ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


بسمه تعالی

با درود خدمت مهمانان عزیز 

قوانین حاکم در فروشگاه اینترنتی باستان گوهر:

ما در ایران زندگی می کنیم، بنابراین کلیه قوانین کشور عزیزمان در این سایت رعایت می گردد، چه از طرف فروشگاه، چه از طرف مشتریان گرامی، همگی موظف به رعایت قوانین می باشیم.

روند استرداد وجه: 

نگران وجه پرداختی خود نباشید، تا جایی که امکان داشته باشد، قابل برگشت به مشتریان عزیز می باشد، در صورت بروز هر گونه تناقض در کالای خریداری شده، تصویر رسید پرداختی یا شماره سفارش خرید پستی خود را به تلفن 09190735622 اعلام و ارسال فرمایید، کمتر از 72 ساعت وجه پرداختی بازگشت خواهد شد.

هزینه و شیوه ارسال | زمان تحویل کالا:

ارسال از طریق پست مرکزی صورت می گیرد. کلیه ارسال هایی که با هزینه فروشگاه صورت می گیرند از طریق پست سفارشی شرکت مرکزی پست انجام می گردد و بین 3 تا 5 روز (کاری) کالای خریداری شده به دست مشتری می رسد.

1) هزینه بسته بندی محصولات بین 9 تا 12 هزارتومان می باشد، که شامل یک عدد جعبه بدلیجات و جواهرات، کارتن یا پاکت پستی و غیره می باشد.

2) هزینه ارسال مرسوله های باستان گوهر به کلیه نقاط کشور از طریق پست پیشتاز با توجه به وزن حدودی بین 23 تا 29 هزار تومان می باشد.

مجموع هزینه بسته ­بندی و ارسال از طریق پست پیشتاز: بین 32 تا 41 هزارتومان می باشد.

ولی به طور متوسط هزینه ارسال بابت کلیه نقاط کشور 25 هزارتومان می باشد و مابقی آن توسط فروشگاه به عنوان تخفیف پرداخت خواهد شد.

3) در خرید بالای 500 هزارتومان هزینه ارسال بر عهده فروشگاه باستان گوهر می باشد. در صورتی که در پروسه خرید این مبلغ از شما کسر گردید، به متولیان فروشگاه اعلام فرمایید.

در صورت تمایل به استفاده از روش های ارسال دیگر، مشتری می تواند در فرایند خرید نحوه ارسال را روی حالت دیگر (پیشتاز) قرار دهد یا اینکه روش درخواستی خود را از طریق شماره تلفن های موجود در بخش تماس با ما اعلام نماید. بدیهی است هزینه ارسال در اینگونه موارد بر عهده مشتریان عزیز می باشد.

روند مرجوعی کالا، فسخ خرید و استرداد وجه:

اگر زیورآلات خریداری شده از نظر سایز، رنگ و سایر مشخصات ظاهری با آنچه مشتریان عزیز سفارش داده اند، متفاوت باشد، ما موظف به تعویض کالای اشتباهی می باشیم، در صورتی که کالای مورد نظر در انبار فروشگاه موجود نباشد، و یا اینکه به هر کدام از دلایل یاد شده، تا کمتر از 3 روز پس از خرید (تحویل کالا)، طرفین به توافق فسخ خدمات برسند، مشتری کالای خریداری شده را به آدرس فروشگاه ارسال کرده پس از تحویل کالا و تایید سلامت آن، وجه پرداختی مشتری مطابق بند ((استرداد وجه)) پرداخت خواهد شد.

در صورتی که مشتری پرداخت وجه انجام دهد ولی قبل از پایان وقت اداری (قبل از ارسال محصول)، درخواست انصراف بدهد، وجه پرداختی وی تمام و کمال بدون هیچگونه کسریاتی کمتر از 24 ساخت پرداخت خواهد شد. (در صورتی که مبلغ خریداری شده بالای 1 میلیون تومان باشد و مشتری درخواست بازگشت وجه را نماید، پس از واریز مبلغ خریداری شده توسط درگاه پرداخت بانکی به حساب فروشگاه، بلافاصله به شماره حساب اعلامی مشتری ارسال می گردد.) 

ساعات پاسخگویی فروشگاه:

همواره از ساعت 8 صبح تا 22 شب هنگام، کارشناسان فروشگاه پاسخگوی فوری تماس های گرفته شده با تلفن های 09190735622 و 09363444988 می باشند. 

نحوه پرداخت وجه:

به صورت آنلاین و از طریق درگاهای پرداخت یار معتبر و دارای مجوز از شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) انجام خواهد شد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

در صورت نیاز به پستیبانی و یا اعلام شکایت مشتریان عزیز می توانند در بخش تماس با موضوع مورد نظر خود را مطرح نمایند. کمتر از 24 ساعت پس از طرح مسئله، کارشناسان سایت، پاسخگو خواهند بود.

همچنین تا 3 روزکاری کاری پس از خرید، مشتریان می توانند نسبت به تعویض کالا با واحد پشتیبانی در بخش تماس با ما، تماس حاصل نمایند.

قوانین حریم خصوصی:

به صفحه مربوطه مراجعه نمایید. (👉🏻 کلیک کنید)

نحوه ثبت شکایات مشتریان عزیز:

در صفحه تماس با ما لینک و فرم های مربوطه موجود هستند، که پس از اعلام شکایت در اسرع وقت (کمتر از 24 ساعت) پاسخ داده خواهد شد.

 

با امید توفیق روز افزون

مدیریت سایت

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test