ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


ژوپینگ یا به انگلیسی Xuping یکی از برترین برندهای اکسسوری در تمام جهان محسوب می شود - برند چینی سازنده بدلیجات که بازی بزرگان جهان را برهم زد!

معرفی جامع برند ژوپینگ

🟢 تلفظ این نام در کشور چین به صورت شوپینگ می باشد و حرف ژ آن کمی به شین می زند، لذا اگر با این تلفظ شنیدید نیز اشتباه نیست.
🌿شرکت ژوپینگ در اساسنامه ارائه شده، خود را یک برند تولیدی در زمینه Imitation Jewellery می خواند، به معنی جواهرات بدل (انواع بدلیجاتی که از فلزات و سنگ های زینتی گران بها در آن ها استفاده نشده).

انگشتر نقره طرح شوپینگ


🟢در گذشته های نه چندان دور، یک زمانی بود که تمام بازار جواهرات و زیورآلات جهان را برندهای ایتالیایی و اروپایی قبضه کرده بودند و همه چیز در اختیار آنان بود، تمام کلاس جهان بر اساس تولیدات و طراحی های این برندهای برتر رده بندی می شد.

🌿اما امروز با نگاهی هر چند اجمالی به بازار برندهای طلا و جواهرات اصل و مصنوعی به وضوح مشاهده می شود که این دوران به سر رسیده است و دیگر، برندهای برتر زیورآلات جهان تغییر کرده اند و همانان که بودند نیستند.

انگشتر گل و گلبرگ ژوپینگ

بهترین برندهای بدلیجات چینی در ایران:

🟢 انواع بهترین برندهای بدلیجات چینی از قبیل، Xuping, ZJ, YSX و سایر مارک های معتبر چینی پای به عرصه صنعت بزرگ جواهرسازی گذاشتند و در حال تغییر بازی به نفع برندهای زیورآلات و بدلیجات آسیایی می باشند.

🌿 ابتدا شاید با کپی پیست شروع کرده باشند ولیکن امروزه بزرگترین طراحان اکسسوری جهان را می توان در خدمت برندهایی از قبیل ژوپینگ دانست، که نتیجه آن به تولید ضد حساسیت ترین Imitation Jewelry جهان ختم شده است.

انگشتر تک نگین ژوپینگ

🌿 ژوپینگ و محصولات ش را به طور خلاصه اگر بخواهیم تعریف کنیم: ضد حساسیت ترین، زیباترین، خوش رنگ ترین و رنگ ثابت ترین بدلیجات جهان را سازنده کیست؟ کسی نیست جز کمپانی صاحب نام Xuping.

انواع زیورآلات ساخت ژوپینگ:

🟢 تنوع گسترده ایی را شامل می شود به نحوی که این برند تقریبا در زمینه تمام انواع جواهرات دستی بر ازا دارد، از جمله محصولات این برند را می توان انگشتر، دستبند، پابند، گردنبند، زنجیر، حلقه و سایر اکسسوری ژوپینگ دانست.

🌿 به قطعیت می توان انواع جواهرات این برند را بهترین های صنعت زیورآلات در جهان دانست و کیفیتی نظیر آن ها را در کمتر بدلیجاتی می توان یافت.

انگشتر گل نقره طرح Xuping

تذکر! رولکس یا ژوپینگ کدام برترین است:

🟢 توجه داشته باشید که در مقاله های پیشین رولکس را بهترین برند سازنده جواهرات معرفی کردیم، در حالی که اینجا ژوپینگ را بهترین برند سازنده بدلیجات (مصنوعات غیر طلا) معرفی می کنیم.

جنس بدلیجات برند ژوپینگ:

🟢 خود ژوپینگ در تعریف جنس مواد اولیه محصولات ش می گوید: معمولا فلزاتی از قبیل مس، آلیاژ مس (برنج)، با روکش رادیوم و طلا هستند و فلز زیرکونیوم نیز به عنوان مواد کمکی در صورت نیاز در ساخت محصولات این برند استفاده می شود.

انگشتر ژوپینگ زنانه

🌿 سنگ ها و نگین هایی نیز توسط این برند برای جواهرات خود استفاده می شود که توسط سازندگان معروف و به نام این حرفه طراحی و ساخته می شوند.

البته کاوش های رقبا نشان می دهد جدیدا فلزاتی دیگر نیز در جنس مواد خام پایه جواهرات ژوپینگ پیدا شده اند.

🟢 حال این بدلیجات پس از طراحی و ساخت توسط فلزات گرانبهایی از قبیل طلای 18 تا 24 عیار و رادیوم آبکاری می شوند تا روکشی از طلا شکل محصولات ساخته شده را کاملا شبیه به زیورآلات طلا در بیاورد و کمتر کسی فرق بین این دو را تشخیص دهد.

البته گاهی برای کاهش هزینه های تولید از طلای عیار پایین تر نظیر 14 و 12 عیار نیز در آبکاری این بدلیجات استفاده می گردد.

انگشتر شد حساسیت ژوپینگ

ویژگی های برتر بدلیجات این برند:

🌿 ضد حساسیت و ضد آلرژی بودن را شاید بهترین ویژگی بدلیجات برند ژوپینگ باید دانست چرا که در تمام جهان یافت نمی شود برندی که محصولات ش تطابق بیشتری (نسبت به جواهرات ژوپینگ) با بدن انسان داشته باشند.

از این رو است که صاحبان دانش، این شرکت را دارنده ی ضد حساسیت ترین مدل های بدلیجات در بین رقبای خود در جهان می دانند.

🌿 رنگ ثابت بودن:

دومین ویژگی برتر بدلیجات برند ژوپینگ را باید ثبات و پایداری رنگ شان دانست که در بین تمام رقبای خود بی نظیرترین محسوب می شود.

کیفیت رنگ این زیورآلات چنان بالا است که برخی مواقع مادام‌العمر بر روی دست و بدن هواداران ش خودنمایی می کنند.

دستبند کارتیر ژوپین

یا اینکه آن قدر می مانند و سالیان سال کیفیت خود را از دست نمی دهند تا استفاده کنندگان آن خسته می شوند و آن ها را دور می اندازند.

تشخیص ژوپینگ اصلی و تقلبی:

🟢 قطعا تاسف بارترین کار جهان که ذلیل ترین انسان ها انجامش می‌دهند را می شود، کپی کردن تولیدات دیگران و ثبت آن ها به نام خود دانست.

نکته مهمی که همواره به اثبات رسیده است این است که: چیزی که معروف شد تقلبش هم می آید و بدلیجات ژوپینگ تقلبی نیز در بازار به وفور یافت می‌شود.

انگشتر فانتزی ژوپینگ

🌿 برای تشخیص ژوپینگ اصل و غیر اصل کاری سخت در پیش است، ولی به کمک روش های زیر شاید به توان کمی قدرت تشخیص خود را در این زمینه بالا برد:

1) هک شدن نام برند ژوپینگ روی زیورآلات این برند. روی لولا، داخل انگشترها و روی قفل ها می توان نشان این برند را پیدا کرد.

2) رنگ بدلیجات ژوپینگ نیز می تواند راهی براس تشخیص اصل بودن آن باشد، چرا که کمی به سرخی می زند البته نه رنگ قرمز روشن، شاید برنزی بهتر باشد، رنگ محصولات این برند کمی برنزه تر هستند و مثل قرار دادن فلزی برنجی رنگ زیر لایه نازکی از طلا به نظر می رسند.

انگشتر فانتزی ژوپینگ رنگ ثابت

3) سعی کنید از فروشگاه معتبر خرید کنید، قیمت محصولات این برند معروف تقریبا دو برابر نمونه های مشابه برندهای دیگر است، از این دو فاکتور نیز در راستای شناخت برند ژوپینگ اصل بهر گیرید.

4) گاهی بدلیجات برندهای دیگر را در جعبه ها و بسته بندی های محصولات ژوپینگ قرار می دهند لذا با مارک بسته بندی خیلی راضی نشوید و مارک این برند را به صورت هک شده روی خود زیورآلات بررسی کنید.

بهترین بدلیجات برند ژوپینگ:

🟢 همانطور که از قبل می دانید این برند تقریبا تمام اکسسوری را تولید می کند اما یکی از بهترین تولیدات آن دستبندهای ژوپینگ هستند که در کل دنیا معروف شده اند و بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

دستبند رنگ ثابت ژوپینگ

🌿 این برند با بدل سازی انواع دستبندهای کارتیر زنانه و سایر برندها توانسته با قیمتی مناسب و کیفیت عالی همگان را به آرزوی داشتن جواهرات لوکس و زینتی خود برساند.

نتیجه‌گیری:

🟢 این برند بدلیجات چینی یک برند تولید کننده و فروشنده متنوع ترین و متفاوت ترین Imitation Jewellery (جواهرات بدل) در جهان می باشد‌.

انگشتر ژوپینگ رنگ ثابت

🟢 خاستگاه اولیه آن به کشور چین و سال 1991 میلادی می رسد، آلیاژ مس، رادیوم، طلا و زیرکونیوم از جمله موادی هستند که در ساخت جواهرات خود از آن ها استفاده می کند تا بدلیجاتی رنگ ثابت و ضد حساسیت را تولید کند.

🌿 کمپانی بدلیجات ژوپینگ با بیش از 3000 کارمند با اشتغال مستقیم در کشور چین و سایر نقاط جهان اقدام به ساخت جدیدترین محصولات و خدمات در زمینه بدلیجات در سراسر جهان می کند.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test