ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج
خرید اینستاگرامی خرید واتساپی

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

قبلا ثبت نام کرده اید، یا رمز عبور خود را وارد، یا گزینه های زیر را انتخاب نمایید.
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید، نیازی به ورود مجدد نمی باشد، با انتخاب کالا و فشردن دکمه تکمیل سفارش، پروسه خرید را ادامه دهید.
0 تومان
پیگیری سفارش


جواهرات فانتزی دخترانه، زنانه و مردانه - انگشتر فانتزی ترندی جدید در بین دختران جوان اروپایی و آمریکایی

دیباچه ایی بر انگشتر فانتزی (دخترانه، زنانه و مردانه)

🟢 گذشته را به حال، حال را به اکنون و اکنون را به آینده یِ بی نهایتِ هنوز نیامده پیوند می زنند، هنرمندانی که تجسم خیال خویش را از گذشتگان دور تا به اکنون و از اکنون تا به آیندگان در پیش، مجسم می کنند و حاصل آن را یک قطعه زیورآلات خاص فانتزی با طرحی از گذشته در حال و آینده تولید می کنند.

انگشتر فانتزی زنانهانگشتر فانتزی دخترانه


چو بسیار قابل احترام و اعتماد اند آنان که اینچنین انند و دستانی آغشته به هنر دارند.
زیورآلات فانتزی ساخته دست طرح دستان معمولی نیستند بلکه توسط کسانی که در هنر جواهرسازی به مرحله شاعری رسیده اند و دیگر به اشکال ساده و شیک اکتفا نمی کنند ساخته و تولید می شوند.

فانتزی به چه معناست؟

منظور از فانتزی بودن خاص بودن و ایجاد طرحی نوین از اش کال متفاوت، زیبا و شیک در قالب یک شکل واحد و یکپارچه می باشد، کاملا متفاوت است نسبت آنچه در گذشته وجود داشته است.

انگشتر فانتزی اینستا طرح گلانگشتر فانتزی ارزان

انگشترهای فانتزی دارای مدل های خیال پردازانه و فراطبیعی می باشند‌. در حقیقت آنقدر فرا فیزیکی هستند که انگار جادو و سحر در ساخت آن ها نقش داشته است.

انواع انگشترهای فانتزی از نظر جنس مواد اولیه:

🟢 جواهرات فانتزی از هر جنسی از فلزات از قبیل طلا، نقره، استیل، برنج، مس، پلاستیکی، چوبی و سایر انواع آن می توانند ساخته شوند.

اما از آنجایی که طلا گران قیمت بوده و انواع مدل‌های مختلف انگشتر فانتزی دخترانه، زنانه، پسرانه و مردانه معمولاً از انگشترهای معمولی سنگین تر و بزرگتر هستند، اگر از جنس طلا ساخته شوند قیمت آن ها کمی بیش از حد بالا می رود.

انگشتر الماس فانتزی	انگشتر فانتزی نقره خاص

ولیکن امروزه انگشترهای فانتزی نقره بسیار و بسیار مورد توجه سازندگان و پوشندگان خاص خود قرار گرفته و به کاربرد آن ها صورت روز افزونی در حال پیشی گرفتن از نمونه های ساخته شده از دیگر فلزات می باشد.

🟢 البته لازم است بیان شود که انگشترهای فانتزی بدلیجات نیز امروزه در بازارهای جواهرات و زیورآلات به وفور یافت می شوند و از آنجایی که به عنایت پیشرفت تکنولوژی دیگر تفاوتی از نظر ظاهری با طلا ندارند، استفاده از آن ها در حال فراگیر شدن بین قشرهای متفاوت درآمدی جامعه می باشد.

فانتزی انگشتر دخترانه اسپرتانواع انگشتر فانتزی

علت ترند شدن انگشترهای فانتزی دخترانه:

🟢 یکی از مهمترین دلایل مد شدن انواع مختلف زیورآلات فانتزی در سراسر دنیا فضای بی کران مجازی می باشد که تمام جهان را به یک شهر کوچک تبدیل کرده است.

انگشتر فانتزی بزرگانگشتر فانتزی به انگلیسی

برای مثال انگشتر دست جنیفرلوپز بازیگر معروف هالیوود، کمتر از یک ساعت پس از خریداری در تصاویر و رسانه ها و تمام اینترنت دنیای مجازی گسترده می شود و علاقمندان او نیز ساعتی پس از آن به دنبال خرید انگشتر جنیفرلوپز آن را هزاران بار در گوگل و سایر مرور گرهای اینترنت جستجو می کنند و به همین سادگی یک تکه جواهر در سراسر دنیا ترند می شود و همگی آرزوی خواستن اش را در دل آغاز می کنند.

انواع این زیورآلات فانتزی:

🟢 1) انگشتر فانتزی مردانه (پسرانه):

انگشترهای مردانه سنتی معمولاً با رکاب های ساده یا دارای نقش هایی مانند گل و گیاه و مواردی شبیه به آن هستند. اما نمونه های فانتزی که بیشتر با رکاب هایی از جنس نقره و استیل ساخته می شوند، دارای اشکال هندسی و طرح های گل و گیاه خاص و خیال پردازانه ایی هستند که چشم هر زیور دوستی را به خود جلب می کنند.

انگشتر فانتزی مدل تاجانگشتر فانتزی

🟢 2) انگشتر فانتزی دخترانه (زنانه):

یک زمانی آلام و آرزوهای تمام زنان در خواستن انگشترهای تک نگین با نگین های بلورین الماس خلاصه می شد، و این تمام هنر هنرمندان سازنده انگشتر ها نیز می بود.

انگشتر فانتزی با مرواریدانگشتر بدل فانتزی

🟢 اما با ظهور نسل جدیدی از تولید کنندگان خیال پرداز و جادو پرست به صنعت جواهرات و بدلیجات، الگوها و طرح های کلیشه ای از بین رفتند، مرزها شکسته شدند، پاها فراتر نهاده شدند و خاص ترین و فانتزی‌ ترین افکار و خیالات این هنرمندان در قالب انواع گوناگونی از انگشترهای فانتزی دخترانه و زنانه پای به عرصه وجود گذاشتند.

انگشتر بدلی فانتزیانگشتر فانتزی پسرانه

🟢 برندهای برتر جواهرسازی در سراسر دنیا نیز خود را به این غافله ی نوگرا و نو اندیش رساندند و با به خدمت گرفتن هنرمندانی با افکاری شاعرانه و با حمایت های مالی و معنوی خود، زمینه هرچه فانتزی تر شدن طرح های شیک و لوکس زیورآلات به ویژه مدل های انگشتر دخترانه فانتزی را فراهم نمودند.

برندهای سازنده جواهرات فانتزی:

🟢 از جمله کمپانی های تولید کننده و صاحب سبک در ارائه جدیدترین محصولات فانتزی و خاص می توان به برترین مارک های جهان مانند برند بدلیجات ژوپینگ، ZJ، YSX و انواع سازندگان ایتالیایی از قبیل سواروفسکی (سواروسکی) و غیره اشاره کرد.

انگشتر پسرانه فانتزیانگشتر حلقه در حلقه فانتزی

🟢 ترس از دوم شدن و عقب ماندن از لبه های پیشین مد و ترند تمام شرکت ها و طراحان معروف جهان را واداره به پای گذاشتن به این عرصه نموده است.

امروزه به گونه ایی پیش رفته که هر برند تولید کننده زیورآلات یک شاخه و خط تولید برای ساخت انواع انگشترهای فانتزی دخترانه و مردانه و سایر مدل های جواهرات فانتزی ایجاد کرده اند که از رقبای خود عقب نیفتند.

پیج انگشتر فانتزیانگشتر فانتزی تاج

انواع مدل های انگشتر فانتزی دخترانه و پسرانه از نظر شکل ظاهری:

1) طرح گل و گیاهان بر روی جواهرات به ویژ انگشترهای فانتزی یکی از متداول ترین نمونه های جواهرات فانتزی زنانه و مردانه می باشد.

2) طرح اسکلت هندسی مانند کره، دایره، مثلث، مربع و غیره نیز می توانند بر روی تنوع گوناگون انگشترهای فانتزی قرار بگیرند.

3) طرح های نجومی بر روی انواع اکسسوری فانتزی، از قبیل ماه، ستاره، کهکشان و سایر اجرام آسمانی نیز می توانند زیورآلات را فانتزی تر کنند.

انگشتر فانتزی جدیدانگشتر فانتزی جواهر

4) طرح و نقش خوراکی ها و غذاها بر روی اکسسوری مردانه و زنانه نیز نوعی دیگر از این مدل زیورها می باشند. برای مثال قبل از شب یلدا زیورآلات فانتزی با طرح های انار و هندوانه مد می شوند و بسیار مورد استقبال قرار می گیرند.

5) حکاکی و طرح های حیوانات از قبیل آهو و گوزن نیز تنوعی دیگر از مدل جواهرات خیال پردازانن به ویژه انگشترهای فانتزی می باشند.

مدل انگشتر فانتزی جدیدانگشتر فانتزی دخترانه جدید

نتیجه گیری:

🟢 هرگاه دست توانمند هنرمندان به تولید می رسد شگفتی ها و اختراعات بشری به اوج ترین اوج خود می رسند و چنان خیال ها با واقعیت ها پیوند می خورند که زمخت ترین سلیقه ها را نیز مجاب خواهند کرد که به آن ها احترام بگذارند.

انگشتر فانتزی دخترانه یا پسرانه یکی از کشفیاتی است که حاصل دست هنرمندان تولید گر معصر در صنعت طلا و جواهرات بوده است.

🟢 در حقیقت آن ها کاشفان دنیا هستند که فراتر از فیزیک و ماده، سحر و جادو را با طبیعت پیوند می زنند تا یک انگشتر فانتزی بسازند.

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test