبوده اند و بثورات پوستی در بدن استفاده کننده آن ایجاد می‌شود.

کمتر کسی در چنین مواقعی به این نتیجه می رسد که شاید محصول خریداری شده فیک بوده باشد، و بلافاصله به این نتیجه می رسد که فلان برند ضد حساسیت نمی باشد.

ددستنبد بدلیجات توری ساخت برند جواهرات ZJ

در صورتی که محصولات اصلی ضد حساسیت هستند.این مورد در بدلیجات برند zj به تعدد دیده می شود و خریداران آن اعلام می کنند که محصولات خرید شده ضد حساسیت نمی باشند.

حال این موضوع می تواند به علت فیک بودن اجناس موجود در بازار ایران باشد یا اینکه برند زد جی واقعا استاندارد های ضد حساسیت را پاس نکرده باشد.

نتیجه‌گیری:

🟢 برند zj نیز از جمله Imitation Jewellery می باشد که در کیفیت، ثبات رنگ و ضد حساسیت بودن بعد از برندهای ژوپینگ و YSX قرار دارد ولی از نظر قیمتی و ارزان بودن در رده نخست ارزان ترین ها قرار دارد.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test