ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


معرفی جامع معروف ترین برند جواهرات هندی؟ آیا زورا یک برند زیورآلات هندی می باشد، این برند چه نوع محصولاتی را طراحی و تولید می کند؟

دیباچه ایی بر برند جواهرات زوهرا Zohra:

این کمپانی یکی از معروف ترین برندهای جواهرات و زیورآلات هندی می باشد که در بخش های مختلفی از بازار اکسسوری جهان شناخته شده و مشهور می باشد.

البته شاید بهتر باشد بگوییم برند بدلیجات زورا (Zohra)، چرا که تولیدات و زیورآلات ساخته و طراحی شده توسط این برند اکثرا از جنس مواد اولیه برنز می باشند که وسیله سایر فلزات گران بها روکش و آبکاری شده اند، از این رو است که این برند را در قلمرو بدل سازان قرار می دهیم.

دو عدد انگشتر برند Zohra


برند زورا بیشتر از اینکه یک کمپانی جواهرسازی هندی سنتی به نظر برسد، به یک برند فانتزی ساز زیورآلات تبدیل شده است.

اما و البته شایان ذکر است، ابتدا با ساخت بدلیجات سنتی آغاز به کار کرد و سپس طرح های سنتی و تاریخی هندوستان را در قالب نقش و نگاره های فانتزی در آورده و جواهرات فانتزی Zohra را به عنوان یکی از معروف ترین برندهای زیورآلات هندی به تمام جهان معرفی کرد.

انگشتر خاص زرا

تاریخچه این برند:

این کمپانی توسط فردی به نام شاشی کاتاروکا در شهر کلکته هندوستان پایه گذاری شد و به عنوان یک برند تولید کننده جواهرات صنایع دستی کار خود را با همکاری دو دختر کاتاروکا آغاز کرد.

حلقه ازدواج برند زورا

بعدها گسترش زیادی پیدا کرد و توانست خود را در شبه جزیره هندوستان به عنوان یک برند زیورآلات دست ساز معرفی و جایگاه محکمی برای خود ایجاد کند.

مهمترین ویژگی جواهرات برند زورا:

طرح های 3 بعدی در ساخت و طراحی جواهرات این برند زیورآلات هندی بسیار به چشم می خورد و جلوه ی بی نظیری را به آن ها می بخشد.

از این رو شاید سه بعدی بودن و ورود به دنیای مدرن و تلفن گذشته و آینده، فانتزی و سنتی را به توان بهترین و البته با اهمیت ترین ویژگی ساختاری اکسسوری ساخته شده توسط برند Zohra دانست.

انگشتر خاص برند زورا

تنوع محصولات این کمپانی:

این برند هفت محصولات متنوع در گونه های مختلف را به ترتیبی زیبا و به بهترین شکل ممکنه می سازد و به بازارهای جواهرات هندوستان و سایر نقاط جهان معرفی می کند.

این هفت زیور عبارتند از:

🌿 گوشواره های Zora را شاید به توان خاص ترین و ویژه ترین محصولات این برند دانست.

گوشواره های این برند در مدل‌های آویز، با نگین، بدون نگین، گل گوش، حلقه، فانتزی، سه بعدی، طرح قلب، اشکی، دایره، کراس، گوشواره های بخیه و غیره طراحی و تولید می شوند و همین تنوع گسترده هست که شهرت بسیاری را برای این برند بدلیجات هندی به ارمغان آورده است.

گوشواره باستانی زورا

🌿 سردست های جواهرات زورا نیز در گونه های متفاوتی ساخته می شوند و بسیار متنوع و البته مطرح می باشند.

طرح های مختلف (سردست) دستبند زنانه از قبیله دستبندهای مدل چنگ (ساز موسیقی)، طرح جولی، طرح ساعت، پوست ماری، طرح اسب دریایی، نقش زرافه، و غیره را می توان نام برد.

🌿 دستبندهای معمولاً زنانه این مارک جواهرات هندی نیز که به صورت قفلی، زنجیری، با نگین بدون نگین و غیره در بازار موجود هستند بسیار زیبا و دل انگیز هستند.

🌿 انگشترها و حلقه های ساخت برند زورا نیز نه تنها ریشه در سنت های هندی دارند بلکه طرح های جدید و فانتزی بی نظیری را نیز به آن ها اضافه کرده و گستره وسیعی را از انواع مختلف انگشترهای Zohra به بازار ارائه کرده است.

انگشتر طرح تاج زورا

انگشتر مدل ستاره دریایی و لاک پشت دریایی از جمله معروف ترین های این مدل ها می باشند.

🌿 النگوی هندی نیز از قدیم الایام تا کنون در ایران و سایر نقاط جهان شهرت بی مانندی داشته و برند زورا نیز از موضوع غافل نبوده و با ساخت و البته طراحی مدل های جدیدی از این النگوهای هندی شهرت خود را دو صد چندان کرده است.

🌿 گردنبندهای Zohra نیز بسیار محبوب و پرطرفدار هستند و در مدل های متنوعی از قبیل با سنگ و نگین، بدون نگین و غیره ساخته می شوند.اما گردنبندهای مدل مرجان دریایی این برند به شدت پر طرفدار هستند و در تمام جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

گوشواره آویز زورا

البته شایان ذکر است پابندهای مدل مرجان ساخت Zohra نیز به شدت محبوب هستند و مورد استقبال بانوان جوان هندی و سایر نقاط جهان قرار گرفته اند.

🌿 از دیگر محصولات این برند می توان به کلیپس مو ساخت آن اشاره کرد در مدل های فانتزی بسیار زیبا و قشنگ طراحی، تولید و روانه بازارهای جواهرات در سراسر دنیا می شوند.

جنس مواد اولیه و روکش جواهرات این برند:

همانطور که قبلاً هم بیان شد این برند نیز در قلمرو برندهای Imitation Jewellery قرار دارد و استفاده از فلزات گران بها در ساخت زیورآلات در دستور کار آن نمی باشد تنها به عنوان روکش از آن ها استفاده می کند.

پایه ترین و اصلی ترین فلزی که برند زورا برای ساخت محصولات خود از آن استفاده می کند برنج است که به عنوان متریال اولیه تقریبا در تمام اکسسوری ساخت این برند استفاده می شود.

جواهرات و بدلیجات ساخته شده توسط این برند پس از ساخت روکش می شوند و توسط فلزاتی مانند طلای 18 عیار آبکاری می شوند تا کاملا مشابه طلا شوند.

بند انگشتی زوار

نگین‌های مورد استفاده در این برند نیز معمولا سنگ های معدنی از قبیل عقیق، یاقوت، زمرد و غیره می باشند که به طور معمول و متداول استفاده می شوند.

البته سنگ های مصنوعی نظیر انواع کریستال ها نیز استفاده می شوند که به رنگ های مختلف و با جلوه های به صورت کاملا طبیعی در بدن پوشندگان حود نمایش داده می شوند.

ثبات رنگ و ضد حساسیت بودن بدلیجات برند هندی زُرا:

محصولاتی از این برند که دو تا سه بار توسط طلای 18 عیار آبکاری و روکش داده می شوند دوام و پایداری رنگ بالای در حدودا حداقل 5 سال دارند.

اما بدلیجاتی که یکبار روکش می شوند، طبیعی است که این امر برای کاهش قیمت بوده و ثبات رنگ کمتری نیز دارند.

انگشتر تاج گل زارا

در خصوص ضد حساسیت بودن جواهرات برند زورا نیز با توجه به این که جنس مواد اولیه محصولات آن برنج با روکش طلا می باشد، حساسیت زایی پایینی داشته و کمتر کسی از استفاده کنندگان اکسسوری این برند در این خصوص شکایت میکند.

نتیجه‌گیری:

برند Zohra از جمله برندهای بدلیجات و زیورآلات هندی است که بدلیجات رنگ ثابت ضد حساسیت می سازد. 

طرح و نگاره های سنتی و فانتزی در ساخت محصولات این برند بسیار دیده و می شود و به طرز چشمگیری محبوبیت زیورآلات برند زورا را افزایش داده است.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test